Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:13


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 15 Kwi 2020, 21:50 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Także ten...bida

https://weszlo.com/2020/04/15/w-kasie-s ... -kwiecien/


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 15 Kwi 2020, 22:24 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
omar77 napisał(a):

Uwazam ze to koniec Stali.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 15 Kwi 2020, 23:45 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
nowy102 napisał(a):
omar77 napisał(a):

Uwazam ze to koniec Stali.

Nie siej kolego fermentu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 10:52 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
omar77 napisał(a):



Bida to jest lub będzie prawie wszędzie. Nie wiem, czy w tej naszej lidze znalazłoby się z 3-4 kluby, które mają pełną stabilizację finansową. Wszystkie kluby "miejskie" będą miały problem.
Wszyscy, którzy już obniżyli pensje dla zawodników, poniekąd przyznali się, że kasy nie mają.

Końca Stali nie będzie. Nawet jak nie awansujemy, to jakiś budżet na przyszły sezon jest zapewniony - trochę kasy z PZPN-u, Pro Junior, Polsat. Skoro Warta potrafi jechać na 3 milionowym budżecie, to znaczy że można.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 12:13 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Nasz prezes znowu wykazał się swoją elokwencją i zrobił sensację dzienikarzom Weszło że Stal Mielec stoi nad krawedzią upadku. Przecież wiadomo że dzienikarze sportowi gdy nie mają o czym pisać, bo nie ma ligii to muszą szukać taniej sensacji.
Jakość dziwne w tym wszystkim jest to że klub w marcu wypłacił wszystkie wynagrodzenia a są też takie na ponad 20 tysięcy złotych, a w kwietniu mówi ze nie ma już kasy.
Tak w Stali są dość wysokie kontrakty jak na warunki pierwszej ligii - zródło:

https://www.youtube.com/watch?v=GqD0QpCotQI
(przewijamy na 17 min.25 sek.)

Wiadomo że kasa klubu jest coraz bardziej pusta, spólki skarbu państwa walczą z koronawirusem i na to idzie kasa. Ale zamiast dawać dziennikarzom tanią sensację, lepiej jest chyba zaprosić piłkarzy do klubu i porozmawiać o finansach niż żalić sie w mediach. Na pewno pikarze zrozumieją i podejdą konstruktywnie do tematu. Wzorem jest dla mnie Warta gdzie nikt nie ma tak wysokich kontraktów (maksymalne kwoty to kilka tysięcy zlotych) jak u nas i jeszcze zgodzili się na obniżkę płac o 50%.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 12:42 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
FeniR napisał(a):
Nasz prezes znowu wykazał się swoją elokwencją i zrobił sensację dzienikarzom Weszło że Stal Mielec stoi nad krawedzią upadku. Przecież wiadomo że dzienikarze sportowi gdy nie mają o czym pisać, bo nie ma ligii to muszą szukać taniej sensacji.


Zgadzam się z kolegą. Uważam, że nasz Prezes chyba nie do końca nadaje się na funkcję prezesa w klubie I ligi. Tutaj już trzeba umieć się wypowiedzieć, wiedzieć co można, a czego nie należy mówić, jak odpowiadać na pytania dziennikarzy.

Pomimo tego, uważam, że jako człowiek Jacek jest naprawdę w porządku. Nie mam wiedzy, ale myślę że ma też dobry kontakt z współpracownikami i sztabem. Nie mam pojęcia jak z piłkarzami, bo wiadome, że jeśli są zaległości i niespełnianie obietnice na temat terminowych wypłat to ich relacje mogą układać się różnie.

Inna sprawa, że nie widać na horyzoncie innego kandydata na prezesa klubu. Dopiero utworzenie spółki akcyjnej wymusiłaby zmianę na tym stanowisku.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 13:18 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
No to parę słów w temacie czy dokończą sezon.
Mija miesąc od początku całego zamieszania jakie zapoczątkowało zawieszenie rozgrywek.
Od samego początku jest pojawiajęce się pytanie o finanse i przyszłość, która jak wiadomo nie jest pewna ze względu na rozwój wypadków.
Miesiąc temu mieliśmy ok. 200 zdiagnozowanych chorych a w sklepach bez ograniczeń w dostępie ludzie kupowali palety ze srajtaśmą. Po cichu liczyliśmy, że przyjęte zasady postępowania zamkną nas w 5.000 chorych i zaczniemy myśleć o dograniu sezonu od maja. Pewne było jedynie to, że czas jaki mamy do wykorzystania powinien być przeznaczony na dokonanie rzetelnej analizy skutków oraz opcji w przypadku gdy scenariusze potoczą się nieco inaczej. Niestety najgorsze się ziściło i jak się okazuje luzu w podejściu do chociażby organizacji imprez masowych prędko nie uświadczymy więc trzeba być pewnym tego, że nawet jeśli w ciągu miesiąca drastycznie spadnie liczba nowych zachorowań to nadal pozostaniemy w systemie ograniczeń i pozornego bezpieczeństwa. Dlatego też uważam, że na miejscu prezesa każdego klubu zarządzającego milionami nie marnowałybm czasu na wynurzenia w mediach ale z całej siły włączyć w proces negocjacji z instytucjami, których solidarne dzialania dałyby możliwość rozegrania jak największej ilości spotkań w lidze wedle nowego harmonogramu. Wszelakie plotki jakie krążą mówiące o wariantach zakończenia sezonu i uznania osiągniętych wyników jako ostateczne, są wyjątkowo szkodliwe. W przypadku gdy wyjdziemy z tego okresu zamknięcia te wyniki na zawsze będą czyjąś odpowiedzią na ewentualny zły rozwój późniejszych wydarzeń. Jeśli dogranie sezonu się klubom opłaca to powinno zostać obligatoryjnie narzucone. Jeśli zaś będziemy stać na stanowisku jakie pojawiło się po sławnej akcji Błaszczykowskiego co przyspieszyło zawieszenie rozgrywek to myślę, że trzeba po prostu zamknąć sezon i z mocy prawa rozwiązać kontrakty za czas gdy nie ma gry i przemyśleć sprawę sezonu 20/21 przy założeniu, że pierwszym sensownym terminem rozpoczęcia rozgrywek z udziałem publiczności jest wrzesień.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 13:39 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
galileusz napisał(a):
No to parę słów w temacie czy dokończą sezon.
Mija miesąc od początku całego zamieszania jakie zapoczątkowało zawieszenie rozgrywek.
Od samego początku jest pojawiajęce się pytanie o finanse i przyszłość, która jak wiadomo nie jest pewna ze względu na rozwój wypadków.
Miesiąc temu mieliśmy ok. 200 zdiagnozowanych chorych a w sklepach bez ograniczeń w dostępie ludzie kupowali palety ze srajtaśmą. Po cichu liczyliśmy, że przyjęte zasady postępowania zamkną nas w 5.000 chorych i zaczniemy myśleć o dograniu sezonu od maja. Pewne było jedynie to, że czas jaki mamy do wykorzystania powinien być przeznaczony na dokonanie rzetelnej analizy skutków oraz opcji w przypadku gdy scenariusze potoczą się nieco inaczej. Niestety najgorsze się ziściło i jak się okazuje luzu w podejściu do chociażby organizacji imprez masowych prędko nie uświadczymy więc trzeba być pewnym tego, że nawet jeśli w ciągu miesiąca drastycznie spadnie liczba nowych zachorowań to nadal pozostaniemy w systemie ograniczeń i pozornego bezpieczeństwa. Dlatego też uważam, że na miejscu prezesa każdego klubu zarządzającego milionami nie marnowałybm czasu na wynurzenia w mediach ale z całej siły włączyć w proces negocjacji z instytucjami, których solidarne dzialania dałyby możliwość rozegrania jak największej ilości spotkań w lidze wedle nowego harmonogramu. Wszelakie plotki jakie krążą mówiące o wariantach zakończenia sezonu i uznania osiągniętych wyników jako ostateczne, są wyjątkowo szkodliwe. W przypadku gdy wyjdziemy z tego okresu zamknięcia te wyniki na zawsze będą czyjąś odpowiedzią na ewentualny zły rozwój późniejszych wydarzeń. Jeśli dogranie sezonu się klubom opłaca to powinno zostać obligatoryjnie narzucone. Jeśli zaś będziemy stać na stanowisku jakie pojawiło się po sławnej akcji Błaszczykowskiego co przyspieszyło zawieszenie rozgrywek to myślę, że trzeba po prostu zamknąć sezon i z mocy prawa rozwiązać kontrakty za czas gdy nie ma gry i przemyśleć sprawę sezonu 20/21 przy założeniu, że pierwszym sensownym terminem rozpoczęcia rozgrywek z udziałem publiczności jest wrzesień.



To niech trzymają ludzi w domach do śmierci. Ten wirus nie zniknie. On już pozostanie w środowisku. To nie jest tak ze w pewnym momencie nie będzie zakażeń, a wszyscy ozdrowieją. Bedzie to kolejne choroba sezonowa jak grypa. Szczepionki na to nie będzie lata jak na inne choroby. A panika nakrecana przez rząd i media nikomu nie słuzy.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 13:50 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Maciek napisał(a):
galileusz napisał(a):
No to parę słów w temacie czy dokończą sezon.
Mija miesąc od początku całego zamieszania jakie zapoczątkowało zawieszenie rozgrywek.
Od samego początku jest pojawiajęce się pytanie o finanse i przyszłość, która jak wiadomo nie jest pewna ze względu na rozwój wypadków.
Miesiąc temu mieliśmy ok. 200 zdiagnozowanych chorych a w sklepach bez ograniczeń w dostępie ludzie kupowali palety ze srajtaśmą. Po cichu liczyliśmy, że przyjęte zasady postępowania zamkną nas w 5.000 chorych i zaczniemy myśleć o dograniu sezonu od maja. Pewne było jedynie to, że czas jaki mamy do wykorzystania powinien być przeznaczony na dokonanie rzetelnej analizy skutków oraz opcji w przypadku gdy scenariusze potoczą się nieco inaczej. Niestety najgorsze się ziściło i jak się okazuje luzu w podejściu do chociażby organizacji imprez masowych prędko nie uświadczymy więc trzeba być pewnym tego, że nawet jeśli w ciągu miesiąca drastycznie spadnie liczba nowych zachorowań to nadal pozostaniemy w systemie ograniczeń i pozornego bezpieczeństwa. Dlatego też uważam, że na miejscu prezesa każdego klubu zarządzającego milionami nie marnowałybm czasu na wynurzenia w mediach ale z całej siły włączyć w proces negocjacji z instytucjami, których solidarne dzialania dałyby możliwość rozegrania jak największej ilości spotkań w lidze wedle nowego harmonogramu. Wszelakie plotki jakie krążą mówiące o wariantach zakończenia sezonu i uznania osiągniętych wyników jako ostateczne, są wyjątkowo szkodliwe. W przypadku gdy wyjdziemy z tego okresu zamknięcia te wyniki na zawsze będą czyjąś odpowiedzią na ewentualny zły rozwój późniejszych wydarzeń. Jeśli dogranie sezonu się klubom opłaca to powinno zostać obligatoryjnie narzucone. Jeśli zaś będziemy stać na stanowisku jakie pojawiło się po sławnej akcji Błaszczykowskiego co przyspieszyło zawieszenie rozgrywek to myślę, że trzeba po prostu zamknąć sezon i z mocy prawa rozwiązać kontrakty za czas gdy nie ma gry i przemyśleć sprawę sezonu 20/21 przy założeniu, że pierwszym sensownym terminem rozpoczęcia rozgrywek z udziałem publiczności jest wrzesień.



To niech trzymają ludzi w domach do śmierci. Ten wirus nie zniknie. On już pozostanie w środowisku. To nie jest tak ze w pewnym momencie nie będzie zakażeń, a wszyscy ozdrowieją. Bedzie to kolejne choroba sezonowa jak grypa. Szczepionki na to nie będzie lata jak na inne choroby. A panika nakrecana przez rząd i media nikomu nie słuzy.


Nie rozumiem dlaczego mnie cytujesz nie nawiązując do sensu mojego posta.
Jeśli chcesz poznać moją opinię na ten temat to chcę Cię uświadomić, że jestem dużym zwolennikiem dogrania sezonu ale wobec faktu, że trzeba się bezwzględnie liczyć z tym iż będzie to możliwe tylko i wyłącznie bez publiczności. Najlepszą więc wolą powinny wykazać się kluby i sami piłkarze a logika winna być taka. Jeśli będzie możliwość powrotu do treningu to wznawiamy rozgrywki. Jeśli zaś nie ma grania to nie ma kasy i umów i zaczynamy od września z nowymi kontraktami.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 16 Kwi 2020, 14:08 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
A bo wkurwia mnie ta cała propaganda już. W kółko tylko nadają ze to źle tamto źle. Moze powinni tez trochę pogadać o pozytywnych rzeczach ze Europa zachodnia powoli wychodzi na prosta, ze kraje chcą zmniejszyć ograniczenia. Niech o tym mówią co 10 minut. Niektórych jak spotykam to ludzie przerażeni siedzą jakby to umarło z 200 milionów ludzi.

Jak Ciebie uraziłem to przepraszam ;)

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u