Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:01


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 12:20 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Z Legia do USA leci tak samo 19 letni testowany bramkarz Łotwy.Dzisiejszy PS wspomina że do Stali miał by trafić Piątkowski z Wisły Płock


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 12:43 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Jesli Marciniec przejdzie do Piasta to paradoksalnie za rok to on moze byc w pierwszej lidze a Stal w ekstraklasie. Osobiscie uwazam ze w tym pilkarzu drzemie spory potencjal dlatego mam nadzieje ze transfer nie zostanie jednak zmaterializowany.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 13:24 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
W składzie musi być jeden młodzierzowiec ( nie wiem jak to jest z Marcińcem ale chłopak ma już skończone 21 lat) jeśli nie może grać jako młodzierzowiec do składu wskakuje Górka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 14:16 
Początkujący

Rejestracja: 31 Paź 2013, 19:06
Posty: 60
Przecież młodzieżowcem i tak będzie bramkarz niezależnie czy to Majecki czy Strączek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 14:39 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sty 2013, 14:54
Posty: 346
Miejscowość: Mielec
http://supernowosci24.pl/wykorzystac-swoje-5-minut/

Warto przeczytać zwłaszcza końcówkę artykułu. Tak odnośnie Majeckiego i Cholewiaka.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 18:36 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2016, 18:11
Posty: 145
Pozbywając się Marcińca ( jak dla mnie najlepszy środkowy pomocnik w zespole), to nie mamy paradoksalnie kim tam grać. Getinger mnie nadal nie przekonuje na tej pozycji. Górka narazie nie ten poziom. Lech zbyt wolny i przewidywalny, a Waldek to Waldek wiadomo jak grał na jesieni. Nie wiem czemu ale ściągnąłbym Matusiaka z Tych. W tym sezonie raczej kiepsko gra jak i całe Tychy, ale w przeszłości był czołowym piłkarzem jak na 1 ligę. Tychy wystawiły go na liste transferową, więc jest do wyciągnięcia za grosze. A Smółka potrafi odbudować piłkarzy.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 19:07 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
kamilooo napisał(a):
Pozbywając się Marcińca ( jak dla mnie najlepszy środkowy pomocnik w zespole), to nie mamy paradoksalnie kim tam grać. Getinger mnie nadal nie przekonuje na tej pozycji. Górka narazie nie ten poziom. Lech zbyt wolny i przewidywalny, a Waldek to Waldek wiadomo jak grał na jesieni. Nie wiem czemu ale ściągnąłbym Matusiaka z Tych. W tym sezonie raczej kiepsko gra jak i całe Tychy, ale w przeszłości był czołowym piłkarzem jak na 1 ligę. Tychy wystawiły go na liste transferową, więc jest do wyciągnięcia za grosze. A Smółka potrafi odbudować piłkarzy.

Jezeli Getinger nie przekonal cie 7 asystami i jedny golem grajac na pozycji defensywnego pomocnika to znaczy ze masz nikle pojęcie o pilce noznej.Wierz mi ze kazdy klub w 1 lidze a i pewnie kilka w ekstraklasie widzialoby Getingera u siebie .Górka rowniez w tym sezonie prezentuje duzo lepsza forme od Marcinca i wedlug mnie ma on bardzo duzy potencjal a do tego swietne warunki fizyczne.Odnosnie Matusiaka to tak jak Ty tez" nie wiem czemu" chcialbys sciagnac Matusiaka ktory gra totalny piach i po kazdym meczu leci na niego najwiekszy hejt ze strony kibicow(on i Fidziukiewicz sa w glownej mierze obwiniani za słabą postawe Gks w tym sezonie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 21:21 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Odbudować to można chłopaka, który ma jeszcze coś do ugrania i udowodnienia i któremu zależy. Wspomnienie w tym miejscu i w takim kontekście Matusiaka traktuję jako kiepski żart i tyle. Tychy pokazały jak się na takich transferach wychodzi. I z tych samych powodów wolałbym już Araka od Piątkowskiego, jeżeli taki temat faktycznie jest. Arak ma 22 lata i pierwszy poważny zakręt w karierze. Piątkowski to piłkarz u schyłku kariery, on za ekstraklasę w Mielcu umierał nie będzie, liczy się tylko to co tam jeszcze do kieszeni wpadnie. To samo Lebedyński. Już lepszą opcją byłby Maciek Górski, ale on też chyba uważa, że nawet w I lidze może rozbić bank. W Chojnicach ponoć oczy przecierali ze zdumienia.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Sty 2018, 23:40 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
Arak blisko przyjścia do nas

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 08:10 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 620
Transfer czy wypożyczenie?


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u