Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 14:56


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 22:58 
Początkujący

Rejestracja: 14 Sie 2016, 12:44
Posty: 63
Graliśmy dobrze piłka stwarzalismy sytuacje nie wpadalo
A teraz coraz gorzej to wygląda chyba sami zawodnicy juz nie wierza ze może być lepiej .skowronek próbuje zmianę taktyki ale niestety wygląda to jeszcze gorzej brak pomysłu na grę akcje przypadkowe to już raczej koniec trenera Skowronka w Stali Mielec to już raczej nie ma sensu ta współpraca


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 22:59 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Juz tak nie narzekajcie. Tak jak ktos napisal wczesniek Odra gra ostanie 10 minut i moze wygrac mecz. W tym sezonie od poczatku nie ma szczesia
Nie wykorzystane karne czy setki. Szkoda mi chlopakow i trenera. Gra fajnie wyglada, akcje sa, Solijc wyrasta na mocny punkt zespolu. Tylko z drugiej strony ile mamy czekac na przelamanie. Jak chca faktycznie awansu potrzeba jakiegos wstrzasu

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 23:06 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Gramy schematycznie bez polotu, ja podam do Ciebie Ty podasz do mnie itd. Brak zdecydowania pod bramką, cóż z tego że podciągniemy piłkę na 20 metr jak wyżej już nikt nie ma pomysłu jak wykończyć akcje.
Ludzie z takim graniem to my się nie utrzymamy w 1 lidze, a nie ma co mówić o awansie. Trener Skowronek nie ma pomysłu na zespół, wzmocnienia letnie typu Tomasiewicz to jakaś pomyłka.
Klub już powinien szukać nowego trenera, ale musi ktoś przyjść z doświadczeniem żeby zmobilizować cały zespół. Dobry trener niestety trochę kosztuje i pozostaje też zapłacenie odprawy Skowronkowi. Nasz prezes i zarząd ma teraz nieciekawą sytuację, ale ze sponsorem takim jak PGE nie możemy walczyć tylko o utrzymanie, potrzebne są szybkie decyzje.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 23:15 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
żal mi tej naszej drużyny ale kur wa tak być nie może dalej!

3/4 drużyny zawodzi.


STAL FKS


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 23:21 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Rumak pozmieniał zawodników i omal nie zgarnął pełnej puli.A my co?? Po golu na 1:0 stanęliśmy zupełnie.Tomasiewicz blady występ dobrze,że fuksem karnego wepchnął.Prokić trż szału nie było a nasz trener trzyma sztywną 11 2/3 meczu??

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 23:22 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Już nie przesadzajcie z tą walką o utrzymanie, myślę, że w najgorszym wypadku grozi nam środek tabeli. Ale w tej chwili już naprawdę źle to wygląda. Mieliśmy moment, w meczach z Tychami, Wigrami czy nawet Jastrzębiem, żeby się przełamać i ruszyć z kopyta. Ale kiedy drużyna gra dobrze, ale marnuje szanse za szansą, wskutek czego nie wygrywa, to w końcu przychodzi moment, że zaczyna grać po prostu źle. I obawiam się, że powoli wchodzimy w tę fazę, gdzie piłkarzom zaczyna brakować wiary, że to co trenują i grają ma sens. Nie wiem czy zarząd zwolni Skowronka, zazwyczaj nasi działacze wykazywali się sporą cierpliwością, myślę, że dopóki Skowronek nie dozna jakiejś spektakularnej porażki to do tego nie dojdzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 05 Paź 2018, 23:46 
Nowicjusz

Rejestracja: 22 Wrz 2018, 22:38
Posty: 4
A js napiszę tak..... A mnie to boli.... Chodzęcna mecze od 3 lat... Pamiętam Stal w 1 lidzę ale to była inna liga. Legia Widzew.... Dziś w zawodnikach nie widziałem zawziętości... Tak Marcel nie musiszna mnie patrzeć jak na Ciebie krzyknę...to nie Suwałki to Stal to tradycja. Grzesiek Kuświk Ty też nie musisz spluwać na kibiców z ul.Kusocińskiego. czy kibice z młyna Ci dziś pomogli? Gdzie oni byli? Jeśli widać fziś byłoby zaangażowanie to nikt by nic dziś nie powiedział. Ale.... ja ...jak i 1000 inny kibiców kupiło karnety....i żal jest widzieć ludzi wychodzących ze stadionu. Żal jest to oglądać. Do DRUŻYNY. Ja wiem że Wy się staracie. Gdzie są wasi kibice z sektora B? Do dziś Was broniłem... Ale dziś tego nie dało się oglądać.... A Ty Marcel nie patrz takim wzrokiem... Chciałbym zarabiać tyle co Ty....


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 00:38 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
Strzelamy wreszcie gola u siebie po tylu minutach bez bramki i później stoimy i prosimy się o gola, co podkreśla Kielpin słusznie po meczu .
Gość bokiem bez problemu (niestety ) dorzuca, cudem blokujemy jak w hokeju,to oczywiście faul na 17 metrze, strzał zamieszanie dobitka i po temacie.
Remis za remisem ,od dawien dawna bez zwycięstwa, wydawać by się mogło juz strata ogromna, a tu nie licząc Rakowa, mamy dalej raptem kilka punktów straty do tych co mogą cos zdziałać.
Od listopada do 1-2 grudnia gramy 5 spotkań u siebie, ostatnia szansa ,żeby liczyć się na wiosnę w walce o awans.

Gąsior grał w Chrobrym, a nie w Suwalkach ...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 01:16 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Celtic1982 napisał(a):
Od listopada do 1-2 grudnia gramy 5 spotkań u siebie, ostatnia szansa ,żeby liczyć się na wiosnę w walce o awans.

Wszystko ok, tylko w końcu musimy zacząć wygrywać u siebie, bo w przeciwnym wypadku te mecze w Mielcu nie będą żadnym atutem. Co mnie po dzisiejszym meczu zirytowało dodatkowo, to to, że wszyscy piłkarze po ostatnim gwizdku uciekli do szatni, jedynie Leo i de Amo podeszli do kibiców, pogadali, porobili zdjęcia z dzieciakami. Wyszedł jeszcze Getinger na chwilę, ale tylko zwiesił głowę na barierce. Widać, że chłopaki są przybici. Albo ruszy to wszystko, albo pierdolnie całkowicie i trzeba będzie wstrząsu. Niedługo powinno się okazać w którym kierunku to pójdzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Paź 2018, 09:52 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Ktos bedzie musial podjac bardzo trudną decyzję,albo bierzemy nowego trenera(kogo?) co kosztowac bedzie nie male pieniądze i nie gwarantuje nam wynikow albo ciagniemy to dalej z nadzieja ze cos ruszy.Gra skrzydlami u nas w ogole nie istnieje Prokic jest masakrycznie slaby nawet juz nie probuje szarpać,snuje sie bez celu i co chwile pretensje,Gąsior-kto wpadl na pomysl ze rezerwowy z Chrobrego będzie wzmocnieniem?totalna padaka w ofensywie i jeszcze wieksza w obronie,Tomasiewicz wczoraj niesamowicie irytyowal i ten karny ledwo co wpadl,naogladaly sie chlopy Lewandowskiego i teraz probuja jakies podskoki,truchty,zatrzymania zamiast pierdolnac jak to robil Dobrotka.Banaszewski forma ze Znicza gdy siedzial na lawie a Wronski powinien pobiegac na boisku w Czerminie.Kuswik,Nowak.Soljic,DeAmo,Kielpin tylko oni graja na w miare wysokim poziomie.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u