Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:11


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 26 Sty 2020, 18:57 
Początkujący

Rejestracja: 10 Lis 2013, 15:53
Posty: 140
Miejscowość: Mielec
jaet napisał(a):
Panowie, tak się "szczęśliwie" składa, że jestem posiadaczem małego pakietu akcji PGE. W zeszłym tygodniu dostałem roczne zestawienie i w przeciągu 12 miesięcy straciłem 7000 pln. Byłem w sporym szoku :o . Ja wiem, że wygodnie wszystko źródłem tłumaczyć, ale w tym wypadku Axel Springer wyciągu mi nie sfałszował.



Ale to Ty straciłeś a nie PGE ;) Miałeś pecha !

Zysk PGE w 2019
I kwartał 612 mln
II kwartał miliard 153mln.
III kwartał 427 mln ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 26 Sty 2020, 19:31 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
exidion1 napisał(a):
Chłopak chciał podesłać ciekawostkę, a niektórzy kręcą nosem prawie jak w sprawie klubowych transferów :D Ludzie, bez przesady. Źródło może nie jest na poziomie topowych magazynów związanych z biznesem, no co zrobić. Jakoś nie chce mi się shelby wierzyć, że w swoim manifeście nie kliknąłeś w linka i nie przeczytałeś ;)

Akurat pretensje co do źródła całkiem z dupy, bo informacja pochodzi z: https://wysokienapiecie.pl/ , a Fakt ją jedynie przedrukował.
Nie upieram się co do meritum, zwracam jedynie uwagę na okoliczności.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 26 Sty 2020, 22:37 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Nie wiem co ta dysksja fachowców od giełdy i energetyki ma się do naszych transferów.
O jakości źródła informacji nie wspomnę.
Lepiej juz czytać lamenty o tym jak co poniektórym trudno cierpliwie czekać na newsy z klubu.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Sty 2020, 11:14 
Nowicjusz

Rejestracja: 21 Sie 2010, 21:19
Posty: 2
Czy za ewentualny transfer Majeckiego do AS Monaco coś Stali kapnie?

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Sty 2020, 12:52 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
galileusz napisał(a):
Nie wiem co ta dysksja fachowców od giełdy i energetyki ma się do naszych transferów.
O jakości źródła informacji nie wspomnę.
Lepiej juz czytać lamenty o tym jak co poniektórym trudno cierpliwie czekać na newsy z klubu.


Zgadzam się - analizę kondycji finansowej PGE zostawmy fachowcom.

Co do lamentów na newsy z klubu - sam jestem w grupie lamentujących, bo uważam, że w naszym klubie polityka informacyjna, strategia medialna wygląda bardzo słabo. Na pewno nie jest to poziom I ligi.

Nie mówię, aby publikować co miesiąc listy płac zawodników i pracowników klubu, ale podstawowe wiadomości na temat planu przygotowań do rundy wiosennej, kontuzji, nowych transferów, relacji z treningów powinny być publikowane. Zwolnienie trenera Skowronka czy sprawa Janoszki również nie została należycie rozwiązana.

W mediach społecznościowych wielu kibiców pyta o pewne rzeczy i nikt z klubu nawet nie odpisuje.

Jedynie statystyki dot "najbardziej medialnego klubu I ligi" się pojawiają. Niestety w ostatnich miesiącach spowodowane kontrowersyjnym wywiadem trenera Marca.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Sty 2020, 14:08 
Początkujący

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 08:47
Posty: 82
Majecki jedną noga w AS Monaco za 7mln Euro, pytanie czy z solidary payment będzie nam sie coś należało, w przypadku gdy był tylko do nas wypożyczony? Bo przy takiej kwocie 5%=350tys euro (do podziału).

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ TO STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Sty 2020, 14:40 
Początkujący

Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:30
Posty: 90
Cytuj:
Od razu nasuwa się pytanie, które kluby należy uznać za „przyczyniające się do kształcenia i szkolenia piłkarza”? Na to pytanie odpowiedź znajdziemy w art. 1 aneksu 5 RSTP. Chodzi o kluby, w których piłkarz był zare piątekjestrowany pomiędzy 12 a 23 rokiem życia.

Źródło: http://kancelariasportu.pl/solidarity-payment/

Jeśli dobrze wszystko zinterpretowałem i obliczyłem to Stali powinno skapnać coś w okolicach 150 tys zł.

_________________
STAL MIELEC ! ! !


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Sty 2020, 20:20 
Początkujący

Rejestracja: 09 Wrz 2019, 21:45
Posty: 56
Diabel tkwi w szczegolach. Majecki po rundzie jesiennej zostal przywolany do Legii, okres przygotowawczy spedzil poza Stala i znow zostal wypozyczony. Cholera wie czy to mozna zaliczyć jako sezon.
Nie zmienia to faktu ze nasz klub wydatnie przyczynil sie do rozwoju Majeckiego. Bez tego sezonu w Stali Radek nie powachalby murawy szybko w Legii. No i Smolka mial racje mowiac ze to najwiekszy talent z jakim pracowal.

_________________
La_brujita


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 28 Sty 2020, 19:12 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Kamil Juraszek trafi do Chrobrego, widocznie nie chcemy gościa bo nie wierzę że nas Chrobry przebija. Widocznie mają lepszą opcję według siebie(Fojut). Teraz czekamy na nasze ruchy bo nie wierzę że tak zostanie. Jeśli chodzi o Piszczka to może być tak, że jeśli Cracovia wykupi Hiszpana z Niemiec już od teraz to gościa wypożyczą. Tak piszą coś na Twitterze i forum Cracovii ponoć.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 28 Sty 2020, 22:50 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
http://stalmielec.com/?p=68307

Chyba się obędzie bez Fojuta... Następny transfer przewiduję MŻ

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u