Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:32


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 17:06 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Bez jaj, przecietnego kibica g.... obchodzi "atmosfera w jakiej rozpadl sie zarzad i niesmak jaki po tym pozostal", czy "cisza w sprawie spolki". Kibica interesuje sklad/wzmocnienia/miejsce w tabeli, etc.
Wisle i Widzewowi niesamowicie pomogla ogolnopolska nagonka/reklama - media spoleczne to potega.
Klub dostrzega ten problem, skoro szuka marketingowego guru, bo w dwie osoby nie da sie wszystkiego ogarnac. To juz polowa sukcesu. Miejmy nadzieje, ze szybko zalataja ten wakat, bo czasu do rozpoczenia rundy juz niewiele.
Zreszta, kto jest bez winy, niechaj pierwszy....potwierdzi ze karnet posiada. Zacznijmy od siebie panowie.

Artur
SMNY


fanatyk napisał(a):
Patrząc na działania klubu a właściwie ich brak poza podawaniem ilości karnetów sprzedanych to tak to wygląda. Druga sprawa to kompletna cisza w sprawie spółki. Kolejna sprawa to atmosfera w jakiej rozpadł się zarząd i niesmak jaki po tym pozostał.
Jest dużo czynników które składają się na to co mamy ale klub nie robi zbyt wiele żeby to zmienić.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 18:52 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Artur1939 napisał(a):
Bez jaj, przecietnego kibica g.... obchodzi "atmosfera w jakiej rozpadl sie zarzad i niesmak jaki po tym pozostal", czy "cisza w sprawie spolki". Kibica interesuje sklad/wzmocnienia/miejsce w tabeli, etc.
Wisle i Widzewowi niesamowicie pomogla ogolnopolska nagonka/reklama - media spoleczne to potega.
Klub dostrzega ten problem, skoro szuka marketingowego guru, bo w dwie osoby nie da sie wszystkiego ogarnac. To juz polowa sukcesu. Miejmy nadzieje, ze szybko zalataja ten wakat, bo czasu do rozpoczenia rundy juz niewiele.
Zreszta, kto jest bez winy, niechaj pierwszy....potwierdzi ze karnet posiada. Zacznijmy od siebie panowie.

Artur
SMNY


fanatyk napisał(a):
Patrząc na działania klubu a właściwie ich brak poza podawaniem ilości karnetów sprzedanych to tak to wygląda. Druga sprawa to kompletna cisza w sprawie spółki. Kolejna sprawa to atmosfera w jakiej rozpadł się zarząd i niesmak jaki po tym pozostał.
Jest dużo czynników które składają się na to co mamy ale klub nie robi zbyt wiele żeby to zmienić.

Przez ten niesmak prawie karnetu nie kupilem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:13 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Karnet mam od początku nowego stadionu i zawsze kupuje na samym początku sprzedaży. A ostatnio jeszcze znalazłem stare karnety z żelaznych trybun. Akurat to co się dzieje w klubie i w koło ludzi bardzo interesuje czy to się wam podoba czy nie. Macie wrażenie że mało ludzi tu o tym pisze bo później jest jazda po nich więc ludzie czytają a nie rejestrują się na forum żeby się nie kopać.
Każdy ma swoje zdanie i ja nie muszę się z wami zgadzać.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:15 
nowy102 napisał(a):
Artur1939 napisał(a):
Bez jaj, przecietnego kibica g.... obchodzi "atmosfera w jakiej rozpadl sie zarzad i niesmak jaki po tym pozostal", czy "cisza w sprawie spolki". Kibica interesuje sklad/wzmocnienia/miejsce w tabeli, etc.
Wisle i Widzewowi niesamowicie pomogla ogolnopolska nagonka/reklama - media spoleczne to potega.
Klub dostrzega ten problem, skoro szuka marketingowego guru, bo w dwie osoby nie da sie wszystkiego ogarnac. To juz polowa sukcesu. Miejmy nadzieje, ze szybko zalataja ten wakat, bo czasu do rozpoczenia rundy juz niewiele.
Zreszta, kto jest bez winy, niechaj pierwszy....potwierdzi ze karnet posiada. Zacznijmy od siebie panowie.

Artur
SMNY
Dzieci iddżcie pluć do piaskownicy a nie na klub. Takich pseudo kibiców jest wielu jak Wy a wymagania macie jakbyście płacili do klubu duże kwoty. Totalny brak podstawowej wiedzy.....


fanatyk napisał(a):
Patrząc na działania klubu a właściwie ich brak poza podawaniem ilości karnetów sprzedanych to tak to wygląda. Druga sprawa to kompletna cisza w sprawie spółki. Kolejna sprawa to atmosfera w jakiej rozpadł się zarząd i niesmak jaki po tym pozostał.
Jest dużo czynników które składają się na to co mamy ale klub nie robi zbyt wiele żeby to zmienić.

Przez ten niesmak prawie karnetu nie kupilem.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:16 
Dzieci iddżcie pluć do piaskownicy a nie na klub. Takich pseudo kibiców jest wielu jak Wy a wymagania macie jakbyście płacili do klubu duże kwoty. Totalny brak podstawowej wiedzy.....


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:23 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Najwiekszy problem to taki ile klub karnetow sprzeda. Wiadome ze przed sezonem dla klubu to by byl zastrzyk gotowki, ale znowu ile? nie mamy poteznego stadionu. Sprzedali by 5 tys karnetow x100 to masz az tak wiele? Jak beda wyniki to te 4 tys co mecz bedzie. To z kasy za bilety beda zadowoleni. A to ze ludzie nie kupuja karnetow to wina tez tego ze polsat przeklada mecze na piatek a nie kazdy ma tylko pierwsza zmiane

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:51 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Mam karnet ale zgadza się ze te mecze na tygodniu to jakiś dramat. W Mielcu ludzie pracują na zmiany i każdy taki mecz to kilkaset kibiców w plecy. W ekstraklasie pewnie by chodziło po te 4 tys. Przynajmniej taką mam nadzieję


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 07 Lut 2019, 19:58 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
Maciek napisał(a):
Najwiekszy problem to taki ile klub karnetow sprzeda. Wiadome ze przed sezonem dla klubu to by byl zastrzyk gotowki, ale znowu ile? nie mamy poteznego stadionu. Sprzedali by 5 tys karnetow x100 to masz az tak wiele? Jak beda wyniki to te 4 tys co mecz bedzie. To z kasy za bilety beda zadowoleni. A to ze ludzie nie kupuja karnetow to wina tez tego ze polsat przeklada mecze na piatek a nie kazdy ma tylko pierwsza zmiane



Co do frekwencji to najlepiej żeby Polsat się tutaj nie pojawiał bo od nie jednego znajomego słyszałem "a po co mam iść? Oglądnę w Polsacie" albo pytanie czy w Polsacie jest. Po co mam płacić te 15 czy 20 złotych jak jest w Polsacie i mam wygodnie czyli piwko i wersalka. Ale z drugiej strony sponsorzy patrzą na to, że mecz jest w TV. Boję się tylko jak będzie wyglądała frekwencja w przypadku awansu bo tam każdy mecz jest pokazywany. Co do cen biletów to zobaczcie jakie są ceny na wspomnianą wcześniej Stal Rzeszów na 3 ligę, a jakie u nas na 1. Osobiście mam karnet też od nowego stadionu i na żelazne też miałem, a nawet na starym stadionie na 4 ligę jak były to kupowałem

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 08 Lut 2019, 01:48 
Nowicjusz

Rejestracja: 18 Lis 2013, 18:52
Posty: 29
A mi smutno się robi, że aspirujemy do ekstraklasy a jako klub nie potrafimy 2tys karnetów sprzedać. Przecież to wystarczą chęci. Przykład? Osoby które kupiły na rundę jesienną karnet, będą mogły zakupić specjalnie przygotowane koszulki/szaliki w przypadku awansu. Dwa razy zarabiamy na tych samych ludziach. Kolejny przykład, osoby które robią zdjęcie z karnetem mogą wygrać jakąś pierdołę że sklepiku, później napierdalamy tym we wszystkich mediach społecznościowych i kilka osób się z pewnością skusi. Przecież możliwości jest multum. Chęci i jeszcze raz chęci. Tylko nie piszcie mi, że kto ma kupić i tak kupi itd. Klub ma działać jak przedsiębiorstwo i ma zdobywać nowych klientów i zarabiać pieniądze. Ja jak na razie tego nie widzę


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 08 Lut 2019, 08:35 
Nowicjusz

Rejestracja: 05 Lut 2019, 23:01
Posty: 47
Kolejny pomysł- tańszy karnet bez uwzględnienia ostatniego meczu na którym będziemy świętować awans ;) na ostatni mecz pierwszeństwo w zakupie biletu maja osoby z karnetem.

Co do atmosfery w klubie, rozejścia się zarządu itp. Moim zdaniem mały bo mały ale jakiś wpływ ma. Osoby ze środowiska osob odsunietych które zawsze były ze Stala przestały chodzić na mecze, kupować karnety, namawiać zaprzyjaźnione firmy do zakupu karnetu pracownikom ale tak jak napisałem pewnie wpływ minimalny.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u