Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:39


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 08 Wrz 2019, 21:33 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
S5 napisał(a):
Ktoś coś napisał na twitterze, ktoś coś dodał a niektórzy się podniecają jak małpa patykiem.

Pracownik dostaje lepszą propozycję pracy to ją rozważa. Oczywiście nie dotyczy to jedynie kilku uczestników tego forum. Ci są zawsze wierni, lojalni i chuj że firma za płotem zaplaci im za to samo 3 razy więcej.

Kto z was rozmawiał w tej sprawie ze Skowronkiem ?

Tym bardziej ze sami wykupilismy go z Wigier.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 08 Wrz 2019, 21:38 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Sie 2010, 18:26
Posty: 406
S5 napisał(a):
Ktoś coś napisał na twitterze, ktoś coś dodał a niektórzy się podniecają jak małpa patykiem.

Pracownik dostaje lepszą propozycję pracy to ją rozważa. Oczywiście nie dotyczy to jedynie kilku uczestników tego forum. Ci są zawsze wierni, lojalni i chuj że firma za płotem zaplaci im za to samo 3 razy więcej.

Kto z was rozmawiał w tej sprawie ze Skowronkiem ?

Amen!

_________________
Tylko Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 08 Wrz 2019, 21:39 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
S5 napisał(a):
Ktoś coś napisał na twitterze, ktoś coś dodał a niektórzy się podniecają jak małpa patykiem.

Pracownik dostaje lepszą propozycję pracy to ją rozważa. Oczywiście nie dotyczy to jedynie kilku uczestników tego forum. Ci są zawsze wierni, lojalni i chuj że firma za płotem zaplaci im za to samo 3 razy więcej.

Kto z was rozmawiał w tej sprawie ze Skowronkiem ?

Dobra tylko poco takie pieprzenie w stylu chcę awansować że Stalą bo wyciągnęła do mnie rękę itd itp. Smółka też smuty walił w tym stylu ale do końca walczył.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 08 Wrz 2019, 22:02 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Matti napisał(a):
Dobra tylko poco takie pieprzenie w stylu chcę awansować że Stalą bo wyciągnęła do mnie rękę itd itp. Smółka też smuty walił w tym stylu ale do końca walczył.


kto w klubie zajmuje sie public relations?
czy ktos zwrocil uwage ze niemal kazdy nowy pilkarz przychodzacy do klubu powtarza identyczne slogany w pierwszym wywiadzie?
swoja droga slynna wypowiedz Wyparly do ogólnokrajowych mediow po turbulencjach z Plockiem wypromowalo Skowronka jeszcze bardziej...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 00:01 
Nowicjusz

Rejestracja: 20 Cze 2012, 22:01
Posty: 23
shelby3001 napisał(a):
Matti napisał(a):
Dobra tylko poco takie pieprzenie w stylu chcę awansować że Stalą bo wyciągnęła do mnie rękę itd itp. Smółka też smuty walił w tym stylu ale do końca walczył.


kto w klubie zajmuje sie public relations?
czy ktos zwrocil uwage ze niemal kazdy nowy pilkarz przychodzacy do klubu powtarza identyczne slogany w pierwszym wywiadzie?
swoja droga slynna wypowiedz Wyparly do ogólnokrajowych mediow po turbulencjach z Plockiem wypromowalo Skowronka jeszcze bardziej...


Co niby takiego Wyparło powiedział, że “ Jeszcze nie spotkał trenera który odrzucił tak atrakcyjną ofertę?” - widocznie nie spotkał i to wszystko. Skowronek pójdzie to pójdzie, zostanie to zostanie - takie życie. Ma przed sobą okazję zawodowego i sportowego awansu, to bierze ją pod uwagę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 10:39 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
10.30 trening trwa skowronek obecny.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 12:28 
Nowicjusz

Rejestracja: 15 Paź 2010, 21:53
Posty: 8
https://mkszaglebie.pl/2019/09/martin-s ... -zaglebia/

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 14:10 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
spojrzcie na stanowisko kibiców Zaglebia.
niegospodarnosc prezesa i niechec polskich trenerow wobec wspolpracy z nim daje do myslenia
cytuje:


"Żaden Polak nie wejdzie w to bagienko"

"No pewnie, że nie wejdzie.Trenerzy się znają, widzą jak Prezes zachowuje się.Wystarczy wpisać w google nazwisko Mateusza,a tam wyskakuje artykuł o tym,jak Prezes zachowywał się do redaktora e leg.Od razu widać z kim ma się do czynienia.Po drugie Lewego znają w całej Polsce, więc swoje pewnie powiedział.Do ZL może trafić albo trener zagraniczny albo ktoś naiwny z Polski.Przyjdzie przegra, zarobi,i zapomnimy o nim."

"Wielu odmówiło Mateuszowi,nie chcą przyjść do klubu.Kazdy widzi co tu się dzieje.Powiedzcie mi,czy tj mądre,aby zwalniać Holendra, a w jego miejsce brać kolejnego obcokrajowca? Przecież to są koszty,Holender ma kontrakt.Podobno Mateuszowi odmówili Skorża,Magiera,Nitkowski.Dawno nie było tak źle w klubie.Teraz Mateusz zrobił dwa transfery i wszystko niby jest ok.Porazka z Płockiem sprawi, że spadniemy na dno,a zwycięstwo zamaze bałagan sportowy i odwlecze dymisje w czasie.Stawiam na to, że z tym Prezesem jest pewna 2 ósemka , a spadku nie wykluczam.Dla dobra klubu lepiej przegrać,zmienic prezesa i Michala i starac sie powoli to odbudowac.WIELKIE ZL"

"Podobno wydaliśmy milion na Sirka .Teraz pewnie będzie trzeba spłacać Holendra Bena.Wczesniej zwolniono Lewandowskiego.Tez trzeba bylo mu płacić kontrakt?Ja wiem, że klub jest bogaty,ale przy takiej polityce może brakować kasy.Sirotov też miał kontrakt i jak go rozwiązano? Zobaczycie ile błędów popełniono,a potem każdy się dziwi,no tak bogate ZL nie ma kasy.Juz dawno można było grać w Pucharach.Odwroc tabelę Zagłębie na czele."


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 15:41 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Smolka akurat zrejterowal na ostatniej prostej (poszlo haslo do szatni w momencie kiedy wazyly sie losy o awans - zawodnicy juz nie chciali umierac za nieobecnego duchem trenera).

Artur
SMNY


Matti napisał(a):
S5 napisał(a):
Ktoś coś napisał na twitterze, ktoś coś dodał a niektórzy się podniecają jak małpa patykiem.

Pracownik dostaje lepszą propozycję pracy to ją rozważa. Oczywiście nie dotyczy to jedynie kilku uczestników tego forum. Ci są zawsze wierni, lojalni i chuj że firma za płotem zaplaci im za to samo 3 razy więcej.

Kto z was rozmawiał w tej sprawie ze Skowronkiem ?

Dobra tylko poco takie pieprzenie w stylu chcę awansować że Stalą bo wyciągnęła do mnie rękę itd itp. Smółka też smuty walił w tym stylu ale do końca walczył.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 09 Wrz 2019, 15:52 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Kolego shelby3001 - mozesz podac zrodlo swoich "rewelacji"?

Artur
SMNY


shelby3001
@shelby3001
·
3h
Replying to
@janekx89
wiadome juz jest ze Mielec jednak nie wypusci Skowronka, wiec jak dlugo jeszcze ten demotywujacy post bedzie widnial u Janekxa jako pinned tweet?


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u