Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:34


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Paź 2018, 12:29 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Patrzyłem wczoraj na przegrany mecz Bayernu z Borussią M'gladbach, i chcę zwrócić uwagę jak ważny w zawodowym klubie piłkarskim jest trener. Kovac poprzez złe wybory i rotacje składem stracił szatnie i tak klasowy zespół jak Bayern Monachium przegrywa kolejny mecz z niżej notowanym zespołem.
Nie chodzi mi o porównanie Stali do Bayernu, tylko o to że jak gra zespół zależy od doboru właściwego trenera. Według mnie trener Skowronek sprawdza się w klubach gdzie grają głownie młodzi gracze, w klubach gdzie jest tzw "starszyzna" pojawiają się kłopoty. Metody wychowawcze które działają na młodego piłkarza, niekoniecznie sprawdzają się na starym wyjadaczu. Trener już wie że traci grunt pod nogami, świadczy o tym że nie podszedł wraz z piłkarzami po meczu do kibiców. Co dalej? Według mnie będziemy czekać do końca rundy na efekt pracy, jeżeli nie będziemy w górnej połówce tabeli to zarząd powinien dokonać zmiany.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Paź 2018, 16:00 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Tez ogladalem ten mecz i nasunela mi sie inna analogia. Ciezko strzelic gola, jak przeciwnik parkuje autobus na wlasnej polowie, a tak bylo przeciez przez 75 minut w Mielcu w meczu z Odra i innych meczach u siebie.
Paradoksalnie, latwiej nam bedzie zwyciezac na wyjazdach, przeciez taki Prokic jest stworzony do gry z kontry, a nie gry kombinacyjnej.
Grzesiu Lato w wywiadzie do "weszlo" powiedzial ze od najwazniejszych ludzi w klubie wie, ze nie ma cisnienia na awans w tym sezonie, ze plan jest 2-letni. Oczywiscie, ze wzgledu na PGE nasza wierchuszka i trener musza jak mantre powtarzac ze celem jest awans w tym sezonie, co nadal jest calkiem realne - raz ze tabela jest nadal splaszczona, dwa - ze polowa klubow na ta ekstraklase nie ma infrastruktury.
Spokojnie.

Artur
SMNY

FeniR napisał(a):
Patrzyłem wczoraj na przegrany mecz Bayernu z Borussią M'gladbach, i chcę zwrócić uwagę jak ważny w zawodowym klubie piłkarskim jest trener. Kovac poprzez złe wybory i rotacje składem stracił szatnie i tak klasowy zespół jak Bayern Monachium przegrywa kolejny mecz z niżej notowanym zespołem.
Nie chodzi mi o porównanie Stali do Bayernu, tylko o to że jak gra zespół zależy od doboru właściwego trenera. Według mnie trener Skowronek sprawdza się w klubach gdzie grają głownie młodzi gracze, w klubach gdzie jest tzw "starszyzna" pojawiają się kłopoty. Metody wychowawcze które działają na młodego piłkarza, niekoniecznie sprawdzają się na starym wyjadaczu. Trener już wie że traci grunt pod nogami, świadczy o tym że nie podszedł wraz z piłkarzami po meczu do kibiców. Co dalej? Według mnie będziemy czekać do końca rundy na efekt pracy, jeżeli nie będziemy w górnej połówce tabeli to zarząd powinien dokonać zmiany.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Paź 2018, 21:37 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
A czy scoutem w klubie nie jest czasem Krystian Pydych ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Paź 2018, 11:48 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Tak wspominając te wszystkie mecze mam nieodparte wrażenie że problemem jest to że my próbujemy wejść z piłką w bramkę. Nie ma praktycznie strzałów z dystansu. Jak juz mamy piłkę w polu karnym to zamiast uderzyć z zaskoczenia to podajemy i podajemy wystawiamy patelnie innym mając już całkiem dobre okazje tak jakby każdy bał się podjąć ryzyko. Podobnie bywało za Białka gdzie dostawali opie.... za złą decyzję.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Paź 2018, 16:03 
Początkujący

Rejestracja: 14 Sie 2016, 12:44
Posty: 63
Do legii przyszedł trener z charyzmą twardym charakterem coś tam zaczęli wygrywać może tędy droga
Czasami trzeba również krzyknąć może Artur nie ma takiego przebicia do piłkarzy


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Paź 2018, 21:40 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
to jest definitywna nasza gleba

http://stadionowioprawcy.net/news/siark ... -w-mielcu/

bedziemy dalej tu pier*olic czy zaczynamy WSZYSCY od 0 ???????????



STAL FKS


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Paź 2018, 22:36 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Alien napisał(a):
to jest definitywna nasza gleba

http://stadionowioprawcy.net/news/siark ... -w-mielcu/

bedziemy dalej tu pier*olic czy zaczynamy WSZYSCY od 0 ???????????



STAL FKS
jakim cudem te qurwy weszły na stadion


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Paź 2018, 23:36 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
To świadczy o teraźniejszym poziomie do tego doprowadziły podziały za chmk to bali się do Mielca wjechać nie mówiąc o malowaniu ścian w biały dzień czy wejściu na stadion i zrobieniu fotek. Z chuliganką jesteśmy w czarnej du.. nie wspominając o liczbach na wyjazdach


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 10 Paź 2018, 15:35 
Początkujący

Rejestracja: 10 Lis 2014, 19:41
Posty: 103
nowy102 napisał(a):
Jedynym sensownym kandydatem, ktory obecnie jest wolny to Bartoszek.

Masz dobry gust, ale Chojniczanka była pierwsza.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Paź 2018, 11:14 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
Matti napisał(a):
Alien napisał(a):
to jest definitywna nasza gleba

http://stadionowioprawcy.net/news/siark ... -w-mielcu/

bedziemy dalej tu pier*olic czy zaczynamy WSZYSCY od 0 ???????????



STAL FKS
jakim cudem te qurwy weszły na stadion


Serio tak bardzo sie przejmujesz, ze banda chlopaczkow weszla sobei na stadion i sie podnieca, ze szmatke wystawili? Obie druzynki placza sie gdzies po nizszych liga, tym samym chlopcy szukaja innych atrakcji. Olac to cieplym moczem. Znaczenie zerowe dla przyszlosci Stali.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u