Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:55


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Lut 2020, 22:38 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Kupować karnety i nie marudzić. To jest najprostsze wsparcie naszego Klubu.

A przy okazji kiedy zebranie wyborcze Stowarzyszenia i wybór nowego Prezesa?

Spółka zapewne dopiero po awansie ...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 05 Lut 2020, 23:23 
Początkujący

Rejestracja: 11 Lip 2017, 09:23
Posty: 59
Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Lut 2020, 18:03 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
bart86 napisał(a):
Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.


Z ciekawosci zapytam - czy ktos z klubu odpisal?

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Lut 2020, 18:16 
Początkujący

Rejestracja: 11 Lip 2017, 09:23
Posty: 59
Artur1939 napisał(a):
bart86 napisał(a):
Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.


Z ciekawosci zapytam - czy ktos z klubu odpisal?

Artur
SMNY



Nie, nikt nie odpisał. Maila wysłałem z telefonu i może trafił tam gdzie nie trzeba. Ponowie zapytanie i poczekam. Pytałem na forum bo tutaj są osoby posiadające wiedzę na różne tematy dotyczące spraw klubowych.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Lut 2020, 19:23 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
"Z klubu":
W tej chwili karnety tylko w sklepiku. Od 10-17. Od 2 marca rusza sprzedaż w kasach stadionowych, tam tez można będzie nabyć karnety. Na naszej stronie www.stalmielec.com jest zakładka reklama i tam można kierować wszelkie pomysły marketing@stalmielec.com podany jest tez nr tel do dziewczyn z marketingu 513-122-040. Wysyłając w tym czasie na ogólna skrzynkę klubowa wiele tematów ucieka albo idzie do spamu wiec zalecał bym kierować się bezpośrednio do działu marketingu będzie pewne i szybsze.

Pozdrawiam,
Artur


bart86 napisał(a):
Artur1939 napisał(a):
bart86 napisał(a):
Odnośnie karnetów, można go nabyć poza sklepikiem? w Mielcu jestem rzadko, i problem jest z zakupem. Istnieje ewentualnie jakaś inna forma wsparcia klubu poza karnetami i biletami? Pytałem mailowo klub ale nie dostałem odpowiedzi.


Z ciekawosci zapytam - czy ktos z klubu odpisal?

Artur
SMNY



Nie, nikt nie odpisał. Maila wysłałem z telefonu i może trafił tam gdzie nie trzeba. Ponowie zapytanie i poczekam. Pytałem na forum bo tutaj są osoby posiadające wiedzę na różne tematy dotyczące spraw klubowych.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 06 Lut 2020, 19:40 
Początkujący

Rejestracja: 11 Lip 2017, 09:23
Posty: 59
[quote="Artur1939"]"Z klubu":
W tej chwili karnety tylko w sklepiku. Od 10-17. Od 2 marca rusza sprzedaż w kasach stadionowych, tam tez można będzie nabyć karnety. Na naszej stronie http://www.stalmielec.com jest zakładka reklama i tam można kierować wszelkie pomysły marketing@stalmielec.com podany jest tez nr tel do dziewczyn z marketingu 513-122-040. Wysyłając w tym czasie na ogólna skrzynkę klubowa wiele tematów ucieka albo idzie do spamu wiec zalecał bym kierować się bezpośrednio do działu marketingu będzie pewne i szybsze.

Pozdrawiam,
Artur




dzięki ;-)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 28 Mar 2020, 11:20 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
wywiad z Korso z Bodziem Wyparło

"Latem 2019 roku Stal Mielec zakończyła 14-letnią współpracę ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. Dlaczego taka decyzja została podjęta?

Z różnych względów. Jednym z głównych było to, że aby wypełniać licencję pierwszoligową, to cztery roczniki najstarsze muszą być pod klubem i opłacane przez klub. Mieliśmy z tym problem, szczególnie na początku istnienia naszej Akademii, bo nagle nam zniknęły dwa roczniki, które pod swoimi auspicjami miał SMS. Poza tym mieliśmy inne priorytety. Tak jak mówiliśmy wcześniej - bardzo ważna druga drużyna, trener tej drużyny w sztabie pierwszego zespołu, brak grania na wynik w ligach juniorskich. Także tych powodów było wiele. Do tego istnieje problem wizerunkowy. Powstał klub UKS SMS Stal Mielec, który nie ma praw do naszej nazwy. To rodzi wiele nieporozumień, jak na przykład rodzicie, którzy dzwonią do nas i mówią, że ich dziecko trenuje w Stali Mielec, a my takiego chłopaka w Akademii wcale nie mamy. Częste są również sytuacje, gdzie dzwonią trenerzy z innych klubów, żeby ustalić szczegóły sparingu, a my żadnego sparingu nie umawialiśmy. Na końcu okazuje się, że ten sparing właśnie gra drużyna SMS-u. Nie mówiąc już o różnych turniejach, czy innych rozgrywkach. Dochodzi nawet do kuriozalnych sytuacji.

Jest szansa, że ta współpraca znów kiedyś zostanie nawiązana?

Warunkiem jest zmiana nazwy klubu UKS SMS Stal Mielec. W Mielcu jest tylko jedna piłkarska Stal Mielec i ona siedzibę ma przy ulicy Solskiego 1. Ten klub musi przestać korzystać z naszej nazwy, bo to wprowadza zamęt, różne problemy i często może wprowadzać potencjalnego klienta w błąd. Mówimy o tym od wielu miesięcy, ale nic się w tej kwestii nie zmienia. Dlatego znów muszę podkreślić, że ten klub ze Stalą Mielec nie ma nic wspólnego, poza tym, że adoptowali sobie część naszej nazwy, dokładając jakiś człon. Siądziemy do rozmów, jeśli ta nazwa zostanie zmieniona. "

czy tego nie da się jakoś załatwić
to teraz każdy może sobie założyć klub i nazwać go Stal Mielec??

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 15 Kwi 2020, 17:57 
Początkujący

Rejestracja: 17 Lis 2013, 15:05
Posty: 133
Ciekawą opcją jak na ten moment ( wirtualne Bilety mozna zostawic bez komentarza ;) ) było by wypuszczenie przez klub projektu na Facebooku coś 'ala' : " koszulka kibica Stali "(pełniło by to również rolę takiej cegiełki). Taka akcja juz odbyła się bodajże w sezonie w którym był awwans do 1 ligi. Polegało by to identycznie jak wtedy, Ludzie podsyłają projekty, pozniej na fb jest konkurs na ''lajki''.
Załóżmy że produkcja takiej koszulki to 50 zł, wypuścic je po 70. Myśle że przyciągneło by to większą uwagę ludzi i zaangażowało by w tą akcję samych kibiców.
Jeśli nie klub, to USM myśle że mogło by pomyśleć o takiej akcji :)

_________________
Naszym klubem F K S ...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 16 Lip 2020, 10:30 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
W koncu dlugo wyczekiwana SA
Czy ktos wie gdzie/jak/kiedy mozna zakupic akcje klubu ?

Pozdrawiam


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Organizacyjnie - Marketingowo
PostWysłany: 21 Lip 2020, 15:34 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Czy również uważacie, że aktualnie materiały promocyjne i marketingowe są na niższym poziomie niż wcześniej? Może to kwestia gustu, ale obecne zaproszenia na mecz, takie jak poniżej zdecydowanie mniej mi się podobają od poprzednich, stylizowanych na XX-wieczne. Wie ktoś czy tymi materiałami zajmuje się firma zewnętrzna, czy nasza rzecznik prasowa osobiście?

Image


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u