Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:43


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 13:36 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Wątpię w to żeby chciał przyjść do 1 ligi za dużo mniejsze pieniądze. Ale może, fajnie by było.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 13:44 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
lutek napisał(a):
A gdzie Ci ujadacze którzy wszystko wiedzą? Wielka cisza nastąpiła nie dobrze ....Oj będzie działo !!!

A potem dziwisz się że co niektórzy łacha z ciebie drą. Dajesz powody do tego żeby cię traktować jak chorego intelektualnie człowieka. Poto jest to forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat klubu nie musisz z tym zdaniem zgadzać ale przestań traktować ludzi jak debili. Oczekujesz szacunku to sznuj innych


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 14:17 
Matti napisał(a):
lutek napisał(a):
A gdzie Ci ujadacze którzy wszystko wiedzą? Wielka cisza nastąpiła nie dobrze ....Oj będzie działo !!!

A potem dziwisz się że co niektórzy łacha z ciebie drą. Dajesz powody do tego żeby cię traktować jak chorego intelektualnie człowieka. Poto jest to forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat klubu nie musisz z tym zdaniem zgadzać ale przestań traktować ludzi jak debili. Oczekujesz szacunku to sznuj innych

Już się zaczęło dziać. Kto ma wiedzę?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 14:23 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
lutek napisał(a):
Matti napisał(a):
lutek napisał(a):
A gdzie Ci ujadacze którzy wszystko wiedzą? Wielka cisza nastąpiła nie dobrze ....Oj będzie działo !!!

A potem dziwisz się że co niektórzy łacha z ciebie drą. Dajesz powody do tego żeby cię traktować jak chorego intelektualnie człowieka. Poto jest to forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat klubu nie musisz z tym zdaniem zgadzać ale przestań traktować ludzi jak debili. Oczekujesz szacunku to sznuj innych

Już się zaczęło dziać. Kto ma wiedzę?


I to jak się dzieje!
http://stalmielec.com/?p=61258

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 19:28 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
A co myślicie o temacie Trałki u nas? Byłby wzmocnieniem defensywy? Bo ja myślę,że to by była dobra opcja

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 19:38 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Przeciez na tej pozycji (defensywny pomocnik) mamy najlepszego zawodnika ligi (Soljic).
Jak dla mnie - jesli kontrakty parafuja Perez i Getek to bedzie lux. Moze jeszcze zmiennika na skrzydlo (najlepiej mlodziezowca) i klekajcie (przed Stala) narody!
Btw - zmiany w "kadrze szkoleniowej" to kosmetyka.
Jeszcze nigdy (mowie o nowozytnej historii") nie bylo u nas takiej stabilizacji. Mysle ze to stawia nas w waskim gronie glownego faworyta do awansu.

Tak na marginesie - rozumiem ze przyznawanie licencji opoznilo proces - ale ilez do k. nedzy mozna czekac na terminarz. PZPN wymaga od klubow profesjonalizmu (vide kary dla Stali), ale samemu do tych standardow sie nie stosuje...

Artur
SMNY



bronek1939 napisał(a):
A co myślicie o temacie Trałki u nas? Byłby wzmocnieniem defensywy? Bo ja myślę,że to by była dobra opcja


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 21:05 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Artur1939 napisał(a):
Przeciez na tej pozycji (defensywny pomocnik) mamy najlepszego zawodnika ligi (Soljic).
Jak dla mnie - jesli kontrakty parafuja Perez i Getek to bedzie lux. Moze jeszcze zmiennika na skrzydlo (najlepiej mlodziezowca) i klekajcie (przed Stala) narody!
Btw - zmiany w "kadrze szkoleniowej" to kosmetyka.
Jeszcze nigdy (mowie o nowozytnej historii") nie bylo u nas takiej stabilizacji. Mysle ze to stawia nas w waskim gronie glownego faworyta do awansu.

Tak na marginesie - rozumiem ze przyznawanie licencji opoznilo proces - ale ilez do k. nedzy mozna czekac na terminarz. PZPN wymaga od klubow profesjonalizmu (vide kary dla Stali), ale samemu do tych standardow sie nie stosuje...

Artur
SMNY



bronek1939 napisał(a):
A co myślicie o temacie Trałki u nas? Byłby wzmocnieniem defensywy? Bo ja myślę,że to by była dobra opcja

Kurde on ma 35 lat, nie wiem czy będzie gryzl trawę za awans.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 21:13 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Według Janexa o Trałkę zabiega Stal Rzeszów. wypowiada się też o naszym nowym napastniku
https://mobile.twitter.com/janekx89/sta ... 2517512193


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Cze 2019, 21:43 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
No Janek nie odkrywa Ameryki - forma Josica # 2 to bedzie niewiadoma biorac pod uwage jego roczny "zastuj".
Pamietajmy jednakze, ze bedzie w rekach trenera Skowronka przez miesiac, a jak bedzie bardzo zapuszczony to mamy przeciez Paluchowskiego, czy nawet Janoszka moze zagrac na "9".
Nie szukajmy dziury w calym, mysle ze pozycja napastnika jest dobrze zabezpieczona.
Podpiszmy Pereza i jedziemy z misiami!

Artur
SMNY


supanonimowy napisał(a):
Według Janexa o Trałkę zabiega Stal Rzeszów. wypowiada się też o naszym nowym napastniku
https://mobile.twitter.com/janekx89/sta ... 2517512193


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Cze 2019, 13:57 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
bronek1939 napisał(a):
A co myślicie o temacie Trałki u nas? Byłby wzmocnieniem defensywy? Bo ja myślę,że to by była dobra opcja


Broń Panie B... Toż to pośmiewisko ligi było.
Był na meczu Stal Rz - Podhale, więc jeśli już, to raczej i na szczęście w stronę Rzeszowa.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u