Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:44


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 27 Cze 2020, 23:22 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
No jednak trzecią powinni wsadzić i grać już na totalnym luzie, ale oczywiste jest oszczędzanie sił i nie forsowanie tempa w II połówce. Styl nie ma żadnego znaczenia, liczą się tylko punkty. Brawa za ogranie bardzo niewygodnego i silnego przeciwnika. Z czołówką punktujemy niemalże wzorcowo, obyśmy się jeszcze na ogórach nie ślizgali ;).


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Cze 2020, 12:28 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Brawo Stal Mielec za 3 punkty w arcyważnym meczu z Radomiakiem. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło "zwycięzców się nie osądza" bo grają na tyle ile im przeciwnik pozwala, a że Radomiak pozwalał na wiele to zwycięstwo zostało osiągnięte minimalnym wysiłkiem ze strony Stali. Pomysł trenera Marca na to spotkanie to były długie prostopadłe piłki, pomijające środkową linię, powiedzmy że to wypaliło i zasłużenie wygraliśmy ten mecz.
Nie oglądałem zbyt wielu meczów Radomiaka i byłem zdziwiony jak ten zespół mógł tak wysoko znajdować się w tabeli, i po tym meczu mam odpowiedz na to. Ich trener przygotowania fizycznego zrobił bardzo dobrą robotę, zespół Radomiaka grając w 10 wykonywał wszystkie zadania taktyczne na wysokim poziomie, a motoryka i fizyczność ich graczy była bardzo dobra.
W przypadku awansu można byłoby tego trenera od przygotowania fizycznego z Radomia ściągnąć do Mielca.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Cze 2020, 13:33 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Panowie szukam wolontariusza ktory zrobi nam tu dobra analize ostatnich 6 kolejek dla Warty, Podbeskidzia i Stali
ktora dalaby nam pelny obraz jak rozkladaja sie obecnie szanse na bezposredni awans dla kazdego z tych klubów.
symulacja wynikow Artura nie wiele nam mowi bo tendencje i okolicznosci z dnia na mecz ulegaja gwaltownym zmianom,
a o procentowych wyliczankach Mogielnickiego juz wogóle nie wspomne
wiem jedno co jest tu bardzo istotnym aspektem w kontekscie Stali na chwile obecna.
Mamy stosunkowo bliskie i niewyczerpujace wyjazdy co ma olbrzymie znaczenie przy tak napietym terminarzu.
Ponadto Jastrzebie jedzie na równi pochylej i nie wydaje mi sie ze beda w barazach.
Chojniczanka bedzie zdegradowana mysle w ostatniej kolejce co powinno nam ulatwic sprawe.
Chrobry slabiutko przedzie, Sosnowiec i Sandecja mam wrazenie jakby chcialy sie zmiescic pod strefa barazowa zaledwie,
wydaje mi sie ze terminarz jest zdecydowanie pod nas. Najwiekszym zagrozenie dla Stali jest sama Stal...
czekamy na profesjonalna analize pod katem top 3


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Cze 2020, 13:57 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Gramy z teoretycznie slabymi drużynami ale kazdy wie ze z takimi gra sie nam najgorzej.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Cze 2020, 14:11 
Nowicjusz

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:42
Posty: 36
Patrząc na formę od restartu ligii najtrudniejszy wydaje się mecz w następną sobotę z Odrą u siebie. Po pierwsze Odrą dobrze punktuje ,bo drugie ma Piecha w ataku i po trzecie będziemy jechać na rezerwie bo to będzie trzeci mecz w ciągu tygodnia. Choć Odrą musi rzucić wszystkie siły na najbliższy mecz z Chojnicami.

_________________
-STAL MIELEC-


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 06:05 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
shelby3001 napisał(a):

Ponadto Jastrzebie jedzie na równi pochylej i nie wydaje mi sie ze beda w barazach.
Chojniczanka bedzie zdegradowana mysle w ostatniej kolejce co powinno nam ulatwic sprawe.
Chrobry slabiutko przedzie, Sosnowiec i Sandecja mam wrazenie jakby chcialy sie zmiescic pod strefa barazowa zaledwie,
wydaje mi sie ze terminarz jest zdecydowanie pod nas. Najwiekszym zagrozenie dla Stali jest sama Stal...
czekamy na profesjonalna analize pod katem top 3


Nie tylko Chrobry i Odra sa zagrozone spadkiem, ale rowniez i Sosnowiec i Sandecja i...Jastrzebie (tylko 4 punkty nad strefa spadkowa), wiec kazy w meczu z nami bedzie walczyc o zycie, oprocz pewnie Chojnic. Jak gra sie z takimi zespolami - vide Belchatow.
Stal jest popandemicznym liderem, Jastrzebie czerwona latarnia - wiec teoretycznie Stal powinna byc murowanym faworytem. Tylko ze to jest pierwsza liga i wcale sie nie zdziwie, jesli jutro wygra Jastrzebie.
Oczywiscie mam nadzieje ze ekonomiczna gra w sobote zaplaci dzis dywidendy (Zyro, Domanski & Co beda relatywnie wypoczeci, bo grali tylko 45 minut), ale raz jeszcze - nie zdziwie sie, jesli dzis nie wygramy. Taka nakazuje pierwszoligowa logika.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 08:48 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Doman mowi w wywiadzie ze umowa zostanie przedłużona z nim do końca sezonu.

https://weszlo.com/2020/06/27/maciej-do ... tal-mielec

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 10:05 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Widzieliście jakiego speca z gwizdkiem wydelegowali? Koleś jeszcze meczu w tym sezonie powyżej II ligi nie gwizdał...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 10:19 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
jaet napisał(a):
Widzieliście jakiego speca z gwizdkiem wydelegowali? Koleś jeszcze meczu w tym sezonie powyżej II ligi nie gwizdał...


Może młody zdolny :D
Nie wiem czy to jakiś problem? Gorszy niż Myć nie będzie, albo ten ORZEŁ co sędziował Sosnowiec Odra i widział spalonego przy bramce Piecha 8-)

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 30 Cze 2020, 11:07 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Maciek napisał(a):
jaet napisał(a):
Widzieliście jakiego speca z gwizdkiem wydelegowali? Koleś jeszcze meczu w tym sezonie powyżej II ligi nie gwizdał...


Może młody zdolny :D
Nie wiem czy to jakiś problem? Gorszy niż Myć nie będzie, albo ten ORZEŁ co sędziował Sosnowiec Odra i widział spalonego przy bramce Piecha 8-)


Może Pskit byłby lepszy ;-)


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u