Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 12:08


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Sie 2020, 23:02 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
podejscie Artura i Mattiego do dzisiejszej publikacji na Hej Mielec jest plytkie i zbyt konwencjonane.
normalna kolej rzeczy, czas na przeciecie matczynej pepowiny, gorzej gdyby pozostalo inaczej.
Poreba moze miec wiekszy lub mniejszy wplyw na zarzad natomiast zarzad ma glos decyzyjny, samoistny i niepodwarzalny.
Marzec zrealizowal umowe o prace, pojawila sie intratna perspektywa ze strony Skrzypczaka wiec dlaczego nie?
w biznesie nie ma sentymentow i liczy sie chwila, a nie zapomnijmy ze po Skrzypczaka ustawiala sie kolejka chetnych...
oczywiscie nieznamy szczególow ale zwykly laik intuicyjnie domysli sie ze potencjalne mozliwosci klubu rosna wraz z obecnym trenerem anizeli z poprzednim.
a fani Lecha tym bardziej nie pozostawiaja zludzen.
rozgoryczenie Poreby to zbyt mocny epitet jakim posluzyl sie Artur ale z pewnoscia odnosi sie do faktu ze to Poreba sprowadzil Marca który potem udziela wywiadów o rzekomym zabliznianiu ran co mialo tylko wzbudzic nieuzasadnione poczucie winy.
stad geneza wypowiedzi Poreby ktory jako mega inteligentny facet widzi jak szybko rozpedza sie ewoluowanie klubu coraz bardziej tetniacego wlasnym zyciem które niewatpliwie sam niegdys wskrzesil
to nie kto inny jak Poreba stwierdzil ze w zarzadzie sa ludzie calym sercem oddani klubowi a zatem to oni maja byc zgodni co do celów i kierunków rozwoju a ktore z Marcem wcale nie musialy isc w parze.
zamiast rozstrzasac fikcyjne pozegnanie z europoslem wolalbym poznac blizej prezentacje i sylwetki Piotra Andrusiewicza, Michala Zajaca, a przede wszystkim Krzysztofa Kapinosa i Macieja Kustry.

wracajac do niedzielnego Cafe Futbol prezes PBB niepochlebnie odniósl sie do filozofii Bartka Jaskota ktora sprowadzala sie w przypadku Stali Mielec zakladajac teoretycznie brak tegorocznego awansu jako tej gdzie nalezaloby tylko zgasic swiatlo i zamknac drzwi.
jak wiadomo punkt widzenia jest taki jaki jest punkt siedzenia a Bartka filozofia byla jedyna sluszna droga pelna wyrzeczen i nie raz uslana cierniami.
chcialbym tylko poznac dane statystyczne ktore zestawilyby proprcjonalnie wyniki sportowe obu klubów na przelomie kilku ostatnich lat w stosunku do zainwestowanego kapitalu
bylaby to oczywista przekladnia na efektywnosc zarzadzania i w tym obecny prezes mieleckiej spólki nie ma sobie równych.
dlatego krytyka za organizacyjne czy marketingowe niedociagniecia na chwile obecna jest bezzasadna.



#podawnyblask


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Sie 2020, 23:15 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
[quote="shelby3001"]
chcialbym tylko poznac dane statystyczne ktore zestawilyby proprcjonalnie wyniki sportowe obu klubów na przelomie kilku ostatnich lat w stosunku do zainwestowanego kapitalu
bylaby to oczywista przekladnia na efektywnosc zarzadzania i w tym obecny prezes mieleckiej spólki nie ma sobie równych.
dlatego krytyka za organizacyjne czy marketingowe niedociagniecia na chwile obecna jest bezzasadna.

Przeciez obecny prezes spolki jest zaledwie prezesem od miesiaca, przestan z tymi laurkami.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 00:14 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Xan napisał(a):
https://hej.mielec.pl/pl/13_sport/675_pilka_nozna/58053_tomasz-poreba-klub-jest-rozpedzony-i-bardzo-szybko-sie-rozwija.html

Prawda jest taka, że bez Poręby leżymy i kwiczymy. Ja wiem, że piłka to nie miejsce na robienie polityki, ale w klubie nie ma na tyle ogarniętych i wpływowych ludzi, żeby to wszystko ogarnąć. Przez tyle lat ilu sponsorów do klubu sprowadziły władze klubu czy miasta? Jeżeli rzeczywiście Poręba się odsunie na bok to będzie
w klubie chaos totalny. I z tego wywiadu wynika, że głosy o powrocie Smółki do klubu mogły być prawdą i jakby te kutasy na meczu w jego stronę nie poleciały to pewnie by wrócił. Boże widzisz i nie grzmisz!


A po ch...ci ten Smółka ? Co on osiągnął w Arce czy Chojniczance ? Nie mam ochoty słuchać, jak to rodzi się wielka drużyna. Ten poród trwałby pewnie bez końca.

Gdyby w Polsce była liga narzekania, czarnowidztwa i pierdolenia bez sensu to nikt z nami nie miałby szans.
PGE w przyszłym roku odejdzie niezależnie od tego czy będzie P.Poręba czy nie. Powód jest prozaiczny - energetykę czeka konsolidacja (PGE, Tauron, Enea), głównie z powodu b.słabych wyników finansowych. Bez tej konsolidacji spółkom groziłaby upadłość. Kiedy zapadnie decyzja o konsolidacji spółki wycofają się ze sponsoringu, będą czyścić bilanse z wszystkich niepotrzebnych nawisów. Zapewne po powstaniu nowego podmiotu sponsoring wróci, ale raczej na poziomie
lig czy reprezentacji.
Czy LHS pytał P. Porębę czy może odejść ? Zabrakło przychodów, to oszczędza się tam gdzie najłatwiej.
Kolejną sprawą są coraz gorsze dane z bilansów miast i gmin. Może się tak stać, że odgónie zostanie ograniczona możłiwość "promocji miast przez sport". Wtedy połowa klubów może się rozejść. Ilu poważnych sponsorów prywatnych mają kluby z eklapy ? A ile żyje na garnuszku miasta lub spółek SP ?
W naszym przypadku dochodzi sprawa byłego już prezesa, która rozwija się - delikatnie to ujmując - dynamicznie. Może P.Poręba nie chce z tym być bezpośrednio kojarzony ?
Skąd wniosek, że po odejściu P. Poręby w klubie będzie chaos ? Sprzedawał bilety, organizował mecze, wyjazdy ? Należy docenić to, co robił P.Poręba, ale za bieżącą działalność klubu raczej nie odpowiadał.

Padł tu temat Stali Rzeszów, gdzie to ona nie zajdzie. Owszem, Kalisz pakuje tam kasę (12 mln rocznie), ale z tego 8 idzie na Akademię i grupy młodzieżowe. Jeśli Resovia nie spadnie, a Stal awansowałby, to gdzie oni będą grać ? Rzeszów niedługo będzie miał inny problem, bo chory jest obecny prezydent i kto wie czy nie będą zajęci wyborami. A stadionu nie ma.

Wracając do naszej Stali - marketing prawdę mówiąc nie istnieje. Ale jak ma istnieć, skoro np w takiej Legii po nastaniu wirusa z działu marketingu zwolnili ok 30 osób ? Stać nas na to ?
Niektórym, np Xan-owi wydaje się, że możemy wszystko. Nie możemy, a nawet niewiele możemy. Prawie nic nie możemy. Budżet nie jest z gumy, zamiast narzekać kupujcie karnety.

ps. czy te bilety na wirtualne mecze były już jakoś wydawane, bo żadnej informacji nt temat nie znalazłem?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 00:26 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Po pierwsze pokaż mi gdzie napisałem, że chciałbym powrotu pinokia
Po drugie nie mówię, że możemy wszystko ale skoro w klubie jest osoba od marketingu( Pani Ola) i pobiera za to wynagrodzenie to trzeba wymagać więcej niż jeden krótki pościk na stronę i jakieś zdjęcie na sociale


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 09:50 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Cytuj:
- Co według Pana zadecydowało, że stało się inaczej.
- Trudno powiedzieć. To była suwerenna decyzja nowych władz klubu.


Kurtuazyjna wypowiedz polityka, a co miał powiedzieć innego? przecież sam sprowadził Marca do Stali. Najważniejszą rzeczą dla Pana europosła jest jego wizerunek i musiał w ten sposób odpowiedzieć na to pytanie zrzucając odium decyzji na zarząd.
Czytając wywiady z osobami publicznymi zawsze trzeba brać pod uwagę kontekst całej sytuacji, a nie brać niczego dosłownie.
Dla mnie po tym wywiadzie nic się nie zmieniło, i tak większość decyzji będzie konsultowanych z Panem europosłem.

Zmieniając temat od strony medialnej klub leży i kwiczy, jest gorzej niż w jakimś klubiku z 3 ligi. Gdzie jest krotki filmik w którym nowy trener Skrzypczak wita się z kibicami Stali opublikowany na wszystkich platformach? , gdzie jest dłuższy wywiad tekstowy na stronie klubowej?, gdzie są wywiady z pozyskanymi zawodnikami?
Jak do naszego klubu można pozyskać prywatnego sponsora, jak nawet sami nie potrafimy zaprezentować swoich atutów medialnych. Pewnie w klubie czekają aż dziennikarze canalu+ zrobią to za nas, porażka.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 10:05 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Dokładnie!
Ewidentnie z tej strony coś jest nie tak. Wchodzę na stronę i kolejny dzień mogę poczytać, że Karnety już są dostępne. Taki tam odnawiany wpis jak odgrzewany kotlet. Poza tym cisza. Napiszą na Tweet-erze Bądźcie czujni i po całym dniu czekania opublikują, że był transfer wrzucą jedno zdjęcie i myślą, że jest GIT! Jak pisał mój poprzednik trzeba ciągnąć temat. Jakiś wywiad może nawet jakieś wideo z akcjami gracza cokolwiek żeby był ruch na stronie, bo póki co nabijają wejścia tym, że my wchodzimy sprawdzić czy jest jakieś nowe info i wychodzimy rozczarowani.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 11:41 
Nowicjusz

Rejestracja: 05 Sty 2011, 15:41
Posty: 13
Osobiście zdecydowanie popieram.
Sam nie jestem w stanie przyjeżdżać na mecze, ale $ chętnie bym dorzucał. W poprzednim sezonie pisałem do marketingu - żadnej odpowiedzi nie dostałem. Teraz plan jest taki sam, ale nie widzę nigdzie informacji o tym, że np. mogę kupić (nadal) wirtualne bilety, "wirtualny" karnet, gadżety, zostać partnerem... Nawet koszulkę kupowałem kiedyś gdzieś na zewnętrznej stronie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 15:03 
Nowicjusz

Rejestracja: 03 Kwi 2017, 13:45
Posty: 23
Wystarczy spojrzeć na oficjalna stronę internetową klubu. Jest to poziom co najwyżej III ligi gdzie nawet kluby w a i b klasie potrafią mieć porównywalne lub bardziej zaawansowane serwisy.

Sezon temu próbowałem spytać się czy po pierwszej kolejce mogę jeszcze kupić karnet, do tej pory nie dostałem odpowiedzi :?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 15:41 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Jeszcze apropo Karnetów. Po co odnawiać wpis że są w sprzedaży? Dać linka tam gdzie jest Sponsorzy i partnerzy. pod Partnerami jest wystarczająco dużo miejsca żeby to wkleić. Będzie pod ręką a nie będzie przesuwać ważniejszych informacji.
Image


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Sie 2020, 15:57 
Początkujący

Rejestracja: 25 Maj 2018, 11:38
Posty: 73
Miejscowość: Mielec
Cytuj:
Sezon temu próbowałem spytać się czy po pierwszej kolejce mogę jeszcze kupić karnet, do tej pory nie dostałem odpowiedzi

Ja na jesieni miałem z centrali kilka tysięcy na lokalną reklamę. Wysłałem maila do klubu z prośbą o ofertę i też cisza.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u