Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20 Sty 2021, 16:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 879 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 12 Lis 2020, 15:32 
Początkujący

Zawsze bronilem Bartka i zarzadu...
Jezeli ten wywiad to nie jest jakas kiepska prowokacja to ja nie mam slow i narody klekaja

Czlowiek wybudzony w nocy nie powinien nawet podawac takich powodow zwolnienia trenera...
Przeciez to jest tak irracionalne ze nawet nasz kochany rzad z Sasinem by na to nie wpadli...

Kto jest w zarzadzie Stali w tym momencie ?
Kim jest ten Zajac i Andrusiewicz i dlaczego w spolce sa 4 osoby ?

Przeciez to skandal

PostWysłany: 12 Lis 2020, 16:14 
Specjalista

KidMaN napisał(a):
Jezeli ten wywiad to nie jest jakas kiepska prowokacja to ja nie mam slow i narody klekaja

Czlowiek wybudzony w nocy nie powinien nawet podawac takich powodow zwolnienia trenera...
Przeciez to jest tak irracionalne ze nawet nasz kochany rzad z Sasinem by na to nie wpadli...

Przeciez to skandal

A no nie popisał się tym wywiadem zbytnio...

PostWysłany: 12 Lis 2020, 16:40 
Uczestnik

Bo takie rozmowy trzeba umieć prowadzić. Dziennikarz zaczął z prostym założeniem, że się przyjebie, choć każdy logicznie myślący patrząc na terminarz i realia, wie że przegrywając z PBB i Wartą jesteśmy na ten moment w czarnej dupie. Piast prędzej czy później się ogarnie, a my nie. I jasne co Jaskot chciał powiedzieć - Skrzypczak jest fajny, miły gość, ale zespół mu się rozjechał jak majty w kroku. Na wymianę 30% składu szans nie ma, więc trzeba wziąć trenera, który złapie to wszystko za mordę. A po takim wywiadzie wyszło na to, że Skrzypczaka zwolniono, tylko nikt nie wie po co i dlaczego? Podsumowując Orłowski był medialnie jak słoń w składzie porcelany, a Bartek niewiele lepszy.

PostWysłany: 12 Lis 2020, 18:01 
Uczestnik

Pytanie dla kumatych- co na tą zmianę Tomek Poręba? Na tt nie widziałem żadnego komentarza. Miał wpływ na zatrudnienie LO? Co dalej? Nie możemy teraz zapomnieć o tym jak od awansu zarządzany jest klub i ile było złych decyzji.

PostWysłany: 12 Lis 2020, 18:42 
Początkujący

KidMaN napisał(a):

Czytajcie między wierszami... Jeśłi mówi, że trwają negocjacje z byłym już trenerem odnośnie warunków zerwania umowy, to przecież nie powie, że ten trener jeszcze nie nadaje się do prowadzenia drużyny w eklapie. Bo w tym momencie te negocjacje zostałyby zakończone.
Poza tym, pokażcie mi wywiad z jakimś prezesem, który powiedział wprost, że trenera zwolnili bo był do d .. ?
I niech weszło nie będzie wyrocznią, chłopcy bawią się dobrze a Stanowski zbija kasę. I tyle.

PostWysłany: 12 Lis 2020, 18:43 
Zaawansowany

Xan napisał(a):
Pytanie dla kumatych- co na tą zmianę Tomek Poręba? Na tt nie widziałem żadnego komentarza. Miał wpływ na zatrudnienie LO? Co dalej? Nie możemy teraz zapomnieć o tym jak od awansu zarządzany jest klub i ile było złych decyzji.

Nie wiem czy jestem kumaty, ale mysle, ze lepiej zeby niektore rzeczy europosel przekazywal prywatnie/w 4 oczy a nie pisal tego na TT. Aluzja z "placzkiem" byla czytelna dla wszystkich.
Pierzmy brudy we wlasnym gronie.

Artur
SMNY

PostWysłany: 13 Lis 2020, 01:12 
Uczestnik
Awatar użytkownika

jano77 napisał(a):
KidMaN napisał(a):

Przeciez to skandal

A no nie popisał się tym wywiadem zbytnio...

Nie dajcie sie wmanewrowac w psychologiczne gierki Paczula.
Bartek nic zlego nie powiedzial a to ze byl stosunkowo szczery nie moze mu byc odebrane za zle.
Decyzja zarzadu miala wszelkie podstawy jej zasadnosci.
Za to dziennikarz Weszlo pojechal po bandzie, nieuczciwie szukajac podkladki pod zgóry zalozony scenariusz.
Ale tylko tak niestety Weszlo zbiera kapital, z etyka nikt sie tam nie liczy.

Image

PostWysłany: 13 Lis 2020, 15:35 
Profesjonalista

Na poczatku sezonu pisalem ze jedyna szansa na utrzymanie jest murowanie wlasnego pola karnego i gra na kontre,było mnostwo oburzenia.Teraz przychodzi trener ktorego znakiem rozpoznawczym jest wlasnie taki styl.

PostWysłany: 13 Lis 2020, 21:07 
Początkujący

nowy102 napisał(a):
Na poczatku sezonu pisalem ze jedyna szansa na utrzymanie jest murowanie wlasnego pola karnego i gra na kontre,było mnostwo oburzenia.Teraz przychodzi trener ktorego znakiem rozpoznawczym jest wlasnie taki styl.

Niby masz racje jednak jest tem problem...
Kim w tej obronie bedziesz gral ?

Koscielny jest zamieszany w polowe bramek
Matras nawet nie skacze do pilki jak jest w polu karnym

Ja widze tylko 3 obroncow ktorzy moga grac u Ojrzynskiego a Koscielnego to trzeba na defensywnego wypchac

PostWysłany: 13 Lis 2020, 23:41 
Uczestnik

Powiem tyle, to co było do tej pory trzeba odciąć grubą kreską. Polecam wybrać się na trening. Oni teraz na treningach pokazują więcej walki jak wcześniej na meczach ligowych. Dajmy czas trenerowi, widać od razu, że to fachowiec. Do sztabu już dołączyły nowe twarze. Każdy ma czystą kartę, ale kibice będą pamiętać te 9 kolejek wstydu

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 879 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości