Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:31


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 18:48 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Nic się nie dzieje klub ma długi i myślę ze wybiera zawodników ,którym specjalnie nie płaci (tj z Sobczakiem) by zmusić tych panów do opuszczenia klubu . W innym wypadku grali by w Stali II i dalej pobierali pensie . Zaległości klub i tak musi uregulować inaczej ujemne punkty bądź brak licencji . Prawdopodobnie klub musi wypłacać dalej kontrakt do końca umowy bądź znalezienia klubu przez zawodników .
Minusem rozwiązywania kontraktów w taki sposób jest obraz Stali dla przyszłych piłkarzy brak zachęty do wiązania się z tym klubem ,, po co mam przyjść jak mi nie będą płacić "
Mam tylko nadzieje ze inni piłkarze dostają regularne wypłaty


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 18:56 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Klub ma płacić. Ale myślę że jak są wolni to beda szukać nowego klubu a nie czekać rok bo Stal płaci. Pan Dobrotka obrażony bo.zwolnilin Skowronka. Kontuzja pół roku nagle.ozdrowial i go testują. Barisic i jego menadżer powinni Stali płacić ze wcisneli go z kontuzja a Janoszka taki ambitny zamiast walczyć o ekstraklase to może wyladowacja w Ruchu w 3 lidze

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 19:32 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Skąd Wy wiecie że klub musi płacić do końca kontraktu? Z 90minut? Przecież to jest rozwiązanie umowy, po co mieliby tak robić skoro i tak musieliby płacić do końca umowy?

Btw.

http://www.90minut.pl/news/301/news3016 ... ielec.html

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 19:41 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Pierwszy transfer zimy. Wyglada ciekawie.

http://www.90minut.pl/news/301/news3016 ... c.htmliwer

Od jednego z zawodnikow SSW, ktory gral z nim jesienia:

Ciekawy, fajnie sie rozwijajacy zawodnik. Pracowity. Mial bardzo dobra polowe rundy. Dobry material, spokojnie sobie w 1 lidze poradzi.

Btw, ciekawe skad 90mnut ma to info, skoro oficjalna strona milczy ;-)

Artur
SMNy


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 19:55 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Ja wiem że tak się rozwiązuje kontrakty z lamusami ale oby ten smród nie ciągnął się za nami latami.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 19:56 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Bo pierwsza wypuściła info oficjalna Stalówki ;)

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 20:17 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Matti napisał(a):
Ja wiem że tak się rozwiązuje kontrakty z lamusami ale oby ten smród nie ciągnął się za nami latami.

Jak nie awansujemy to moze sie ciagnac ile chce.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2020, 21:51 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Yelon09 napisał(a):
Skąd Wy wiecie że klub musi płacić do końca kontraktu? Z 90minut? Przecież to jest rozwiązanie umowy, po co mieliby tak robić skoro i tak musieliby płacić do końca umowy?

Btw.

http://www.90minut.pl/news/301/news3016 ... ielec.html

Znalazłem w regulaminie PZPN
5. Klub jest zobowiązany także do zapłaty Zawodnikowi odszkodowania w wysokości
utraconego przez niego wynagrodzenia należnego za okres, na który został zawarty
Kontrakt, pomniejszonego o dochody uzyskane z uprawiania piłki nożnej w innym Klubie.

http://prawopilkinoznej.pl/odszkodowani ... iny-klubu/

Wyjątkiem jest tylko ugoda z zawodnikiem


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Sty 2020, 02:41 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Matti napisał(a):
Ja wiem że tak się rozwiązuje kontrakty z lamusami ale oby ten smród nie ciągnął się za nami latami.



Można snuć domysły, co by było, gdyby CI panowie piłkarze zostali.
Dobrotka - pewnie nadal byłby kontuzjowany, brałby sobie odszkodowanie, a kontrakt i tak trzeba by było płacić. Poza tym Dobrotka tę "przewlekłą" kontuzję złapał zaraz po podpisaniu nowego kontraktu. Dziwne ?
Barisic - pewnie nadal byłby kontuzjowany, brałby sobie odszkodowanie, a kontrakt i tak trzeba by było płacić.
Janoszka - nie miałby szans na I drużynę, być może kopałby sobie w drugiej, a być może jakaś kontuzja i odszkodowanie ? A kontrakt i tak trzeba by było płacić. Różne też krążą wieści o jego postawie w szatni.

Cała trójca nie grała ostatnio w wyjściowym składzie, wynik został osiągnięty bez ich, więc ich brak to mała strata. Łącznie mają 99 lat, są raczej mało perspektywiczni - nawet pod kątem jakiegoś transferu.
Oprócz wypłat są inne koszty utrzymania wiecznie chorych - mieszkania, żarcie, jeżdzili z drużyną itd.

Być może (oby) zarząd wreszcie poszedł po rozum do głowy po ostatnich transferach i braniu grajków po to by się "odbudowali" po kontuzjach albo takich z jutuba. Może brak kasy i doświadczenia innych (te negatywne - ze szrotem słowacko-bałkańsko-hiszpańskim) podziałały niczym kubeł zimnej wody ?

A co do smrodu - branża wie swoje. Sobczak też tak wyleciał i jakoś nikt pana piłkarza nie chciał. Casus Dobrotki.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Sty 2020, 21:20 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Ciekawy wywiad. https://sportdziennik.com/stal-mielec-p ... ie-zlapal/


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u