Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 10:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 04 Kwi 2020, 09:50 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Piwcok napisał(a):
piszecie tylko że Arka upadnie inne kluby z ekstraklasy upadną
a my to niby eldorado i nie możemy upaść
pomyślcie najpierw o nas czy damy radę grać dalej i czy my czasami nie upadniemy
ilu z was kupiło bilety na mecze z Puszcza lub Stomilem



Jakbyś spojrzał troszkę wyżej też piszemy o ograniczeniu sponsorowania przez PGE i naszych problemach. Bilet kupiłem zarówno na Puszcze jak i na Stomil i w większej kwocie niż 5zł :P
Pisałem wyraźnie - jak to gówno potrwa do lipca lub dłużej jak niektórzy wróżą to w ESA nie zbiorą 12 ekip do gry. Wiem też od kumpla że Korona też ledwo zipie. Także wesoło nie jest chyba nigdzie...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 04 Kwi 2020, 16:37 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Piwcok napisał(a):
piszecie tylko że Arka upadnie inne kluby z ekstraklasy upadną
a my to niby eldorado i nie możemy upaść
pomyślcie najpierw o nas czy damy radę grać dalej i czy my czasami nie upadniemy
ilu z was kupiło bilety na mecze z Puszcza lub Stomilem


Wszyscy jedziemy na tym samym wozku, tylko ze Arka ma wielomilionowy dlug. Jak nie znajda bogatego wujka to kaput.
Stal paradoksalnie moze uratowac tylko i wylacznie awans...tylko czy nasz cash flow wytrzyma do czasu jak wpadnie kasa od pzpn i canal +? Wiadomo cos o redukcjach kontraktow?
Zgadzam sie z przedmowca - kupujmy jak najwiecej wirtualnych biletow!

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 05 Kwi 2020, 18:54 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Jezeli Stal przetrwa tego wirusa,bedzie to najwiekszy sukces w historii klubu.Miasto Rzeszów juz sie wycofalo z finansowania Stali,Resovi i Korony.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 06 Kwi 2020, 20:14 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... we/x6nt0te

Czyli jest szansa na dokończenie sezonu. Niemcy juz trenuja

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 06 Kwi 2020, 20:28 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
93 bilety sprzedane na Stomil. Ja jepie. Gdzie jesteście kibice? Wstyd.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 06 Kwi 2020, 23:13 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Kwi 2018, 14:18
Posty: 7
omar77 napisał(a):
93 bilety sprzedane na Stomil. Ja jepie. Gdzie jesteście kibice? Wstyd.


Jest tu nas ponoć ponad 5000 użytkowników na tym forum i bierze udział w akcji tylko 104 osoby to ja nie mam pytań . Na prawdę Was nie stać na to żeby raz w tygodniu wspomóc klub 5 lub 10zł ?

Klub ma ciężko i będzie miał co raz ciężej i w takich sytuacjach każdy powinien się wesprzeć klub.
Takie dno niestety może nas marketingowo dobić. Jak obecni lub przyszli sponsorzy widzą że klub wspiera w trudnych czasach ponad 100 osób to się zastanowi czy chcę sponsorować ten klub.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 07 Kwi 2020, 09:01 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
tomalek300 napisał(a):
omar77 napisał(a):
93 bilety sprzedane na Stomil. Ja jepie. Gdzie jesteście kibice? Wstyd.


Jest tu nas ponoć ponad 5000 użytkowników na tym forum i bierze udział w akcji tylko 104 osoby to ja nie mam pytań . Na prawdę Was nie stać na to żeby raz w tygodniu wspomóc klub 5 lub 10zł ?

Klub ma ciężko i będzie miał co raz ciężej i w takich sytuacjach każdy powinien się wesprzeć klub.
Takie dno niestety może nas marketingowo dobić. Jak obecni lub przyszli sponsorzy widzą że klub wspiera w trudnych czasach ponad 100 osób to się zastanowi czy chcę sponsorować ten klub.


czekajcie jak po tym wszystkim zacznie się jeszcze pytanie o oddawanie kasy za karnety i bilety za mecz z Lechem
bo jeszcze się tego spodziewam

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 07 Kwi 2020, 12:01 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Piwcok napisał(a):
tomalek300 napisał(a):
omar77 napisał(a):
93 bilety sprzedane na Stomil. Ja jepie. Gdzie jesteście kibice? Wstyd.


Jest tu nas ponoć ponad 5000 użytkowników na tym forum i bierze udział w akcji tylko 104 osoby to ja nie mam pytań . Na prawdę Was nie stać na to żeby raz w tygodniu wspomóc klub 5 lub 10zł ?

Klub ma ciężko i będzie miał co raz ciężej i w takich sytuacjach każdy powinien się wesprzeć klub.
Takie dno niestety może nas marketingowo dobić. Jak obecni lub przyszli sponsorzy widzą że klub wspiera w trudnych czasach ponad 100 osób to się zastanowi czy chcę sponsorować ten klub.


czekajcie jak po tym wszystkim zacznie się jeszcze pytanie o oddawanie kasy za karnety i bilety za mecz z Lechem
bo jeszcze się tego spodziewam

Janusze juz sie niecierpliwia.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 07 Kwi 2020, 12:53 
Początkujący

Rejestracja: 11 Lip 2017, 09:23
Posty: 59
Powinno być sprzedane co najmniej 1000 biletów, a tu taki dramat. Wiadomo, czasy ciężkie, ludzi zwalniają itd ale mimo wszystko więcej osób mogłoby pokazać, że to też ich drużyna i czują się za nią odpowiedzialni.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Czy dokończą sezon?
PostWysłany: 07 Kwi 2020, 22:41 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Kupować na Radomiaka bilety - choćby po 5 zł. W celu motywacji Grzesiek Tomasiewicz wylosuje koszulkę dla jednego z kibiców pod warunkiem że sprzeda się min. 200 biletów.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u