Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:02


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 18:53 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Nie zdziwię się, jak wyląduje w Niecieczy.

Był ktoś moze dzisiaj na treningu ? Jak to wyglądało on strony relacji z trenerem ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 18:56 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
S5 napisał(a):
Nie zdziwię się, jak wyląduje w Niecieczy.

Był ktoś moze dzisiaj na treningu ? Jak to wyglądało on strony relacji z trenerem ?


Na 99% wyląduje w Niecieczy, a extraklase będzie oglądał ale w Canalplus


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 19:13 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
To w koncu trener moze podczas tej samej rundy trenowac 2 rozne zespoly w tej samej klasie rozgrywkowej?

Artur
SMNY


gawron211 napisał(a):
S5 napisał(a):
Nie zdziwię się, jak wyląduje w Niecieczy.

Był ktoś moze dzisiaj na treningu ? Jak to wyglądało on strony relacji z trenerem ?


Na 99% wyląduje w Niecieczy, a extraklase będzie oglądał ale w Canalplus


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 19:22 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
Artur1939 napisał(a):
To w koncu trener moze podczas tej samej rundy trenowac 2 rozne zespoly w tej samej klasie rozgrywkowej?

Artur
SMNY


Nie może, przegapiłem to.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 21:54 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
1.Trener może w trakcie jednej rundy sezonu piłkarskiego świadczyć usługi trenerskie lub z nimi związane tylko w jednym klubie występującym w tej samej grupie danej klasy rozgrywkowej, chyba że rozwiązanie z nim kontraktu nastąpiło przed pierwszym meczem ligowym w danej rundzie.

2. W sytuacji rozwiązania kontraktu w trakcie rundy rozgrywkowej, po pierwszym meczu ligowym w danej rundzie, trener nie może być zatrudniony lub pełnić funkcji społecznej w innym klubie, występującym w tej samej grupie danej klasy rozgrywkowej, do czasu zakończenia rundy, w trakcie której nastąpiło rozwiązanie kontraktu


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 22:51 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
nic mu nie bedziemy placic:

https://expressilustrowany.pl/nowy-tren ... 2-14444585


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 23:24 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Absolutnie słuszna decyzja klubu, a że Orłowski nie potrafi jej obronić przed mądralami z Weszło, to chyba nic nowego. Prezes w te klocki jak nie umiał, tak nie umie, a nikogo łebskiego od PR nie zatrudnili. A Skowronkowi krzyżyk na drogę, niech spierdala w te pędy do Łodzi albo gdziekolwiek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 23 Wrz 2019, 23:59 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Próbowałem zasugerować, że zaśmiecamy sobie forum pisaniem o tej całej akcji w temacie Transfery ale widać że nie ma co się wysilać.
Jeśli nie będziemy płacić AS bo idzie do Eklapy (choć to wg mnie czysta plota z tym ŁKS) to przecież ciągle obowiązuje kwestia odstępnego więc kasy stracić Stal nie może. Pomimo tego, że jednocześnie będzie tak długo w stanie niedogadania się z klubem, jak będzie mu się to opłacało, to dobrze spisana umowa stawia AS w tej sytuacji w niekorzystnym położeniu bo nie może iść gdzie chce chciałby, tak samo jak do tej pory. Wizerunkowo potaniał i tanieć będzie więc nie będzie się piął w rankingu "must have worker" jak do tej pory jako aktywny trener. Wszelakie komentarze dzienikarskie jak w polsacie czy weszło o tym, że wszyscy stracili a najszczegóniej klub, są dość płytko osadzone w stosunku do problemu, bo jednoznacznie zakładają, że to właśnie AS jest jedynym ojcem sukcesu i gwarantem dalszego powodzenia w grze o Ekstraklasę.
Ja tego tak nie widzę bo myślę, że znamy na tyle dobrze Stal z okresu ostatnich kilku lat, że dobrze wiemy iż AS nie otworzył żadnemu zawodnikowi szansy do rozwoju i kariery. Może był to trochę Sadłocha, może Spychała albo po części Tomasiewicz ale generalnie to nikomu nie szło mega lepiej niż do tej pory. Ogrywaliśmy za to Mendiego, Gąsiora, Bergiera, Kuświka a ławę grzał Sobczak i Banaszewski.
Generalnie wygląda to tak, że AS mógłby polecieć już rok temu ale serią 7 zwycięstw wspiął się i utrzymywał się wysoko w lidze i snuł bajki o ciągle dobrze obranym kierunku rozwoju, ale właśnie przyszedł czas gdzie trzeba już spiąć się i grać tak by nie powtórzyć losów Miedzi, Sosnowca i ŁKS.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 24 Wrz 2019, 04:28 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Daleki jestem od bronienia AS, ale ciezko kogos w klubie wypromowac, skoro w ostatnich 5-7 latach szkolenie w klubie to jakis dramat i nie pije tutaj do Akademii, (bo za wczesnie aby oceniac), tylko do poprzednikow. Najlatwiej jednak promowac/rozwijac wychowankow, a u nas w tym temacie jest czarna dziura.

Jesli zas chodzi o zwolnienie AS to sie Artur doigral i zgadzam sie z twoja teza ponizej, ze wykopal pod soba dolek. Zgubila go pazernosc/przerost ambicji. Prawdopodobnie do konca rundy pozostanie bez pracy, bo nie wierze w ten LKS. Moskal > Skowronek, co udowodnil w poprzednim sezonie.
W swiat poszlo info, ze Skowronek jest trenerem nielojalnym, a to jeden z grzechow glownych.

Jesli jednak samo zwolnienie Skowronka szokiem tak do konca nie jest, to osoba, ktora go zatrudnila juz absolutnie tak. Totalny trenerski anonim. Do tej pory drapie sie w glowe, skad oni tego pana wytrzasneli. Mam nadzieje ze nie pod wplywem impulsu/braku laku....W klubie podjeli ogromne ryzyko starajac sie ratowac autorytet klubu jednoczesnie ten autorytet tracac, gdyz w tej chwili jestesmy posmiewiskiem w calej Polsce. Takiej "medialnosci" nie potrzebujemy.

Artur
SMNY



galileusz napisał(a):
Próbowałem zasugerować, że zaśmiecamy sobie forum pisaniem o tej całej akcji w temacie Transfery ale widać że nie ma co się wysilać.
Jeśli nie będziemy płacić AS bo idzie do Eklapy (choć to wg mnie czysta plota z tym ŁKS) to przecież ciągle obowiązuje kwestia odstępnego więc kasy stracić Stal nie może. Pomimo tego, że jednocześnie będzie tak długo w stanie niedogadania się z klubem, jak będzie mu się to opłacało, to dobrze spisana umowa stawia AS w tej sytuacji w niekorzystnym położeniu bo nie może iść gdzie chce chciałby, tak samo jak do tej pory. Wizerunkowo potaniał i tanieć będzie więc nie będzie się piął w rankingu "must have worker" jak do tej pory jako aktywny trener. Wszelakie komentarze dzienikarskie jak w polsacie czy weszło o tym, że wszyscy stracili a najszczegóniej klub, są dość płytko osadzone w stosunku do problemu, bo jednoznacznie zakładają, że to właśnie AS jest jedynym ojcem sukcesu i gwarantem dalszego powodzenia w grze o Ekstraklasę.
Ja tego tak nie widzę bo myślę, że znamy na tyle dobrze Stal z okresu ostatnich kilku lat, że dobrze wiemy iż AS nie otworzył żadnemu zawodnikowi szansy do rozwoju i kariery. Może był to trochę Sadłocha, może Spychała albo po części Tomasiewicz ale generalnie to nikomu nie szło mega lepiej niż do tej pory. Ogrywaliśmy za to Mendiego, Gąsiora, Bergiera, Kuświka a ławę grzał Sobczak i Banaszewski.
Generalnie wygląda to tak, że AS mógłby polecieć już rok temu ale serią 7 zwycięstw wspiął się i utrzymywał się wysoko w lidze i snuł bajki o ciągle dobrze obranym kierunku rozwoju, ale właśnie przyszedł czas gdzie trzeba już spiąć się i grać tak by nie powtórzyć losów Miedzi, Sosnowca i ŁKS.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 24 Wrz 2019, 06:27 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Smolka jak przychodzil to duzo lepszego cv nie mial.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u