Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:04


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 07 Lis 2020, 22:59 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Mandrysz, Dudek, ktoś inny?

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 07 Lis 2020, 23:26 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Z deszczu pod rynnę z twoimi propozycjami . Oni są gorszy od Skrzypczaka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 07 Lis 2020, 23:40 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Nie czujesz ironii? Dla mnie Trenerem powinien być Jaskot. Trener to trener chce tego zawodnika to zrób wszystko i mam go mieć a nie tłumaczenie nie ma pieniędzy. Ale zamiast Flisa wole Lisowskiego. MyslE ze umiejętności ma większe. Czyzycki byl droższy niż Matras? jakoś nie wierze. Trenera najłatwiej zwolnic
Maciek napisał(a):
Mandrysz, Dudek, ktoś inny?

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 07 Lis 2020, 23:53 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Tomek Tułacz jeśli już nie jest obrażony a jak nie to ktokolwiek z charakterem. Jestem przekonany że z Marcem mielibysmy o wiele więcej pkt i już dawno by pierdolnął w stół. Sorry ale ja nie mogę już słuchać pierdolenia Pana Skrzypczaka. Wiem też że Jaskot go pewnie nie zwolni bo by pokazał jak bardzo głupim pomysłem było zwolnienie trenera który dał nam awans.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 00:28 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
A Wy myślicie ze Marzec, Ojrzynski czy Nawalka z tych gwiazd sciagnietych przez Jaskota zr
robi Dream Team ? Dajmy Skrzypczakowi czas, tylko Jaskot niech zaplaci ze swoich by odeszli a trener niech pokaże palcem kogo chce

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 11:40 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Żeby zwolnic trenera i zatrudnic nowego to trzeba miec pieniadze.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 11:57 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 620
nowy102 napisał(a):
Żeby zwolnic trenera i zatrudnic nowego to trzeba miec pieniadze.

Żeby zatrudniać trzeciego bramkarza też ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 12:53 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Dla mnie sprawa jest jasna trener Skrzypczak out, nie nadaje się on do trenowania dorosłych piłkarzy bo jest zbyt miękki, niech lepiej wróci do szkolenia młodzieży.
Jaskrawym przejawem podejścia piłkarzy do pracy Skrzypczaka, były złośliwe uśmieszki Domańskiego i Kościelnego po nieudanych swoich zagraniach. Oni rok wcześniej pracowali z trenerem Papszunem w Rakowie i widzieli jak powinien być budowany profesjonalny klub i jak powinien pracować trener na poziomie ekstraklasy.
Pomimo braku kasy trener musi być zmieniony bo Pana Darka już nikt w Mielcu na poważnie nie bierze jako trenera, ani żaden kibic, ani piłkarz (śmieszki, uśmieszki w trakcie meczu).
Jak tzw. nowy zarząd podejmował decyzję o zatrudnieniu trenera Skrzypczaka, i tabunu pseudo-piłkarzy to szybko podejmowali decyzję, a teraz niestety muszą zjeść tą "żabę" którą sobie zgotowali.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 12:55 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1018
Maciek napisał(a):
A Wy myślicie ze Marzec, Ojrzynski czy Nawalka z tych gwiazd sciagnietych przez Jaskota zr
robi Dream Team ? Dajmy Skrzypczakowi czas, tylko Jaskot niech zaplaci ze swoich by odeszli a trener niech pokaże palcem kogo chce


Chcesz czekać na następne 6:0?minęło 9 kolejek a my mamy ledwo 1 zwycięstwo wczorajszy mecz był za 6 pkt.sytuacje na boisku mieli pod wygraną a przejebali ten mecz z kretesem.Trener na konferencji mówi,że widzi progres w tej dŕużynie.Ja się pytam gdzie???kolejny już mecz grają piach,że patrzeć się na to nie da.Potrzeba tutaj kogoś z większą charyzmą i nowym spojrzeniem.Skład mamy jaki mamy ale wierzę,że ktoś inny potrafi z tego wycisnąć zdecydowanie więcej...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: kto nowym trenerem?
PostWysłany: 08 Lis 2020, 12:59 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Maciek napisał(a):
A Wy myślicie ze Marzec, Ojrzynski czy Nawalka z tych gwiazd sciagnietych przez Jaskota zr
robi Dream Team ? Dajmy Skrzypczakowi czas, tylko Jaskot niech zaplaci ze swoich by odeszli a trener niech pokaże palcem kogo chce

Czas już się skończył, ta liga dla nas też. Zamiast się denerwować rezerwujcie czas na pierwszą ligę być może i przy dobrych wiatrach.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u