Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:58


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 14:54 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
ale jestes uparty...

napisalem w pierwszym poscie o walnym...

miasto nie chce sie cofnac... nie chce negocjowac...ma byc tak jak wymyslili koniec kropka....

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 14:58 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Jezeli Wisniewski chce zarabiac na stadionie to chuj mu w dupe i grajmy w Niecieczy a on niech z Kielbasa robi zloty Kodo-KOMUNOSTOW na murawie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 16:40 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
Ja mimo wszystko wierzę, że zwycięży rozsądek- bo ani miastu się nie kalkuluje "zarżnąć" klubu opłatami i przyczynić się do jego spektakularnego spadku, ani klubowi grać w Niecieczy, gdzie nie będzie jeździło po 2 tys kibiców, jak incydentalnie się to rok temu zdarzyło. Sandecja to już przerabiała, nawet Rakowowi się to aż tak nie kalkuluje.

Tym niemniej trzeba przyznać, że w realiach handlowych- a jesteśmy co by nie mówić spółką prawa handlowego miasto ma węższą paletę rozwiązań- co nie znaczy że takie nie istnieją- jak np. umowa o współpracę w zakresie chociażby promocji, gdzie elementem rozliczenia jest niekoniecznie ekwiwalent finansowy, co po prostu spora ulga w opłatach za wynajem obiektów. Także w dyskusji wyżej i szylu i galileusz mają rację. Szkoda, że w tej wojence cierpi klub, który nie zdązył- i nie zdąży w rok- okrzepnąć po rewolucji kadrowej w tym roku.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 18:11 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
szylu napisał(a):
ale jestes uparty...

napisalem w pierwszym poscie o walnym...

miasto nie chce sie cofnac... nie chce negocjowac...ma byc tak jak wymyslili koniec kropka....

szylu wiem nie możesz pisać o kwocie to napisz chociaż o jaki rząd wielkości podniesiono opłaty.

Jeżeli chodzi o stwierdzenie "Gramy w Niecieczy" to jest to w pewnym sensie rozsądne choć mało realne.
Czemu mówię że rozsądne. Skoro Miasto mówi Płacicie tyle i tyle i klub nie ma nic do powiedzenia to rozsądnym jest poszukać innej oferty. Wcale nie twierdzę że lepszej czy że mi się takie rozwiązanie podoba. Wygląda to zwyczajnie na pozycję monopolistyczną ze strony miasta. Nie macie wyboru macie zapłacić taka kwotę i koniec.

Fakty są też takie że kasa miasta jest pusta, a my nie znamy kosztów utrzymania obiektów. Miasto ma bardzo duże zobowiązania przez lekkomyślne decyzje poprzedników w samorządzie (głównie kampanię prezydencką kandydata PIS). Myślę tu o podpisaniu bardzo niekorzystnej umowy na przebudowę hali. Decyzje marszałka odnośnie dofinansowań, podniesieniu wielu opłat po przegranej ich kandydata.
Fakt, że podejście obecnego prezydenta mi się nie podoba. Urząd miasta MOIM ZDANIEM działa fatalnie.

Do tego wszystkiego dochodzi fakt że od soboty na stadion może wejść tylko 25% pojemności.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 22:41 
Początkujący

Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:50
Posty: 50
galileusz napisał(a):
galileusz napisał(a):
galileusz napisał(a):
... bo teraz jest czas żeby choć w drobnej części spłacić miastu koszty jakie nigdy nie były realnie spłacone, czyli miliony z podatków wszystkich mieszkańców miasta wydane na remont stadionu....



nie wierze....


Może jeszcze zaczniemy się obrzucać inwektywami typu "o patrzcie ktoś jest z magistratu" bo nie myśli jak my. Zapewniam Cię że że jest spora grupa wspierających naszą Stal, jak nie większość nie związana z żadną funkcją w mieście a jednocześnie też nie chodzących na mecze ale realnie twardo stąpających po ziemi, którzy wiedzą ile kosztował remont trupa którego nie dało się dłużej pudrować. Którzy wiedzą jak wygląda struktura przychodów i ile wydatków trzeba jeszcze ponieść chociażby w związku z budową hali. Jakie są realne problemy utrzymania miasta dla w sporej części starzejącego się społeczeństwa i a wszystko po to żeby za jakiś czas ktoś roszczeniowy znowu się odezwał i zawołał nie gramy w Mielcu tylko dlatego, że miasto wycenia usługi i wynajem w rynkowy sposób.
Jesteśmy ESA od miesiąca z planem na lata a ktoś już zaczyna uzależniać wszystko od miejskiej kasy, polityki i zaraz jeszcze kto wie czego.
[/quote]

Skoro remont trupa tyle kosztował miasto to po co go było remontować ? Żeby teraz zajechać klub wyjebanymi w kosmos stawkami za użytkowanie stadionu ? Problem polega na tym, że magistrat opanowała ekipa która ręcę sobie nawzajem myje i próbuje załatwiać swoje interesy. Mam wrażenie że z poprzednim śp. prezydentem o takich sprawach byśmy dzisiaj nie rozmawiali. Ale niektórzy mają teraz to co chcieli, nie ja, bo nie głosowałem na wuefistę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 23:10 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
a jeszcze nie dawno piękna konferencja Bodzia i prezydenta jak to pięknie się układa współpraca miasta z klubem tylko PIS wszystko chce popsuć

coś szybko ta współpraca się skończyła

PS
galileusz będzie wszystkiego bronił co jest związane z PO i przeciwko PIS ;) ;)

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 01 Paź 2020, 23:33 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Piwcok napisał(a):
a jeszcze nie dawno piękna konferencja Bodzia i prezydenta jak to pięknie się układa współpraca miasta z klubem tylko PIS wszystko chce popsuć

coś szybko ta współpraca się skończyła

PS
galileusz będzie wszystkiego bronił co jest związane z PO i przeciwko PIS ;) ;)


Teraz mnie obraziłeś.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 02 Paź 2020, 07:25 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
Err44 napisał(a):
szylu napisał(a):
ale jestes uparty...

napisalem w pierwszym poscie o walnym...

miasto nie chce sie cofnac... nie chce negocjowac...ma byc tak jak wymyslili koniec kropka....

szylu wiem nie możesz pisać o kwocie to napisz chociaż o jaki rząd wielkości podniesiono opłaty.





razy 30 stadion ale sie opamietano i zeszli razy 15

wszelkie inne oplaty razy 10

plus wyimaginowane kary...gdzie za jeden mecz klub moze dostac 200 tys kary tak z dupy od Mosir

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 02 Paź 2020, 07:40 
Początkujący

Rejestracja: 24 Sie 2020, 20:34
Posty: 74
a nie 5x więcej za stadion? bardziej mi to pasuje do tego co słyszałem że chcą bańkę za sezon


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Miasto Mielec- pomocne czy rzucajace klody
PostWysłany: 02 Paź 2020, 08:09 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
Pacyn4life napisał(a):
a nie 5x więcej za stadion? bardziej mi to pasuje do tego co słyszałem że chcą bańkę za sezon

masz racje banke za sezon ale koszt wzrosta 15 razy

nie wchodzi w to oplata za jupitery czy podgrzewanie murawy

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u