Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:35


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 11:22 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
FeniR napisał(a):
jaet napisał(a):
Z tym "nie chce", to też na jego miejscu bym uważał, biorąc pod uwagę fakt, że wiąże go kontrakt. Dziś jest na topie i po kolejnym mocnym sezonie w Stali nic się na gorzej nie zmieni, wręcz przeciwnie. Cały czas mówimy o chłopaku, który jeszcze rok temu miał problemy z regularną grą w słabiutkiej ekipie Znicza.
Najwyższy czas skończyć oddawanie zawodników, którzy zaistnieli w Mielcu za bezcen.


Nie ma co chłopaka na siłę stopować w 1 lidze, grunt żeby znalazł się dobry oferent z ekstraklasy na poziomie 70 -80 tys euro. Na pewno nie wolno go sprzedawać taniej, bo ja czuje w nim potencjał na transfer zagraniczny jak trochę pogra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.


Maks, jeśli niestety ma odejsc, to będzie strata spora, dlatego jak juz to napewno nie za śmieszne pieniądze ,pełna zgoda . Niech zostanie i za rok będzie w ekstraklasie ;).


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 11:23 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
FeniR napisał(a):
jaet napisał(a):
Z tym "nie chce", to też na jego miejscu bym uważał, biorąc pod uwagę fakt, że wiąże go kontrakt. Dziś jest na topie i po kolejnym mocnym sezonie w Stali nic się na gorzej nie zmieni, wręcz przeciwnie. Cały czas mówimy o chłopaku, który jeszcze rok temu miał problemy z regularną grą w słabiutkiej ekipie Znicza.
Najwyższy czas skończyć oddawanie zawodników, którzy zaistnieli w Mielcu za bezcen.


Nie ma co chłopaka na siłę stopować w 1 lidze, grunt żeby znalazł się dobry oferent z ekstraklasy na poziomie 70 -80 tys euro. Na pewno nie wolno go sprzedawać taniej, bo ja czuje w nim potencjał na transfer zagraniczny jak trochę pogra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Nigdzie nie pisałem o "trzymaniu na siłę", ale każdy zainteresowany w ekstraklasie wie, że za rok odejdzie za darmo, więc teraz oferują colę i frytki.
Tak ja napisałem wyżej, dla mnie kwestia Banaszewski - Nowak powinna rozwiązać się w skali 1:1. Co prawda padły gdzieś kwoty rzędu 400 tysięcy Maks : 100 tysięcy Bartek, ale nie wiem na ile poważnie je traktować? Za Maksa raczej tyle nie dostaniemy, a i Bartek będzie droższy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 11:42 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
jaet napisał(a):
FeniR napisał(a):
jaet napisał(a):
Z tym "nie chce", to też na jego miejscu bym uważał, biorąc pod uwagę fakt, że wiąże go kontrakt. Dziś jest na topie i po kolejnym mocnym sezonie w Stali nic się na gorzej nie zmieni, wręcz przeciwnie. Cały czas mówimy o chłopaku, który jeszcze rok temu miał problemy z regularną grą w słabiutkiej ekipie Znicza.
Najwyższy czas skończyć oddawanie zawodników, którzy zaistnieli w Mielcu za bezcen.


Nie ma co chłopaka na siłę stopować w 1 lidze, grunt żeby znalazł się dobry oferent z ekstraklasy na poziomie 70 -80 tys euro. Na pewno nie wolno go sprzedawać taniej, bo ja czuje w nim potencjał na transfer zagraniczny jak trochę pogra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Nigdzie nie pisałem o "trzymaniu na siłę", ale każdy zainteresowany w ekstraklasie wie, że za rok odejdzie za darmo, więc teraz oferują colę i frytki.
Tak ja napisałem wyżej, dla mnie kwestia Banaszewski - Nowak powinna rozwiązać się w skali 1:1. Co prawda padły gdzieś kwoty rzędu 400 tysięcy Maks : 100 tysięcy Bartek, ale nie wiem na ile poważnie je traktować? Za Maksa raczej tyle nie dostaniemy, a i Bartek będzie droższy.


Za Bartka Ruch chce około 240 tys zł, klubu obecnie nie stać na taki wydatek, dlatego on już wyjechał z Mielca. Mamy prawo pierwokupu ale przy tej cenie to nie wiem czy skorzystamy. Musielibyśmy sprzedać Maksia.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 11:47 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
No o tym właśnie od "nastu" minut piszę :lol:.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 11:49 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Nie mamy prawa pierwokupu Bartka. Takie prawo bylo w przypadku awansu do ex


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 12:25 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
W Nowaka warto zainwestowac wieksze pieniadze,podpisac kontrakt na 3 lata, kwota odstepnego 2x tyle ile sie zaplacilo i jestem w 100 % przekonany ze przez ten czasktos by go kupil do ekstraklasy.Banaszewskiemu niech sie nie wydaje ze jest juz mega gwiazda,bo zycie moze go szybko zweryfikowac i moze byc szybki powrot z podkulonym ogonem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 12:28 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
omar77 napisał(a):
Nie mamy prawa pierwokupu Bartka. Takie prawo bylo w przypadku awansu do ex

I była ustalona w takim wypadku kwota, a teraz jest wolna amerykanka ;).
Dlatego powtórzę - gdyby udało się sprzedać Maksa i za tę kasę pozyskać na własność Nowaka, byłoby moim zdaniem ok.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 12:59 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Sie 2010, 17:26
Posty: 307
omar77 napisał(a):
Nie mamy prawa pierwokupu Bartka. Takie prawo bylo w przypadku awansu do ex


nie prawda
Stal ma nadal prawo pierwokupu Nowaka. Klub wykłada 250 tys i zawodnik jest nasz, jednak na razie tyle nie dadzą


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 13:01 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Panowie odchodzicie od tematu.
Możecie otworzyć temat "FM2018 - Stal Mielec edition" i śmiało snuć tam swoje teorie.
W waszym poczuciu piłkarz to jakiś rekord w tabeli, kartoteka opisana ceną i cechami motorycznymi.
Chyba czas wyjść na świat z okna Football Managera i zauważyć, że piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
Może celem Bartka albo Maksa wcale nie są ekstraklasa albo wielkie pieniądze z piłki ale na przykład zdrowie, które w przypadku piłkarzy jest bardzo istotne do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu.
Resztę dopowiedzcie sobie sami i piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 13 Cze 2018, 13:04 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
galileusz napisał(a):
Panowie odchodzicie od tematu.
Możecie otworzyć temat "FM2018 - Stal Mielec edition" i śmiało snuć tam swoje teorie.
W waszym poczuciu piłkarz to jakiś rekord w tabeli, kartoteka opisana ceną i cechami motorycznymi.
Chyba czas wyjść na świat z okna Football Managera i zauważyć, że piłkarze to tacy sami ludzie jak wy. Mają rodziny, plany, ambicje i problemy a przede wszystkim znają lepiej siebie samych niż my kibice o nich wiemy.
Może celem Bartka albo Maksa wcale nie są ekstraklasa albo wielkie pieniądze z piłki ale na przykład zdrowie, które w przypadku piłkarzy jest bardzo istotne do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu.
Resztę dopowiedzcie sobie sami i piszmy w tym temacie sprawdzone informacje i komentarze do nich a nie tylko pogłoski i projekcje myśli piłkarzy o tym gdzie chcą grać albo za ile można ich kupić/sprzedać.

:?:


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u