Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18 Kwi 2024, 03:35


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 09 Lis 2020, 09:21 
Nowicjusz

Rejestracja: 11 Sie 2020, 16:11
Posty: 30
Każdy ma swoje info ;) kto ma rację zobaczymy...
może być również tak że jednym płacom drugim nie..


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 09 Lis 2020, 11:20 
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2018, 22:25
Posty: 71
Problemem jest "zarząd" i amatorszczyzna w prowadzeniu firmy . Prezes to fajny, uśmiechnięty mało pewny siebie chłopak, a tu potrzeba kogoś z jajami, znajomościami poza powiatem i odpowiednia wiedzą - to, że się jest blisko klubu i ogląda od 20 lat polsat sport nie wystarczy. O trenerze nie musze pisać - każdy widzi co się dzieje, na boisku i poza nim. Za transfery odpowiada zarząd + trener .
Mam nadzieje, ze niebawem w innym wydaniu jedno i drugie. Im wcześniej tym lepiej.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 09 Lis 2020, 11:37 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 947
szylu napisał(a):
Murphy napisał(a):
Ludzie... za co wy chcecie sprowadzić teraz trenera jak już zalegamy z wypłatami dla piłkarzy a co dopiero mówić o trenerze nowym.



ja slyszalem od innego ze wszystko wyplacane... przestan pierdolic i siac zamet...

veynev94 napisał(a):

Skrzypczak ma umowę do 30.06.2022r.

Gdyby nie personalne wojenki już Tułacz by kontrakt podpisywał. Kokosów by nie chciał bo to mielczanin i dobro Stali leży mu na sercu.


o wojenkach personalnych wiesz tez od menadzera czy janekxa pytales??

nie ma wojenek, jest swiadomosc pewna ze wspolpracy przy tym skladzie nie bedzie..


Szylu komu Tulacz wadzi badz kto wadzi Tulaczowi w zarzadzie ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 09 Lis 2020, 11:46 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
Widzę że forum działa trochę na takiej zasadzie, że wrzucamy nowy temat a piszemy na temat starych frustracji dlatego trzymając się klasycznej konwencji nie będę tu rozwijał swoich żali na temat zarządu i trenera a skupię się na osobie nowego szkoleniowca. Wydaje się ze sensowne jest myślenie że potrzebujemy kogoś z ekstraklasowym doświadczeniem tak żeby móc wykorzystać doświadczenie piłkarzy. Ja mam wrażenie, że piłkarze nie ufają rozwiązaniom trenera odnośnie taktyki i coraz częściej mają wrażenie, że te klocki do siebie nie pasują. Czy odpowiednim jest zatem ciągłe poszukiwanie rozwiązań z przesuwaniem zawodników na ich nienaturalne pozycje? Wątpię.
Dlatego też na pytanie kto nowym trenerem odpowiedź brzmi: To nie czas na eksperymenty i odkrywanie ukrytych talentów jak Skrzypczak czy Marzec. Czy klub ma kasę? Pewnie nie ale jeśli nie możemy zmienić osobowości Pana S to zmieńmy Pana S na kogoś z pożądaną dla tego stanu w jakim jesteśmy osobowością, czyli kogoś kto przede wszystkim przyzna się do błędu po czymś takim jak ostatni mecz.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 09 Lis 2020, 14:07 
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2018, 22:25
Posty: 71
galileusz napisał(a):
Widzę że forum działa trochę na takiej zasadzie, że wrzucamy nowy temat a piszemy na temat starych frustracji dlatego trzymając się klasycznej konwencji nie będę tu rozwijał swoich żali na temat zarządu i trenera a skupię się na osobie nowego szkoleniowca. Wydaje się ze sensowne jest myślenie że potrzebujemy kogoś z ekstraklasowym doświadczeniem tak żeby móc wykorzystać doświadczenie piłkarzy. Ja mam wrażenie, że piłkarze nie ufają rozwiązaniom trenera odnośnie taktyki i coraz częściej mają wrażenie, że te klocki do siebie nie pasują. Czy odpowiednim jest zatem ciągłe poszukiwanie rozwiązań z przesuwaniem zawodników na ich nienaturalne pozycje? Wątpię.
Dlatego też na pytanie kto nowym trenerem odpowiedź brzmi: To nie czas na eksperymenty i odkrywanie ukrytych talentów jak Skrzypczak czy Marzec. Czy klub ma kasę? Pewnie nie ale jeśli nie możemy zmienić osobowości Pana S to zmieńmy Pana S na kogoś z pożądaną dla tego stanu w jakim jesteśmy osobowością, czyli kogoś kto przede wszystkim przyzna się do błędu po czymś takim jak ostatni mecz.

Z tym że, wyglada na to, ze problem lezy glebiej niz sie nam wydaje. Sama zmiana trenera - na kolejnego figuranta nie pomoze... Jezeli trener ( ktokolwiek to bedzie = lepszy niz obecny) nie bedzie mial wplywu na transfery( patrz wywiad, ktory sam wrzuciles przed meczem z Warta - typ nawet nie wie kogo kupil) skład kadry meczowy czy co wazne kadry trenerskiej to nic z tym nie zrobimy. Fajny bylby Ojrzynski, ale to jest niestety tylko niemozliwe.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 10 Lis 2020, 01:01 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Murphy napisał(a):
tufejk2 napisał(a):
Murphy napisał(a):
Od menadżera jednego z piłkarzy ;) więcej info nie mogę. Tak czy tak zalegamy... co w sumie nie trzeba dużo tłumaczyć, rok temu było to samo


Jesli ktos ma za autorytet "menadzera" pilkarzy to jak dziekuje. To najwieksze mendy - vide Kucharski.
A w ogole to totalna bzdura, pilkarzyki maja zaplacone wsio, wlacznie z premia za awans.
Nie rozumiem po co takie warcholy jak ty sieja zamet - czy my nie mamy wystarczajaco swoich problemow? Wypierdalaj stad z ta retoryka a'la "wiem od znajomego menedzera"


Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 10 Lis 2020, 16:46 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Dariusz Skrzypczak odchodzi z FKS Stal Mielec. Kto następny?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 10 Lis 2020, 16:47 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Smółka 8-)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 10 Lis 2020, 16:50 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Myślałem że Jaskot nie ma jaj, a tu taka zmyła


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 10 Lis 2020, 16:55 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
Myślę, że Pan Dariusz Skrzypczak pozostaje zadowolony ze swojej pracy.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u