Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:11


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 10:00 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Ten cały Davi - ktoś go wogole widział na oczy? Gąsior dobrze ze odchodzi ale Wrońskiego trochę szkoda


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 10:59 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Jeśli rzeczywiście odejście Gąsiora i Wrońskiego ma być zwiastunem nowych twarzy w na ich pozycjach to jak najbardziej OK. Pytanie czy robią miejsce dla młodzieżowców czy kogoś lepszego od samych siebie.
Ciekawe jest również to, że w tym komunikacie zabrakło naszego ulubionego Mendiego, któremu też się kończy turnus i tak naprawdę może zawijać medal za PP i poza paroma panienkami nikt za nim płakać chyba nie będzie.

Jeśli chodzi o pozostanie Primela to chyba jeden z 2 wariantów i każdy niestety zły, bo albo odchodzi Kiełpin albo Strączek nie jest gotowy na I ligę i znów będzie się gdzieś ogrywał poniżej swoich możliwości.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 11:54 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
galileusz napisał(a):
Jeśli rzeczywiście odejście Gąsiora i Wrońskiego ma być zwiastunem nowych twarzy w na ich pozycjach to jak najbardziej OK. Pytanie czy robią miejsce dla młodzieżowców czy kogoś lepszego od samych siebie.
Ciekawe jest również to, że w tym komunikacie zabrakło naszego ulubionego Mendiego, któremu też się kończy turnus i tak naprawdę może zawijać medal za PP i poza paroma panienkami nikt za nim płakać chyba nie będzie.

Jeśli chodzi o pozostanie Primela to chyba jeden z 2 wariantów i każdy niestety zły, bo albo odchodzi Kiełpin albo Strączek nie jest gotowy na I ligę i znów będzie się gdzieś ogrywał poniżej swoich możliwości.

To ze Straczek nie jest gotowy nie podlega zadnej wątpliwości.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 12:49 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Bardzo dobre kroki, wreszcie coś się robi we właściwym kierunku żeby znowu nie "kiblować" w pierwszej lidze w przyszłym roku. Papsztun w Rakowie co roku wyrzucał piłkarzy którzy mało grali lub negowali jego decyzję. A efekty same przyszły bo jest awans.
Mi się podoba model angielski gdzie każdy trener jest po trochu menadżerem i odpowiada przed właścicielem za przyjścia i odejścia piłkarzy. W Polsce podobny model zaczyna funkcjonować w Cracovii, gdzie Probierz dostał duże zaufanie od właściciela.
Oczekiwałbym jeszcze kolejnych ruchów ze strony klubu, nie możemy być przechowalnią starszych graczy, jeżeli któryś z nich chce zostać w klubie to niech robi papiery i szkoli grupy młodzieżowe w akademii. Klub to nie rodzina tylko biznes sportowy który musi się kalkulować od strony sportowej i finansowej.
Nie wiadomo jak jeszcze długo będziemy mieć wsparcie ze strony PGE bo są wybory, i miasto też się nie określiło co do wsparcia klubu. Same niewiadome według mnie trzeba ciąć koszty i zmniejszyć kadrę zawodników pierwszego zespołu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 12:57 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Maciek napisał(a):
O jakim pomocniku są te pogłoski?


Z drużyny, która awansowała do ekstraklasy.

Co do Davi'ego, to ponoć nie dotarła do klubu jego karta. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale byłaby to dość dziwaczna historia.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 13:11 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
S5 napisał(a):
Maciek napisał(a):
O jakim pomocniku są te pogłoski?


Z drużyny, która awansowała do ekstraklasy.

Co do Davi'ego, to ponoć nie dotarła do klubu jego karta. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale byłaby to dość dziwaczna historia.


Hm Bryła? W ŁKS-ie kończy mu się kontrakt w czerwcu, ale myślę że dla nich ważny zawodnik i zdziwiłbym się jakby nie został. Chyba Ze Domański rozwiąże kontrakt z Rakowem. W końcówce sezonu dużo nie pogral

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 15:54 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Moze prędzej figiel z rakowa albo kto inny

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Maj 2019, 16:53 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Znów wiem ale nie powiem. Coś na 90 minut piszą o Leo :( .
Jeżeli chodzi o Gąsiora ja po nim płakać nie zamierzam. Jak wchodził to zawsze jakoś mi ta jego gra nie leżała. Co do Wrońskiego moim zdaniem szkoda bo zaczął wyglądać coraz lepiej ale u niego tak jest gra coraz lepiej i kontuzja i od nowa. Gdyby o Domańskiego chodziło to by było spoko bo chłopak dobry i do tego chciałby grać w Mielcu.
Podstawa utrzymać De Amo i Soljic'a. Coś do mnie doszły słuchy że podobno to się ma udać.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 19 Maj 2019, 10:36 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Lip 2018, 10:08
Posty: 23
Na twitterze ciekawa dyskusja na temat transferów z ŁKS do Stali:

https://twitter.com/derbylodzi/status/1 ... 1648043014

I jeszcze tutaj:
https://twitter.com/elgrabowski/status/ ... 2126012416

Wygląda na to, że Lukáš Bielák przychodzi do Stali.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 19 Maj 2019, 13:54 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
O Bielaku pisałem wcześniej, bez nazwiska (wiadomo dlaczego).

Blisko jest też kontrakt z kolejnym, b. doświadczonym zawodnikiem.

De Amo miał (być może nadal ma?) propozycję z Zabrza, ale trudno powiedzieć czy się zdecyduje (też chyba wiadomo dlaczego).


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u