Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:11


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 19:23 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
FeniR napisał(a):
Jak słyszę w radiu Weszło.fm w audycji Jakuba Białka że nasz piłkarz Mateusz Mak skarży się że nie starcza mu do pierwszego bo tak mało zarabia w Stali, to nie dziwie się potem jego postawie na boisku że ma wyjebane na wszystko. Rozumiem że w Rzeszowie gdzie piłkarz mieszka ceny są wyższe niż w AK w Mielcu + dojazdy do Mielca i kasy brak (hahaha).
Pytam się jak profesjonalny piłkarz nawet w prywatnej rozmowie z dziennikarzem sportowym takie rzeczy może opowiadać? Przecież wiadomo że to wyjdzie na antenie, dobrze że chociaż Kowal w tej audycji na koniec tego wątku podsumował jego grę, tak że jak go widział w meczu z Odrą to powinien jeszcze dopłacić Stali że go wzięła.


I to jeszcze jeden powód, dla którego Mak powinien wylecieć nie tylko z drużyny, ale z klubu - i to w trybie awaryjnym. Jak widzę tę jego sfoszoną minę, ten głupi uśmieszek po każdym złym zagraniu to mnie trafia. Nic gówniarz nie osiągnął w piłce a robi z siebie nie wiadomo jaką gwiazdę. Do tego byle kto go lekko kopnie a symuluje uraz jakby mu co najmniej gnaty połamali. Nie pasuje to niech wypierdala.
Poza tym - nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę (może to tylko moje odczucie, bo go normalnie nie lubię po tym wywiadzie w Pierwszoligowcu), ale odkąd pojawił się w drużynie to coś siadło, atmosfera zrobiła się trochę grobowa.
Źle Pan skończysz, Panie Mak.

FeniR napisał(a):
Trener Marzec został rzucony na głęboką wodę, przejście z 3 ligi do pierwszej jest dla niego szkołą trenerki(szkoda że uczy się na Stali) i widać że jest jak dziecko we mgle. Piłkarze robią co chcą a on nie potrafi nawet tupnąć nogą i odesłać paru z nich do 4-ligowych rezerw. Mam coraz mniejsze zaufanie do trenera Marca że wyciągnie nas z tych tarapatów.


Marzec dostał taki skład jaki dostał. Pamiętaj, że za te transfery w 100% odpowiada Skowronek i nie róbmy z niego ch... wie kogo, bo te pierwsze mecze - czyli bramka w I połowie, a potem obrona Częstochowy - też się źle oglądało. Gdzieś '"gadali", że AS miał średni wpływ na starszych zawodników.
Niemniej - Mak won i odbudować szatnię.
Sezon nie jest stracony, bo jest potencjał, tylko trzeba go wykorzystać.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 23:05 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
FeniR napisał(a):
Atmosfera w drużynie jest coraz gorsza, tylko 4-5 zawodników gra z poświeceniem w każdym meczu, a reszta odpierdala pańszczyznę. Jak słyszę w radiu Weszło.fm w audycji Jakuba Białka że nasz piłkarz Mateusz Mak skarży się że nie starcza mu do pierwszego bo tak mało zarabia w Stali, to nie dziwie się potem jego postawie na boisku że ma wyjebane na wszystko. Rozumiem że w Rzeszowie gdzie piłkarz mieszka ceny są wyższe niż w AK w Mielcu + dojazdy do Mielca i kasy brak (hahaha).
Pytam się jak profesjonalny piłkarz nawet w prywatnej rozmowie z dziennikarzem sportowym takie rzeczy może opowiadać? Przecież wiadomo że to wyjdzie na antenie, dobrze że chociaż Kowal w tej audycji na koniec tego wątku podsumował jego grę, tak że jak go widział w meczu z Odrą to powinien jeszcze dopłacić Stali że go wzięła.
Mamy te niby "gwiazdy" w zespole które twierdzą że są niedoceniane finansowo przez klub i potem w trakcie meczu nie pokazują 100% swojego potencjału, tylko snują się po boisku, a efekty tego mamy w wynikach. Wyjebać tych wszystkich kasiarzy w zimie i poszukać młodszych graczy bo ten sezon i tak jest stracony.
Trener Marzec został rzucony na głęboką wodę, przejście z 3 ligi do pierwszej jest dla niego szkołą trenerki(szkoda że uczy się na Stali) i widać że jest jak dziecko we mgle. Piłkarze robią co chcą a on nie potrafi nawet tupnąć nogą i odesłać paru z nich do 4-ligowych rezerw. Mam coraz mniejsze zaufanie do trenera Marca że wyciągnie nas z tych tarapatów.



To coś źle słyszałeś bo była mowa o ofercie Wisły i on powiedział, że żeby przeżyć za te pieniądze co oni mu oferowali w Wiśle to by musiał mieszkać z bratem i jeszcze jeść za jego pieniądze. Ciekawe jest to, że na forum po wygranym meczu jest cisza, a po przegranym czy zremisowanym to w godzinę na forum przybywa 2 strony do tematu...
Jeszcze nie ma połowy sezonu a tutaj już sezon stracony i będą grać juniorzy... za miesiąc możemy być na 1 miejscu i co wtedy będzie gadane? Trzeba zrobić jak najwięcej pkt przed zimą i w zimie wzmocnić mądrze zespół i dać pole do popisu Marcowi z przygotowaniami zespołu i wzmocnieniami. W drużynie jest potencjał i to było widać w paru meczach. Najgorsze jest to, że balonik został napompowany i może tutaj jest problem w drużynie. A wczorajsze okrzyki po meczu młyniarzy i innych Januszy z karnetami za darmo była nie na miejscu. Ludzie nie jesteśmy na dnie tabeli tylko na miejscu barażowym gdzie Warta i Jastrzębie nie będzie się pchać do ekstra

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 09:04 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
siejecie ferment...

ktos cos zle uslyszy i puszcza dalej..i sie nakreca spirala..

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 10:59 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
szylu napisał(a):
siejecie ferment...

ktos cos zle uslyszy i puszcza dalej..i sie nakreca spirala..


Trochę to tak wyglada ale nie ma się co dziwić skoro z jednej strony płynie przekaz "mamy potencjał i zawodnicy są zmotywowani by wygrywać" a jak przychodzi co do czego to na 3 mecze z outsiderami zdobywamy jedną bramkę i to wynikającą z detereminacji jednego człowieka, bo nie ma drugiego takiego wariata co by poszedł na przebój jak Josip to zrobił.
Poza tym razi brak zagrożenia po stałych fragmentach, zupełnie tak jakby coś siadło w sferze treningów nad tym elementem gry. Gramy dziwne kontry, z których niewiele wynika a tak wogóle nasze ustawienie nie sprzyja wykorzystaniu przestrzeni pomiędzy obroną a polem karnym rywala. O ile za AS graliśmy spokój z tyłu to trochę za dużo było grania na alibi, teraz zaś nie ma balansu w druga stronę i sporo piłek tracimy bo wymuszamy sobie niepotrzebne straty na nieprzygotowanych pozycjach.
Mamy konkurencję w tej lidze taką, że każdy się zgodzi z tym że możemy wygrać z każdym i awans jest w zasięgu dlatego kibic dostrzega szansę jak może się nie powtórzyć za rok, dwa a nawet 5 lat. Dlatego wszyscy mamy rozpalone oczekiwania, a czym większe to rozczarowanie i frustracja po takim czymś się wzmaga. My mamy już 6 porażek, czyli tyle ile na koniec tamtego sezonu. Tracimy punkty praktycznie w co drugim meczu więc to wszystko jest podatnym gruntem do tych zjawisk Szylu więc lepiej to zrozumieć pod tym kątem bo jak pozostaną tylko "wierni i oddani" to PGE zwinie się stąd bez żalu.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 12:58 
Nowicjusz

Rejestracja: 05 Lis 2019, 12:51
Posty: 39
Witam wszystkich obecnych na forum.
Fakt faktem, gra Stali nie zachwyca poza drobnymi przebłyskami na przestrzeni tego sezonu, jednak sytuacja nie jest aż tak dramatyczna. Ja wiem, że patrząc na to co się dzieje mało jest powodów do optymizmu ale chociażby ostatnie 10 minut z Sosnowcem pokazuje, że chłopaki potrafią grać i jedynym (i wielkim) problemem jest to, że nie potrafią/nie chcą tego pokazać. Smuci mnie tylko fakt, że po każdym potknięciu wszystkie fora, 90min itd. pełne są komentarzy, że już po awansie, że wszystko stracone itp. To ja tylko przypomnę, że sezon temu, po 16 kolejkach Stal miała... 22 punkty, a obecnie ma 26. I to ze znacznym spadkiem jakości gry, przynajmniej wizualnym. Poczekajmy, dużo wyjaśni się w trakcie przerwy, bo tak jak piszą poprzednicy - bez transferów, powtarzam: transferów, a nie odpadów którzy nie łapali się gdzieś indziej może być przykra dla nas wiosna.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 16:28 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Wracajac do meczu z Sosnowcem...mecz sluchalem w radiu Sosnowca i komentatorzy nie mogli sie nadziwic, ze Prokic i Soljic przesiedzieli pierwsza polowe na lawce. Ja tez.
Ja rozumiem ze gramy co 3 dni, potrzebne sa rotacje, etc, ale bez jaj - Soljic w meczu z Pogonia zagral tylko 45 minut, a Andreja wcale. Po czym oni sie mieli regenerowac?
Na pewno trener widzi lepiej itd/etc ale sadzanie dwoch najlepszych (IMO) zawodnikow na lawce pachnie mi sabotazem.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 18:08 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Artur1939 napisał(a):
Wracajac do meczu z Sosnowcem...mecz sluchalem w radiu Sosnowca i komentatorzy nie mogli sie nadziwic, ze Prokic i Soljic przesiedzieli pierwsza polowe na lawce. Ja tez.
Ja rozumiem ze gramy co 3 dni, potrzebne sa rotacje, etc, ale bez jaj - Soljic w meczu z Pogonia zagral tylko 45 minut, a Andreja wcale. Po czym oni sie mieli regenerowac?
Na pewno trener widzi lepiej itd/etc ale sadzanie dwoch najlepszych (IMO) zawodnikow na lawce pachnie mi sabotazem.

Artur
SMNY



Ze Prokić to jeden z dwóch najlepszych ?!

bez jaj!

Taki sam MVP jak Nowak...

Oddałbym ich w zimie za swieżą krew i duze cechy wolicjonalne.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 18:37 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Prokic jest tym zawodnikiem, ktory potrafi zrobic roznice na boisku i wygrac mecz w pojedynke. Nie jest w optymalnej formie, ale kto jest? Z tego co mowili w radiu i na podstawie 6 minutowego skrotu - w 1 polowie wyraznie przewazal Sosnowiec, w drugiej Stal. Oczywiscie to moze byc przypadek, ale jesli Soljic i Prokic sa zdrowi to oni musza grac!
Odnosnie Nowaka - wyglada na to, ze jest jedynym oprocz Getka zawodnikiem, ktory gra od deski do deski - widac u Marca ma bardzo wysokie notowania, a moze ma tez najlepsza wydolnosc ;-)

Artur
SMNY

Alien napisał(a):
Artur1939 napisał(a):
Wracajac do meczu z Sosnowcem...mecz sluchalem w radiu Sosnowca i komentatorzy nie mogli sie nadziwic, ze Prokic i Soljic przesiedzieli pierwsza polowe na lawce. Ja tez.
Ja rozumiem ze gramy co 3 dni, potrzebne sa rotacje, etc, ale bez jaj - Soljic w meczu z Pogonia zagral tylko 45 minut, a Andreja wcale. Po czym oni sie mieli regenerowac?
Na pewno trener widzi lepiej itd/etc ale sadzanie dwoch najlepszych (IMO) zawodnikow na lawce pachnie mi sabotazem.

Artur
SMNY



Ze Prokić to jeden z dwóch najlepszych ?!

bez jaj!

Taki sam MVP jak Nowak...

Oddałbym ich w zimie za swieżą krew i duze cechy wolicjonalne.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 22:28 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Sosnowiec jakoś strasznie nie przeważał, moał parę okazji, jedną po mega błędzie bodziocha który dostał podanie od Primela i tak przyją na piszczele że dał niemalże asystę Zagłebiu. Najlepsze że wydarł siena Primela...
My mieliśmy jedną (aż jedną!) piękną akcj, pilka szła jak po sznurku ale Paluch z kilku metrów kropną w bramkarza...
Poza tym połowa przestana z naszej strony.
Druga połowa trochę żywsza dzieki Soljicowi, Prokic szybki ale mam takie wrażenie albo nie dostaje piłek albo gra na siebie.
Akcja Sosnowca i gol niespodziewan, w sumie to oni mieli akcje tylko przez nasze fatalne błędy. Po stracie nasi ruszyli i gonili wynik. Głownie Soljic ciągną i świetnie dystrybulował piłkę to na jedną to na drugą stroner. Bramkę spędziłem w kiblu ...
Do końca walczyli o wygraną i Soljic miał taką okazją że już wyskoczyłem w powietrze ale pudło, było jeszcze kilka okazji niestety brakło szczęścia...
Już w trakcie meczu po straconej bramce słychać było kurwa mać Mielec grać! Po meczu puściły nerwy niektórym i zaczęli głośno wyrażać dezaprobate do piłkarzy. Nka zaczęła drzeć kurwa mać, i zrobiło sie nerwowo. Światla zgasly piłkarze szybko zeszli do szatni mimo spiwewu z młyna chodzcie do nas, choć nie wiem na czym by się skończyło gdyby przyszli. Jakieś drobne różnice w percepcji meczu były ze sektorem vip ale poszedłem bo wygłądało to żenująco...
Myślę że niektorzy piłkarze nie grali na 100 % od początku i dlatego kibice mieli pretensje... Po niespodziewanie straconej bramce jednak widać było że walczą na 100 % więc moja ocena jest niejednoznaczna. Trochę dziwne było dla mnie zachowanie publiki, też byłem rozgoryczony ale niektórzy przeadzili choć może wiedzą wiecej niż ja...
Jako ciekawostka tylko Soljic zszedł godnie, z brawami, strzelił parę fotek z kibicami, przybił piątki i poszedł. Jako jeden z nielicznych zasłużył, razem z nim Tomasiewicz mega dobry występ, szacun dwoił się i troił...
Na koniec podsumowanie, trener marzec nie zgodził się z ocena kibiców, bo drużyna z czasem miała coraz większą przewagę...
Trener broni nie tylko pilkarzy ake już swojej dupy, to nie chodziło o ten konkretny mecz, ktory by przeszedł w takim stylu zremisowany...
Chodzi o te dwie żenujące porażki, wszyscy mieli nadzieję że nastąpi jakieś przełamanie. A tu dupa pilkarze nic nie zrozumieli, albo są tak słabi albo nie czują atmosfery stworzonej wokół klubu. Podchodzą do zawodu jak tupowy polski kopacz, my tu sobie kopiemy w piłkę raz wygramy raz przegramy, i jest fajnie.
To nie o to chodzi, Stal ma walczyć o awans, i jak nie ma umiejętności to trzeba nadrobić walką i gryzieniem trawy...
Może w sumie doborze że dostali zjebe może zrozumieją że to nie sa wigry Suwałki albo jakiś inny standardowy klub z koziej wolki.. to jest Stal Mielec...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Lis 2019, 23:04 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
No widzisz sam napisałeś że po straconej bramce walczyli na 100% a na ile walczyli przed straconą bramką? Na 30? Jak dla mnie to przy tej akcji co napisałeś pretensje Bodziocha do Primela były słuszne. Był na tyle blisko że nie musiał podnosić piłki która odbiła sie przed nogami Bodziocha, powinien podać po ziemi - chyba potrafi?. Soljic najgroźniejszy na boisku więc gdzie są napastnicy? ;) Jak wogóle skomentować zachowanie Maka który ma pare metrów do bramki i pcha nie kopie piłkę i to bardzo niecelnie.
Nie rozumiem co się dzieje w klubie że piłkarzom sie nie chce także nie dziwię się że ludzie pomału zaczynają chodzić na Smoczankę zamiast na Stal :P
Darcia ryja na piłkarzy nie popieram ale coś musi nimi wstrząsnąć coby zaczęli szanować klub jakim jest Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u