Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:24


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 14 Lip 2022, 12:22 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
szylu napisał(a):
marcinekk napisał(a):
Niedawno ktoś (nie pamiętam) na forum wyśmiał prośbę kibiców, że wymagamy prezentacji nowych koszulek 4F - coś w stylu "błagam co wy sobie w ogóle wyobrażacie?".

Jak widać klub uznał, że taka prezentacja jest potrzebna, będzie konferencja, są zapowiedzi w social media, wizerunkowo dobrze to wygląda, wpłynie to na lepszą sprzedaż koszulek. Dla nas każda złotówka jest ważna. Jak widać da się to zrobić bez 10 pracowników w marketingu.

Brawo, tak trzeba działać. Idzie to w dobrą stronę!


no ja to napisalem, ale dodales od siebie, nastepnym razem sprawdz dobrze...

napisalem tylko "no blagam"

wyrazilem swoje zdanie, bo moge ...


Tak - coś przekręciłem, przepraszam. Nie pamiętałem dokładnie wypowiedzi, a jedynie jej przekaz.
Oczywiście, że możesz wyrazić zdanie. To nie był "atak" na Ciebie tylko raczej pochwała dla klubu, że się zdecydowali na taki ruch. Zawsze to parę koszulek sprzedanych więcej.

Zdaje sobie sprawę, że na tym forum padają przeróżne dziwne, oderwane od rzeczywistości pomysły. Gdzieś tu czytałem, że warto się postarać o ściągnięcie Dani Ramireza z Lecha...Nawet nie miałem sił napisać "błagam" :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 29 Sie 2022, 11:02 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 620
Prezes miłośnik zwierząt wyszedł


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Sty 2023, 10:58 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Co się na stronie zmieniło że od wczoraj nie można wejść na stalmielec.com bo antywirus wywala komunikat o zagrożeniu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Sty 2023, 12:59 
Początkujący

Rejestracja: 24 Wrz 2019, 08:21
Posty: 94
Wygląda na jakiś cyberatak. Bo przekierowuje na jakąś inną stronę, która jest zainfekowana.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 08 Lut 2023, 18:33 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Znowu dzisiaj strona przekierowuje na jakieś inne adresy. Myślałem, że może coś u mnie ale na innych komputerach to samo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 09 Lut 2023, 11:05 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Err44 napisał(a):
Znowu dzisiaj strona przekierowuje na jakieś inne adresy. Myślałem, że może coś u mnie ale na innych komputerach to samo.


Niestety pod tym względem wyraźne niedomaganie. 937 dni temu uzyskaliśmy wynik gwarantujący awans do ekstraklasy. Od tego czasu nie udało się nikomu zbliżyć do ekstraklasowego standardu w tej materii i z każdym dniem urządzamy się w tej du...

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 14 Lip 2023, 15:52 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
W takiej kwestii formalnej - na głównej stronie nasza kadra ... chyba ktoś zapomniał to zaktualizować .


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u