Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:56


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 14:39 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
jaet napisał(a):
marcinekk napisał(a):
Zaczęło się chyba od zwolnienia Skowronka, a później już cała seria mniejszych lub większych wpadek.

Zwolnienie Skowronka to był absolutny mus i tu klub pokazał raczej klasę, tyle że pajace z Weszło rozumieją tylko to, co chcą i jak chcą. Inna sprawa, że Orłowski był tak elokwentny w tłumaczeniu tego posunięcia, że nic tylko się dziennikarsko znęcać. Opinię zepsuliśmy sobie masowym wypowiadaniem umów przez piłkarzy z winy klubu. To zawsze źle wygląda, nawet jak z naszej perspektywy stoją za tym właściwe przesłanki. No i teraz będąc jako zawodnik kuszonym przez Stal, dwa razy bym się zastanowił, czy nagle po miesiącu czy dwóch, klub nie uzna mojego transferu za pomyłkę i przestanie mi płacić. To tak a' propos tych, co się zastanawiają dlaczego np. taki Juraszek wylądował w Chrobrym, a nie w Mielcu. Z tego co słyszałem, to pogonieni panowie piłkarze jadą po klubie w środowisku strasznie.


Chodzi mi raczej o formę, porę podania tej informacji w świat, a także o wspomniane później komentarze prezesa w wywiadzie dla "Pierwszoligowca" Weszło.

Nie dziwię się, że piłkarze będą mieć takie zdanie o klubie. Nie wygląda to poważnie i nie powinno mieć miejsca na tak masową skalę. Również bym się teraz dwa razy zastanawiał zanim podpisałbym kontrakt z klubem. Szkoda.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 18:55 
Początkujący

Rejestracja: 06 Mar 2014, 20:25
Posty: 92
No to Domański oficjalnie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 19:08 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
Nareszcie Domański wrócił. Potrzebujemy jeszcze defensywnego pomocnika , stopera oraz napastnika. Ale to moje zdanie tylko


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 20:08 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Elegancko.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 20:19 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
jaet napisał(a):
Elegancko.




Mógli z nim dłuższy kontrakt podpisać a nie tylko do końca sezonu...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 20:33 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2017, 22:43
Posty: 114
Mogliby dużo rzeczy jakby się kasa zgadzała :) podejrzewam że bardziej Domanowi zależało na półrocznym kontrakcie bo mimo wszystko w przypadku braku awansu nie ma żadnej pewności co dalej więc ja to rozumie w jakiś sposób trzeba się cieszyć z tego transferu bo myślę że jak na nasze obecne transfery to dla mnie prawdziwymi wzmocnieniami są Doman i ogromną mam nadzieję w Dadok obym się mylił i wszystkie były strzałem w dziesiątkę chodź wiem że to mało realne ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 22:04 
Początkujący

Rejestracja: 10 Lis 2013, 15:53
Posty: 140
Miejscowość: Mielec
Mattador napisał(a):
Nareszcie Domański wrócił. Potrzebujemy jeszcze defensywnego pomocnika , stopera oraz napastnika. Ale to moje zdanie tylko



I to by było na tyle jeżeli chodzi o transfery ;) Być może uda się jeszcze ściągnąć jednego obrońcę.Teraz dopiąć budżet ( miasto kasę poszuka w "kulturze" na dotowanie stypendiów )! Zarząd Stowarzyszenia niech przestanie brać chochlą do siebie(jak to czytacie z zarządu stowarzyszenia to wiecie o czym piszę ;) i zrobi spółkę! Hasło #podawnyblask jest na wyciągnięcie ręki !


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 22:31 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Jak mają na sile szukać napastnika typu Kujawa, Piesio czy Śpiączka to lepiej zostać przy tym co jest. Paluchowski swoje strzeli, pomocnicy pomogą bo też strzela. W razie czego Dadok czy Prokic zagra na szpicy, a może Sadlocha jak przepracuje zime to może pomoże i ze Stasikiem nabija punkty do Pro Junior System

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 30 Sty 2020, 17:35 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
O to chodzi bardziej bym na obronę stawiał (dobrego stopera i defensywnego pomocnika takiego przecinaka) by jak najmniej bramek stracić jak najwięcej meczy na zero z tyłu . Jakoś bez typowego napastnika strzelonych 30 bramek rok wcześniej 59


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 30 Sty 2020, 20:11 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Trudno sie nie zgodzic. Sile napedowa mamy najsilniejsza od lat. Nawet zapuszczony Sadlocha > Mendi i Barisic-widmo, ze o naszych nabytkach DD nie wspomne.
Boje sie o srodek obrony. Nasze dwie wieze (Bodzioch i Zyro) niby dawaly rade w drugiej polowie rundy, ale wygladalo to srednio - niestety obaj nie sa zbyt zwrotni i nie potrafia dobrze wyprowadzic pilki (vide Dobrotka). Potrzebujemy trzeciego, najlepiej doswiadczonego stopera. Niby moze tam zagrac Lisowski i Bielak, ale wole nie.

Artur
SMNY


lats napisał(a):
O to chodzi bardziej bym na obronę stawiał (dobrego stopera i defensywnego pomocnika takiego przecinaka) by jak najmniej bramek stracić jak najwięcej meczy na zero z tyłu . Jakoś bez typowego napastnika strzelonych 30 bramek rok wcześniej 59


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 91 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u