Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19 Kwi 2024, 09:25


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 28 Sty 2020, 23:12 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
bronek1939 napisał(a):
http://stalmielec.com/?p=68307

Chyba się obędzie bez Fojuta... Następny transfer przewiduję MŻ


Obyś się mylił


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 00:16 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 560
Widać ewidentnie jakich zawodników szukamy. Nie jest to grupa emerytów i dobrze. Trudno powiedzieć czy ten obrońca będzie wzmocnieniem bo w Wiśle boiska nie powąchał. Jeśli to środkowy obrońca to trochę niski. Brakuje nam ludzi dobrze grających głową. Warto by ściągnąć też Domańskiego


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 09:32 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Nie wiem co ten chłopak sobą prezentuje, ale wiem że sprowadzanie oldboyów typu Fojut jest ostatnią rzeczą jaka temu klubowi jest potrzebna.
A Bartosz nie pograł może na jesieni dużo, ale jak na chłopaka w wieku 23 lat, to złapał naprawdę sporo minut w ekstraklasie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 10:57 
Nowicjusz

Rejestracja: 05 Lut 2019, 23:01
Posty: 47
PODOBNO warunki finansowe jakie klub zaproponował Domańskiemu są "śmieszne", sam zawodnik jest zainteresowany grą u Nas ale nie wie co w takim przypadku zrobić.
Jest jednak szansa, jeśli w kontrakcie będzie zapis że w przypadku awansu Doman zostaje to najprawdopodobniej podpisze.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 11:09 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
marow napisał(a):
PODOBNO warunki finansowe jakie klub zaproponował Domańskiemu są "śmieszne", sam zawodnik jest zainteresowany grą u Nas ale nie wie co w takim przypadku zrobić.
Jest jednak szansa, jeśli w kontrakcie będzie zapis że w przypadku awansu Doman zostaje to najprawdopodobniej podpisze.

Jego statystyki kiedy gral w Stalii tez byly smieszne.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 11:44 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
nowy102 napisał(a):
marow napisał(a):
PODOBNO warunki finansowe jakie klub zaproponował Domańskiemu są "śmieszne", sam zawodnik jest zainteresowany grą u Nas ale nie wie co w takim przypadku zrobić.
Jest jednak szansa, jeśli w kontrakcie będzie zapis że w przypadku awansu Doman zostaje to najprawdopodobniej podpisze.

Jego statystyki kiedy gral w Stalii tez byly smieszne.


W przypadku Domańskiego jestem na 'tak'.
Myślę, że gorszy niż Skoflek, Davi, Dungel, Barisic i inne wynalazki nie będzie. A na ich kontrakty klub pieniądze znalazł.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 12:31 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 560
Przypominam że Skoflek gra w Rosyjskiej ekstraklasie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 12:47 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
marcinekk napisał(a):
Myślę, że gorszy niż Skoflek, Davi, Dungel, Barisic i inne wynalazki nie będzie. A na ich kontrakty klub pieniądze znalazł.

Może i znalazł, ale poza Skoflekiem raczej tylko wirtualnie. Laska Dungela nie tak dawno, jeszcze pod każdym postem klubu na fejsie wołała o kasę :lol:
Mattador napisał(a):
Przypominam że Skoflek gra w Rosyjskiej ekstraklasie.

Dokładnie, to jak Skofleka w Mielcu potraktowano świadczy jedynie o warsztacie Zbycha, a może i o ówczesnych rozgrywkach w zarządzie. W każdym bądź razie był fajny, młody chłopak do grania, a siedział na ławce.
Co do Domańskiego, to niech mu proponują tyle, ile realnie mogą zapłacić. Wystarczy - ok. Nie, niech szuka szczęścia i kokosów gdzie indziej. Ostatnim miesiącem zawaliliśmy parę lat rzetelnej pracy na rzecz klubowej marki.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 13:42 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Macie racje. Inna sprawa obietnice, a realnie wypłacone pieniądze. W takim razie można Domańskiemu zaproponować przystępny kontrakt, a jeśli będzie oczekiwał kilkanaście tysięcy miesięcznie to niech może szuka sobie innej przystani.

Zgadzam się, w ostatnim czasie zdecydowanie popsuliśmy sobie wizerunek klubu. Zaczęło się chyba od zwolnienia Skowronka, a później już cała seria mniejszych lub większych wpadek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 29 Sty 2020, 14:06 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
marcinekk napisał(a):
Zaczęło się chyba od zwolnienia Skowronka, a później już cała seria mniejszych lub większych wpadek.

Zwolnienie Skowronka to był absolutny mus i tu klub pokazał raczej klasę, tyle że pajace z Weszło rozumieją tylko to, co chcą i jak chcą. Inna sprawa, że Orłowski był tak elokwentny w tłumaczeniu tego posunięcia, że nic tylko się dziennikarsko znęcać. Opinię zepsuliśmy sobie masowym wypowiadaniem umów przez piłkarzy z winy klubu. To zawsze źle wygląda, nawet jak z naszej perspektywy stoją za tym właściwe przesłanki. No i teraz będąc jako zawodnik kuszonym przez Stal, dwa razy bym się zastanowił, czy nagle po miesiącu czy dwóch, klub nie uzna mojego transferu za pomyłkę i przestanie mi płacić. To tak a' propos tych, co się zastanawiają dlaczego np. taki Juraszek wylądował w Chrobrym, a nie w Mielcu. Z tego co słyszałem, to pogonieni panowie piłkarze jadą po klubie w środowisku strasznie.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u