Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:46


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Kwi 2018, 13:09 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
supanonimowy napisał(a):
W przypadku wygranej z Miedzią tracimy szanse na awans a wtedy według mnie powinno dojść do zmian w drużynie.Do składu powinni wskoczyć juniorzy w celu ogrania się

W przypadku "wygranej"(nikle szanse) nie tracimy szansy na awans(nikle szanse).Gdyby juniorzy wskoczyli do skladu to szybko walczylibysmy o utrzymanie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Kwi 2018, 13:47 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Za tydzień będzie można zobaczyć gdzie jesteśmy bo mamy dwa mega ciężkie mecze przed sobą. Nie ma co już wszystkiego skreślać. Najgorsze jest to że mamy 29 zawodników w kadrze a ciężko 11 poskładać żeby miało to ręce i nogi. Kilku zawodników w pierwszej połowie sezonu zagrało parę minut a teraz siedzą na trybunach bo ławka za krótka. Pytanie tylko po co są nam potrzebni.
Jeżeli będzie walka i zaangażowanie to jest szansa na jakieś przyzwoite wyniki w obu meczach które przed nami w innym przypadku będą baty i marzenia o awansie mamy z głowy.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Kwi 2018, 21:18 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Faktycznie powinienem mieć alkomat w telefonie, pomyliłem Skoflek z Soljicem. Ale fakt jest taki że Soljic jest strasznie nie pewny zagrywa mnóstwo piłek do przeciwnika i nie wróżę mu kariery u nas. Choć warunki ma chłop i zagra czasami ciekawa piłkę to po jego ruchach i koordynacji widać że jest z nim coś nie tak, raczej skończy jak ostatni Bułgarzy.
W środku pomocy zabrakło Dobrotki który wprowadzał spokój w grze, Marciniec od dawna jest swoim cieniem z zeszlych sezonów. Nic nie pokazał też Arak aż zacząłem myśleć co z Djermanowicem...
Jedyny optymizm w Maksie Janocie i Nowaku, chłopaki są na poziomie brakuje tylko kogoś z charakterem w środku do defensywnej gry i kopnieciu kilku prostych podań.
Oby pozbierali się do środy...jak wyskoczy Kiercz do obrony Dobrotka do pomocy, może zagra z Górką jako defensywni to będzie to lepiej wyglądało.
Choć optymalnie było by wyjść składem:
Majecki, Grodzicki, Kiercz, Leandro, Gancarczyk, Dobrotka, Nowak, Janota, Banaszewski, Sobczak, Arak bądź Djermanovic.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Kwi 2018, 17:50 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Miro1 napisał(a):
... Janocie ... chłopaki są na poziomie ...
... może zagra z Górką jako defensywni to będzie to lepiej wyglądało...

@Janota ? Oprócz bramki ten mecz mu ewidentnie nie wyszedł
@Soljić, owszem miał parę ciekawych zagrań, ale co z tego jak przy bramce na 1:2 mógł spokojnie wyjść do piłki i wyczyścić jeszcze przed polem karnym ? Do tego gra za każdym razem jeden i ten sam zwód. Strasznie schematycznie.
@Górka. Zawsze miałem go za obiecującego zawodnika (że jeszcze nie do końca dobry ale z perspektywą). Po ostatnim meczu DNO! Jak można wejść na ostatnie 30 minut i sobie truchtać ! Ani jednego rajdu jakiejś zaciętości. Grał tak jakby wszedł bronić wyniku. Piłkarz bez charyzmy tak to odczułem.

Co do meczy w środę z pewnością skład będzie inny. Zresztą w Niedziele trochę z konieczności (patrz np. Kiercz) trochę pewnie z powodu meczu środowego skład wyglądał tak a nie inaczej.
@Kiercz wiem że wielu narzekał a ostatnio to wyglądało już dużo lepiej, a w porównaniu do Solić-a no cóż myślę że Krzysiek by to lepiej zagrał. Może prostymi sposobami ale lepiej.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Kwi 2018, 17:58 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Err44 napisał(a):
Miro1 napisał(a):
... Janocie ... chłopaki są na poziomie ...
... może zagra z Górką jako defensywni to będzie to lepiej wyglądało...

@Janota ? Oprócz bramki ten mecz mu ewidentnie nie wyszedł
@Soljić, owszem miał parę ciekawych zagrań, ale co z tego jak przy bramce na 1:2 mógł spokojnie wyjść do piłki i wyczyścić jeszcze przed polem karnym ? Do tego gra za każdym razem jeden i ten sam zwód. Strasznie schematycznie.
@Górka. Zawsze miałem go za obiecującego zawodnika (że jeszcze nie do końca dobry ale z perspektywą). Po ostatnim meczu DNO! Jak można wejść na ostatnie 30 minut i sobie truchtać ! Ani jednego rajdu jakiejś zaciętości. Grał tak jakby wszedł bronić wyniku. Piłkarz bez charyzmy tak to odczułem.

Co do meczy w środę z pewnością skład będzie inny. Zresztą w Niedziele trochę z konieczności (patrz np. Kiercz) trochę pewnie z powodu meczu środowego skład wyglądał tak a nie inaczej.
@Kiercz wiem że wielu narzekał a ostatnio to wyglądało już dużo lepiej, a w porównaniu do Solić-a no cóż myślę że Krzysiek by to lepiej zagrał. Może prostymi sposobami ale lepiej.

Ale zdjesz sobie sprawe ze Kiercz gra na innej pozycji niz Soljic?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Kwi 2018, 23:26 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
Brawo! Świetna 2 polowa, mało brakło do zwyciestwa, teraz jeszcze trudniejszy mecz w Katowicach i jakże bardzo ważny, nie przegrać , a będzie dobrze. Myślę , że jeśli po kwietniu bedziemy mieć kontakt z czołowką, to będzie duża szansa. Szkoda meczu z Rakowem, na własne życzenie, ale czasu nie cofniemy. Po dzisiejszej 2 połowie, po ogromnym zaangażowaniu i wielu stworzonych sytuacjach, odzyly nadzieje.
Andreja, nie rób nam krzywdy w sobotę :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 12 Kwi 2018, 19:23 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Przy bramce dla Miedzi slabo zachowal sie Nowak - biegl za akcje od polowy a potem...odpuscil/stanal. Podobnie bylo w meczu z Rakowem, gral tylko w jedna strone a i to mu za bardzo nie wychodzilo - kupe strat (po jego stracie padla bramka dla Rakowa na 2 - 1).
To jest to co pisali kibice Ruchu - ze ma papiery na granie, ale odpuszcza gre w defensywie i brak mu szybkosci/dynamiki/zadziornosci. To dopiero poczatek rundy, miejmy nadzieje ze sie obudzi.
Czy wiadomo, kiedy planowany jest powrot Getka?

Artur
SMNY



Celtic1982 napisał(a):
Brawo! Świetna 2 polowa, mało brakło do zwyciestwa, teraz jeszcze trudniejszy mecz w Katowicach i jakże bardzo ważny, nie przegrać , a będzie dobrze. Myślę , że jeśli po kwietniu bedziemy mieć kontakt z czołowką, to będzie duża szansa. Szkoda meczu z Rakowem, na własne życzenie, ale czasu nie cofniemy. Po dzisiejszej 2 połowie, po ogromnym zaangażowaniu i wielu stworzonych sytuacjach, odzyly nadzieje.
Andreja, nie rób nam krzywdy w sobotę :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 12 Kwi 2018, 20:11 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Dodam ze bramka padla po jego stracie w srodku pola.O zawodnikach kontuzjowanych tutaj jak i na klubowej stronie nigdy sie nie dowiesz.Klub uwaza to za malo istotna informacje.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 12 Kwi 2018, 21:30 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 620
Na stronie nie ma ani informacji o kontuzjach, ani nawet o zagrożonych pauza za kartki czy pauzujących za nie, co podejrzewam, że nie tylko dla mnie jest denerwujące. Co do bramki to ja uważam, że trener powinien uczulić zawodników żeby nie dawać miejsca na strzał Forsellowi, a miał takich okazji kilka co świadczy o tym, że nie odrobił chyba do końca zadania domowego. Osobiście wydaje mi się, że forma będzie i to wysoka, ale kwestia jest dlaczego nie ma po obozie, który praktycznie wszyscy przepracowali według jakiegoś planu według którego miała być. I kolejna sprawa to okresowy brak koncentracji. Tak samo po zaraz po przerwie jak i po zdobyciu bramki zaczynają się kłopoty i nie jest to jednorazowy przypadek. Czy nie ma na to jakiegoś sposobu? I jeszcze rzuty rożne. Z całym szacunkiem, ale klub z okręgówki bijąc na pałę rogi tyle razy ile Stal, pewnie kilka bramek by trafił swojemu rywalowi. U nas dwóch piłkarzy jest zaangażowanych w wykonanie a efektu nie ma....


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 13 Kwi 2018, 12:02 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
trzeci mecz w przeciagu 7 dni przed nami.
moze wreszcie postawi w koncu na nasze kulejace prawe skrzydlo i wschodzaca gwiazde slowenskiej ligi?
jak mozna bylo nie dac mu szansy pogrania?
swoja droga Smólka dowalil tym wypadaniem kotu spod ogona i obrona poleglego Pepa Guardioli....
a przy okazji daje sobie reke uciac Prokic 14 kwietnia bramki NIE strzeli, a to juz cos.


Ostatnio edytowany przez shelby3001, 13 Kwi 2018, 18:09, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u