Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18 Kwi 2024, 17:55


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 18:23 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Moim zdaniem bzdura, w życiu bym nie zapłacił takich pieniędzy, ja to bym za niego w ogóle nic nie zapłacił :D na poważnie to można coś rzucić, zarobek i tak był ale bez przesady.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 18:36 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
lats napisał(a):
Przychodzi Kacper Sadłocha kontrakt na 2,5 roku. Takie pytanie odnośnie tego transferu ,czy to prawda ze zapłaciliśmy 500tys zł. za ten transfer ?? Czy ktoś pościł plotę ze taka kwota

500 tys euro.W koncu przychodzi z francuskiej ligi.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 18:42 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
nowy102 napisał(a):
lats napisał(a):
Przychodzi Kacper Sadłocha kontrakt na 2,5 roku. Takie pytanie odnośnie tego transferu ,czy to prawda ze zapłaciliśmy 500tys zł. za ten transfer ?? Czy ktoś pościł plotę ze taka kwota

500 tys euro.W koncu przychodzi z francuskiej ligi.

Bez jaj.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 18:50 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Na razie jedyny transfer to Dadok. Czekamy na konkrety bo z czym do ludzi ...

STAL FKS


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 19:57 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
lats napisał(a):
Przychodzi Kacper Sadłocha kontrakt na 2,5 roku. Takie pytanie odnośnie tego transferu ,czy to prawda ze zapłaciliśmy 500tys zł. za ten transfer ?? Czy ktoś pościł plotę ze taka kwota


Dobrze się czujesz? Kluby z ESA nie chcą dawać 500 za czołowych grajków z 1 ligi a ty piszesz o 500 tys? My na wypłaty nie mamy. Bzdura do kwadratu


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 20:04 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Alien napisał(a):
Na razie jedyny transfer to Dadok. Czekamy na konkrety bo z czym do ludzi ...

STAL FKS


A oprócz Messiego, Salaha czy Lewandowskiego to kogo ewentualnie widziałbyś u nas ?

I pokaz mi jakieś poważne transfery w tej lidze, bo ja tam nic ciekawego nie widzę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 20 Sty 2020, 20:16 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
omar77 napisał(a):
lats napisał(a):
Przychodzi Kacper Sadłocha kontrakt na 2,5 roku. Takie pytanie odnośnie tego transferu ,czy to prawda ze zapłaciliśmy 500tys zł. za ten transfer ?? Czy ktoś pościł plotę ze taka kwota


Dobrze się czujesz? Kluby z ESA nie chcą dawać 500 za czołowych grajków z 1 ligi a ty piszesz o 500 tys? My na wypłaty nie mamy. Bzdura do kwadratu

Też wydaje mi się to nierealne z naszym budżetem . Lens zapłacił 1.2 mln może z tego takie plotki że mieliśmy połowę oddać za niego


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 21 Sty 2020, 11:13 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
S5 napisał(a):
Alien napisał(a):
Na razie jedyny transfer to Dadok. Czekamy na konkrety bo z czym do ludzi ...

STAL FKS


A oprócz Messiego, Salaha czy Lewandowskiego to kogo ewentualnie widziałbyś u nas ?

I pokaz mi jakieś poważne transfery w tej lidze, bo ja tam nic ciekawego nie widzę.


Mnie również niepokoi stan naszej kadry. O ile jesienią mieliśmy szeroką kadrę (czasami nawet na ławce rezerwowych było nieźle), to zobaczmy kim ich zastępujemy?

odchodzi Soljic - brak kogokolwiek na jego pozycję,
odchodzi Kiełpin - ściągamy Strączka, który nie zdołał przebić się nawet w III lidze,
odchodzi Barisić - ściagamy Dadoka. To akurat dobry transfer według mnie,
odchodzi Janoszka - ściągamy Sadłochę,
odchodzi Dobrotka - nie mamy nikogo. Pamiętajmy, że Żyro jest tylko wypożyczony więc za pół roku nie będzie jeszcze jego,
odchodzi Olszewski - nie mamy nikogo,
odchodzi - K. Soljic - żadna strata.

Tak, wiem że Dobrotka i Barisić praktycznie nie zagrali nic jesienią, ale klub cały czas informował, że mają kontuzję i istniała nadzieja, że na rundę wiosenną będą już w pełni zdrowi i gotowi do gry. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Dobrotka zaczynał ten sezon jako nasz kapitan.

Głównie chodzi mi o to, że cel jaki przedstawia zarząd i trener (awans do ESA) niemalże obliguje nas do wzmocnienia kadry, która mogłaby potencjalnie walczyć w Ekstraklasie. Nie spodziewam się, aby Sadłocha nam w pojedynkę wygrywał mecze. Jedyny plus, że będzie nam nabijał punkty do PJS.

Na razie mamy w kadrze sporo nieogranej młodzieży, problemy organizacyjne i finansowe. Na takim gruncie niczego dobrego nie można budować albo "grozi" to awansem i spektakularnym upadkiem klubu sezon później.

Nie chcę być malkontentem, ale po prostu oczekuję więcej od klubu aspirującego do gry w Ekstraklasie, bo na razie nie bije optymizmem z Solskiego. Czekamy więc na więcej dobrych znaków (transferów). Nie powinniśmy być zainteresowani emerytami z ESA z kontraktem na pół roku.
Choć to pewnie nierealne, świetnie byłoby skompletować kadrę przed wyjazdem do Turcji.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 21 Sty 2020, 13:20 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Na odpady jeszcze za wczesnie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 21 Sty 2020, 22:15 
Początkujący

Rejestracja: 11 Lip 2017, 09:23
Posty: 59
wg Janekxa na tt

"Real Saragossa zabiega o pozyskanie Pawła Bochniewicza z Górnika Zabrze. Walczący o awans do LaLiga jest w stanie zapłacić ~milion euro"

czy Stal może liczyć na jakiś procent z tego ewentualnego transferu?


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u