Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 10:50


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 220  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 23 Lis 2020, 16:22 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
lats napisał(a):
Janota nie przyjdzie zapomnijcie o nim . Gość. Idzie na kasę prędzej wybierze kierunek Australia jak więcej zapłacą niż u nas zagra

Tak, również wydaje mi się, że ciężko będzie mu przestawić się z wypłaty na jaką mógł liczyć u szejków do realiów Ekstraklasy. Myślę, że skoro przez tyle miesięcy nie udało się go ściągnąć, to zapewne czeka na bardziej atrakcyjne finansowo oferty.

Myślę, że nie ma co na to liczyć. Zarząd nie jest niewidomy i na pewno zwrócił uwagę, że Janota jest bez klubu, ale skoro nie udało się go ściągnąć, bo zapewne istniały jakieś przeszkody.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 23 Lis 2020, 17:31 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
marcinekk napisał(a):
lats napisał(a):
Janota nie przyjdzie zapomnijcie o nim . Gość. Idzie na kasę prędzej wybierze kierunek Australia jak więcej zapłacą niż u nas zagra

Tak, również wydaje mi się, że ciężko będzie mu przestawić się z wypłaty na jaką mógł liczyć u szejków do realiów Ekstraklasy. Myślę, że skoro przez tyle miesięcy nie udało się go ściągnąć, to zapewne czeka na bardziej atrakcyjne finansowo oferty.

Myślę, że nie ma co na to liczyć. Zarząd nie jest niewidomy i na pewno zwrócił uwagę, że Janota jest bez klubu, ale skoro nie udało się go ściągnąć, bo zapewne istniały jakieś przeszkody.
mam cichą nadzieję że osoba LO go może przyciągnie


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 23 Lis 2020, 17:40 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
LO z pewnością sam będzie widział kogo w drużynie mu brakuje. Też dobrze wspominam Janotę ale obecnie na jego pozycji mamy zawodników do gry (Doman, Forsell, Tomasiewicz). Budżet mamy mocno ograniczony bo opłacać trzeba nadal Skrzypczaka i mieleckich asystentów. W zimie obowiązkowo sprowadzić trzeba napastnika.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 23 Lis 2020, 19:44 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Mattina napisał(a):
na podstawie jednego zdjęcia twierdzisz że Matras nie solidaryzuje się z drużyną,

oczywiscie ze nie na podstawie jednego zdjecia.
jak kazdy z nas obserwuje jego sposób gry i zachowanie i nie uwazam ze to ktos kto umrze dla druzyny czy dla klubu.
a takich zawodnikow nam potrzeba, zwlaszcza teraz gdy spojrzymy na tabele.
nie przekonuje mnie ten pilkarz i sa ku temu przeslanki, krytyka Matrasa przejawia sie dosc czesto.
obym sie mylil



Mattina napisał(a):
po jednym spojrzeniu rzeczniki rakowa wyciągasz teorie spiskowe związane z Stalą to jak ja mam z tobą polemizować.

tu nie ma mowy o zadnych teoriach spiskowych
Skrzypczak deprecjonowal gre Rakowa a jej mimika twarzy pokazala przed opinia publiczna to co o tym mysli, slusznie zreszta.
obejrzyj to raz jeszcze, zrobila to dosadniej anizeli Lewy wobec Brzeczka.



nowy102 napisał(a):
Przepraszam.

Ty tak dla jaj czy na serio?
w naszej kulturze malo uzywa sie tego slowa, brawo Ty!



Yelon09 napisał(a):
Haha, jesteś dobry aparat, te teorie z Rzeczniczką Rakowa

relax Yelon, rzeczniczka co miala przekazac to przekazala.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 23 Lis 2020, 19:55 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
shelby3001 napisał(a):
Mattina napisał(a):
na podstawie jednego zdjęcia twierdzisz że Matras nie solidaryzuje się z drużyną,

oczywiscie ze nie na podstawie jednego zdjecia.
jak kazdy z nas obserwuje jego sposób gry i zachowanie i nie uwazam ze to ktos kto umrze dla druzyny czy dla klubu.
a takich zawodnikow nam potrzeba, zwlaszcza teraz gdy spojrzymy na tabele.
nie przekonuje mnie ten pilkarz i sa ku temu przeslanki, krytyka Matrasa przejawia sie dosc czesto.
obym sie mylil



Mattina napisał(a):
po jednym spojrzeniu rzeczniki rakowa wyciągasz teorie spiskowe związane z Stalą to jak ja mam z tobą polemizować.

tu nie ma mowy o zadnych teoriach spiskowych
Skrzypczak deprecjonowal gre Rakowa a jej mimika twarzy pokazala przed opinia publiczna to co o tym mysli, slusznie zreszta.
obejrzyj to raz jeszcze, zrobila to dosadniej anizeli Lewy wobec Brzeczka.



nowy102 napisał(a):
Przepraszam.

Ty tak dla jaj czy na serio?
w naszej kulturze malo uzywa sie tego slowa, brawo Ty!



Yelon09 napisał(a):
Haha, jesteś dobry aparat, te teorie z Rzeczniczką Rakowa

relax Yelon, rzeczniczka co miala przekazac to przekazala.
jakie zachowanie Matrasa utwierdza Cię w przekonaniu że nie będzie umierał dla drużyny? Który z zawodników w Stali by za nią umarł oprócz Getka? To wszystko to najemnicy ambitni, mniej ambitni ale tylko najemnicy. Przyjdź na trening zobacz jak wyglądają relacje między nimi i mniej wiecej bedziesz miał zarys klimatu


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 24 Lis 2020, 16:26 
Nowicjusz

Rejestracja: 11 Sie 2020, 16:11
Posty: 30
Czasy gry zawodnicy umierali za drużyny już dawno minęły, teraz drużyna to zwykły pracodawca jak każdy inny. Nie wiem dlaczego zatrzymaliśmy się z myśleniem o piłce na etapie kochania klubu...
Dziś zawodnik jest w klubie A, za pół roku w klubie B, za jeszcze jakiś czas w klubie C... tam gdzie go chcą, tam idzie, dobrze płacą?/lepiej płacą? jeszcze lepiej dla niego. Proste...
Zawodników kochających klub aktualnie to jak na lekarstwo, albo jacyś wychowankowie (choć i Ci mają wyrypke na klub) albo jakieś emeryty/goście mający sentyment... "sory taki mamy klimat"


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 24 Lis 2020, 17:27 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Murphy napisał(a):
Czasy gry zawodnicy umierali za drużyny już dawno minęły, teraz drużyna to zwykły pracodawca jak każdy inny. Nie wiem dlaczego zatrzymaliśmy się z myśleniem o piłce na etapie kochania klubu...
Dziś zawodnik jest w klubie A, za pół roku w klubie B, za jeszcze jakiś czas w klubie C... tam gdzie go chcą, tam idzie, dobrze płacą?/lepiej płacą? jeszcze lepiej dla niego. Proste...
Zawodników kochających klub aktualnie to jak na lekarstwo, albo jacyś wychowankowie (choć i Ci mają wyrypke na klub) albo jakieś emeryty/goście mający sentyment... "sory taki mamy klimat"

Nie ma zadnego znaczenia czy to wychowanek czy nie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 24 Lis 2020, 18:13 
Początkujący

Rejestracja: 26 Lip 2017, 22:43
Posty: 114
nowy102 napisał(a):
Murphy napisał(a):
Czasy gry zawodnicy umierali za drużyny już dawno minęły, teraz drużyna to zwykły pracodawca jak każdy inny. Nie wiem dlaczego zatrzymaliśmy się z myśleniem o piłce na etapie kochania klubu...
Dziś zawodnik jest w klubie A, za pół roku w klubie B, za jeszcze jakiś czas w klubie C... tam gdzie go chcą, tam idzie, dobrze płacą?/lepiej płacą? jeszcze lepiej dla niego. Proste...
Zawodników kochających klub aktualnie to jak na lekarstwo, albo jacyś wychowankowie (choć i Ci mają wyrypke na klub) albo jakieś emeryty/goście mający sentyment... "sory taki mamy klimat"

Nie ma zadnego znaczenia czy to wychowanek czy nie.



Zgadzam się w stu procentach to nie te czasy i nie ta liga :) Prawdę powiedziawszy nawet Getek którego bardzo szanuję poszedł do Stalowej Woli gdzie teoretycznie jako nasz wychowanek i Mielczanin mógł wybrać zdecydowabie inny klub ... Takie czasy tam gdzie kasa i go chcą idzie czasy zawodników pokroju braci Brozkow i żeby nie było że odlatuje ale Buffona się skończyły :) nawet Messi chce odejść 8-)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 24 Lis 2020, 18:27 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
Jak Getek poszedl do Zaglebia to Stal byla w IV lidze a jak poszedl do Stalowej grac w II lidze to Stal szorowala po dnie III ligi....

To jest zasadnicza roznica


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Ekstraklasa 2020/2021
PostWysłany: 24 Lis 2020, 18:53 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Forum znowu odlatuje.
Panowie macie jakąś dyskusje ideolo na temat tego kto jest wychowankiem? Jakieś szukanie na siłę etosu, wiary czy czegokolwiek?
Trzymajmy się zasad i jak temat dotyczy ekstraklasy i rozgrywek i naszego w nim udziału to komentujmy mecze, spekulujmy co do składu, jakości drużyny na boisku.
Może ktoś był na treningu i co nieco widział a mógłby nieobecnym zaraportować czy dziś też znosili po nim rannych?
Kurcze to jest interesujące a nie to co robił Krystian z Mielca w wieku 20 lat jak chciał zostać piłkarzem w czasach gdy jego drużyna wojowała za darmochę po okolicznych wioskach.

Zróbmy gdzieś na boku nostalgiczny temat to sobie będziemy tam wspominać wyjazdy do Dębicy, Kolbuszowej czy Dzikowca czy 0:0 ze Spartakusem Szarowola.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 220  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u