Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:45


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:06 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
I jeszcze do kretynow z facebooka.Bodzioch i Zyro zagrali dobrze i tylko kompletny kretyn moze uważać inaczej.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:24 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Nowak to taki zawodnik na którego trzeba chuchać i dmuchać, utrzymywać jego ego w jak najlepszej kondycji wtedy jest w stanie dać z siebie wszystko. Być może nie wyszedł mu mecz może dwa ale żeby wieszać na nim psy to już przesada. Wy proście Boga żeby dograł ten sezon do końca w Stali.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:27 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
szylu napisał(a):
padaja pytania bez odpowiedzi... wiec odpowiem

Dobrotka -naderwanuy miesien dwuglowy
spolka -sprawa na finiszu w sadzie
transfery -kogo chcial trener, takiego mu szukano, czesto wskazywal nazwiska.


Dzięki Szylu. Jak się okazuje kontuzja jest zdiagnozowana, w temacie spółki coś dzieję, a o transferach też co nieco wiadomo. Nie uważam tych informacji za ściśle tajne, których klub nie mógłby ujawnić...

Jak mamy budować większe zainteresowanie stroną www czy social media jeśli nawet kibice Stali nie są o niczym informowani...?! Wiem, że się powtarzam, ale nie mogę się pogodzić z tym, że na poziomie I ligi marketingowo i PR-owo wyglądamy tak mizernie.

//EDIT
Zamiast produkować i marnować czas na montaż TV STAL: NEWS czy nie wystarczyłoby raz w tygodniu na stronę wrzucić coś w stylu "raport z Solskiego: np.
- Łukasz Janoszka dochodzi do siebie po kontuzji X, powinien być gotowy do gry na mecz z Wigrami Suwałki
- Stasik na treningu skręcił staw skokowy, jego występ w meczu X stoi pod znakiem zapytania,
- A. Paluchowski jest o 1 żółtą kartkę od zawieszenia,
- Trwa proces zakładania spółki akcyjnej. Przewidywany czas uruchomienia to MM-RRRR etc.

Wiem, że TV Stal: News jest może efektowne, może nabija subskrybentów na kanale YT, ale przygotowanie i montaż filmu trwa na pewno dłużej niż napisanie tekstu na stronie www. A na dodatek, nie w każdym tygodniu udaje się w klubie stworzyć taki film.


Ostatnio edytowany przez marcinekk, 04 Lis 2019, 11:42, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:32 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
marcinekk napisał(a):
szylu napisał(a):
padaja pytania bez odpowiedzi... wiec odpowiem

Dobrotka -naderwanuy miesien dwuglowy
spolka -sprawa na finiszu w sadzie
transfery -kogo chcial trener, takiego mu szukano, czesto wskazywal nazwiska.


Dzięki Szylu. Jak się okazuje kontuzja jest zdiagnozowana, w temacie spółki coś dzieję, a o transferach też co nieco wiadomo. Nie uważam tych informacji za ściśle tajne, których klub nie mógłby ujawnić...

Jak mamy budować większe zainteresowanie stroną www czy social media jeśli nawet kibice Stali nie są o niczym informowani...?! Wiem, że się powtarzam, ale nie mogę się pogodzić z tym, że na poziomie I ligi marketingowo i PR-owo wyglądamy tak mizernie.
o jakich transferach? Tych co były czy tych co będą?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:34 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Matti napisał(a):
Nowak to taki zawodnik na którego trzeba chuchać i dmuchać, utrzymywać jego ego w jak najlepszej kondycji wtedy jest w stanie dać z siebie wszystko. Być może nie wyszedł mu mecz może dwa ale żeby wieszać na nim psy to już przesada. Wy proście Boga żeby dograł ten sezon do końca w Stali.


Zgadzam się, delikatnie mówiąc Nowak rzeczywiście ostatnio nie jest w zabójczej formie, ale z zesłaniem go do rezerw to już przesada. Niemal cała drużyna gra straszną lipę, nic się nie klei. Tomasiewicz po raz kolejny zagrał na dobrym poziomie, Josip dał dobrą zmianę. W ogóle mam poczucie, że drużyna nie jest kolektywem, nie ma chyba znakomitej atmosfery i klimatu. Problemy pewnie na każdej płaszczyźnie - decyzje zarządu, trenera, zachowanie graczy. I tak chyba za cud możemy uznać, że jesteśmy na danym miejscu w tabeli.

Swoją drogą, mam wrażenie że decyzje o rotacjach trenera nie przynoszą spodziewanego efektu. Sojlic i Prokić po raz kolejny na ławce, Kiełpin również. Nie wygląda na to, że zmiennicy dają radę lepiej - zwłaszcza na grę Maka i Bielaka nie da się patrzeć. Kryminał. A po ich transferze akurat spodziewałem się sporo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:46 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Pan poseł Poręba własną robotę swoimi rękoma podarł.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 11:58 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
nowy102 napisał(a):
Yelon09 napisał(a):
nowy102 napisał(a):
Kto za niego?


Kurwa nawet Bajorek. Żadnej różnicy nie będzie

Buahahahahahaha oczywiście ,chyba w to sam nie wierzysz.Mimo slabszych meczy ostatnio Nowak i tak jest najlepszym pikarsko grajkiem w tej druzynie.


Ja wiem że go ubóstwiasz bo się nazywa tak samo jak Ty :) Tak na poważnie oczywiście że gość ma potencjał, tyle że go ostatnio w ogóle nie pokazuje, i gramy jakby go nie było. Tym bardziej że gra wszystko od dechy do dechy. Może jakby odpoczął to by coś było z niego. Lipa bo kontuzje, gdyby nie one, sądzę że usiadłby na ławce już.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 14:46 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Mamy taka sama ksywe, nazwisko tylko podobne.Mimo wszystko jestem daleki od ubstwiania pilkarzy,staram sie byc obiektywny.Nowak zagral słabo ostatni mecz,ale w Opolu i Glogowie tylko on stwarzal jakiekolwiek zagrozenie pod ich bramka.Druga sprawa ze jest mnostwo kretynow na trybunach,ktorzy dra ryja kiedy ktos zagra do tylu,kurwa to sie w glowie nie miesci jak mozna byc takim zjebem.Czasami trzeba tak zagrac bo sie nie ma innego wyjścia,czasami trzeba wciagnac przeciwnika na własną połowę a baran jeden z drugim dra ryje"do bramkarza".Kiedy nadejdzie taki dzien ze bedziemy musieli stawiac na Stasika,Sobczyka,Kozlowskiego czy Bajorka w pierwszym skladzie to mozecie byc pewni ze pierwszej ligi w Mielcu nie bedzie.Szczerze powiedziawszy to cos mi sie wydaje ze juz w przyszlym sezonie te nazwiska beda stanowic trzon druzyny.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 16:16 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Atmosfera w drużynie jest coraz gorsza, tylko 4-5 zawodników gra z poświeceniem w każdym meczu, a reszta odpierdala pańszczyznę. Jak słyszę w radiu Weszło.fm w audycji Jakuba Białka że nasz piłkarz Mateusz Mak skarży się że nie starcza mu do pierwszego bo tak mało zarabia w Stali, to nie dziwie się potem jego postawie na boisku że ma wyjebane na wszystko. Rozumiem że w Rzeszowie gdzie piłkarz mieszka ceny są wyższe niż w AK w Mielcu + dojazdy do Mielca i kasy brak (hahaha).
Pytam się jak profesjonalny piłkarz nawet w prywatnej rozmowie z dziennikarzem sportowym takie rzeczy może opowiadać? Przecież wiadomo że to wyjdzie na antenie, dobrze że chociaż Kowal w tej audycji na koniec tego wątku podsumował jego grę, tak że jak go widział w meczu z Odrą to powinien jeszcze dopłacić Stali że go wzięła.
Mamy te niby "gwiazdy" w zespole które twierdzą że są niedoceniane finansowo przez klub i potem w trakcie meczu nie pokazują 100% swojego potencjału, tylko snują się po boisku, a efekty tego mamy w wynikach. Wyjebać tych wszystkich kasiarzy w zimie i poszukać młodszych graczy bo ten sezon i tak jest stracony.
Trener Marzec został rzucony na głęboką wodę, przejście z 3 ligi do pierwszej jest dla niego szkołą trenerki(szkoda że uczy się na Stali) i widać że jest jak dziecko we mgle. Piłkarze robią co chcą a on nie potrafi nawet tupnąć nogą i odesłać paru z nich do 4-ligowych rezerw. Mam coraz mniejsze zaufanie do trenera Marca że wyciągnie nas z tych tarapatów.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lis 2019, 16:44 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
FeniR napisał(a):
Atmosfera w drużynie jest coraz gorsza, tylko 4-5 zawodników gra z poświeceniem w każdym meczu, a reszta odpierdala pańszczyznę. Jak słyszę w radiu Weszło.fm w audycji Jakuba Białka że nasz piłkarz Mateusz Mak skarży się że nie starcza mu do pierwszego bo tak mało zarabia w Stali, to nie dziwie się potem jego postawie na boisku że ma wyjebane na wszystko. Rozumiem że w Rzeszowie gdzie piłkarz mieszka ceny są wyższe niż w AK w Mielcu + dojazdy do Mielca i kasy brak (hahaha).
Pytam się jak profesjonalny piłkarz nawet w prywatnej rozmowie z dziennikarzem sportowym takie rzeczy może opowiadać? Przecież wiadomo że to wyjdzie na antenie, dobrze że chociaż Kowal w tej audycji na koniec tego wątku podsumował jego grę, tak że jak go widział w meczu z Odrą to powinien jeszcze dopłacić Stali że go wzięła.
Mamy te niby "gwiazdy" w zespole które twierdzą że są niedoceniane finansowo przez klub i potem w trakcie meczu nie pokazują 100% swojego potencjału, tylko snują się po boisku, a efekty tego mamy w wynikach. Wyjebać tych wszystkich kasiarzy w zimie i poszukać młodszych graczy bo ten sezon i tak jest stracony.
Trener Marzec został rzucony na głęboką wodę, przejście z 3 ligi do pierwszej jest dla niego szkołą trenerki(szkoda że uczy się na Stali) i widać że jest jak dziecko we mgle. Piłkarze robią co chcą a on nie potrafi nawet tupnąć nogą i odesłać paru z nich do 4-ligowych rezerw. Mam coraz mniejsze zaufanie do trenera Marca że wyciągnie nas z tych tarapatów.
masz rację że ten sezon być może jest stracony tylko że najgorsze jest to że następnych szans na ten upragniony awans długo nie będzie


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u