Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20 Lut 2020, 01:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Lut 2020, 22:38 
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mielec
Kupować karnety i nie marudzić. To jest najprostsze wsparcie naszego Klubu.

A przy okazji kiedy zebranie wyborcze Stowarzyszenia i wybór nowego Prezesa?

Spółka zapewne dopiero po awansie ...

PostWysłany: 05 Lut 2020, 23:23 
Nowicjusz

Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.

PostWysłany: 06 Lut 2020, 18:03 
Uczestnik

bart86 napisał(a):
Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.

Z ciekawosci zapytam - czy ktos z klubu odpisal?

Artur
SMNY

PostWysłany: 06 Lut 2020, 18:16 
Nowicjusz

Artur1939 napisał(a):
bart86 napisał(a):

Artur
SMNY

Nie, nikt nie odpisał. Maila wysłałem z telefonu i może trafił tam gdzie nie trzeba. Ponowie zapytanie i poczekam. Pytałem na forum bo tutaj są osoby posiadające wiedzę na różne tematy dotyczące spraw klubowych.

PostWysłany: 06 Lut 2020, 19:23 
Uczestnik

"Z klubu":
W tej chwili karnety tylko w sklepiku. Od 10-17. Od 2 marca rusza sprzedaż w kasach stadionowych, tam tez można będzie nabyć karnety. Na naszej stronie www.stalmielec.com jest zakładka reklama i tam można kierować wszelkie pomysły marketing@stalmielec.com podany jest tez nr tel do dziewczyn z marketingu 513-122-040. Wysyłając w tym czasie na ogólna skrzynkę klubowa wiele tematów ucieka albo idzie do spamu wiec zalecał bym kierować się bezpośrednio do działu marketingu będzie pewne i szybsze.

Pozdrawiam,
Artur

bart86 napisał(a):
Artur1939 napisał(a):
bart86 napisał(a):

Artur
SMNY

Nie, nikt nie odpisał. Maila wysłałem z telefonu i może trafił tam gdzie nie trzeba. Ponowie zapytanie i poczekam. Pytałem na forum bo tutaj są osoby posiadające wiedzę na różne tematy dotyczące spraw klubowych.

PostWysłany: 06 Lut 2020, 19:40 
Nowicjusz

[quote="Artur1939"]"Z klubu":
W tej chwili karnety tylko w sklepiku. Od 10-17. Od 2 marca rusza sprzedaż w kasach stadionowych, tam tez można będzie nabyć karnety. Na naszej stronie http://www.stalmielec.com jest zakładka reklama i tam można kierować wszelkie pomysły marketing@stalmielec.com podany jest tez nr tel do dziewczyn z marketingu 513-122-040. Wysyłając w tym czasie na ogólna skrzynkę klubowa wiele tematów ucieka albo idzie do spamu wiec zalecał bym kierować się bezpośrednio do działu marketingu będzie pewne i szybsze.

Pozdrawiam,
Artur

dzięki ;-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości