Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:53


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 08:12 
Początkujący

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 14:30
Posty: 187
Wypozyczenie z opcją przedłużenia chyba


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 10:54 
Nowicjusz

Rejestracja: 25 Sty 2016, 18:19
Posty: 19
W Górce widzisz potencjał??? Fakt jest młody ale przypomnij sb naprzyklad jego mecz ze Stomilem i jego ,,szybkość". Jak dla mnie kompletnie nie ta liga to samo co Lech i Waldek. Przystalski też powinien być do odstrzału a Bierzalo wg mnie powinien pozostać w klubie. Jeśli chodzi o Araka jest młody wcześniej w Zagłębiu dobrze się prezentował może bd lepszy niż Djermanowic ;) szkoda trochę bd Marcinca jeśli odejdzie bo Napewno jest o wiele lepszy od Waldka ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 11:31 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Fred xD napisał(a):
W Górce widzisz potencjał??? Fakt jest młody ale przypomnij sb naprzyklad jego mecz ze Stomilem i jego ,,szybkość". Jak dla mnie kompletnie nie ta liga to samo co Lech i Waldek. Przystalski też powinien być do odstrzału a Bierzalo wg mnie powinien pozostać w klubie. Jeśli chodzi o Araka jest młody wcześniej w Zagłębiu dobrze się prezentował może bd lepszy niż Djermanowic ;) szkoda trochę bd Marcinca jeśli odejdzie bo Napewno jest o wiele lepszy od Waldka ;)

To przypomnij sobie Gorke w meczu z GKs Katowice ,z resztą Smolka postawil na Gorke.Trochę nie rozumiem tego przresadnego czepiania sie Djermanovica,fakt ze jego styl gry i sposob biegania czas irytuja ale gosc strzelil chyba 6 bramek z pucharem 7 wiec wcale taki slaby nie jest.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 11:40 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
a swoja droga czy Smólka przyznal sie publicznie co naprawde zaistnialo miedzy nim i Zalepa od meczu w Pruszkowie?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 13:59 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Kwi 2012, 12:28
Posty: 322
Zalepa ponoć obstawiał u buka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 14:05 
Nowicjusz

Rejestracja: 25 Sty 2016, 18:19
Posty: 19
nowy102 napisał(a):
Fred xD napisał(a):
W Górce widzisz potencjał??? Fakt jest młody ale przypomnij sb naprzyklad jego mecz ze Stomilem i jego ,,szybkość". Jak dla mnie kompletnie nie ta liga to samo co Lech i Waldek. Przystalski też powinien być do odstrzału a Bierzalo wg mnie powinien pozostać w klubie. Jeśli chodzi o Araka jest młody wcześniej w Zagłębiu dobrze się prezentował może bd lepszy niż Djermanowic ;) szkoda trochę bd Marcinca jeśli odejdzie bo Napewno jest o wiele lepszy od Waldka ;)

To przypomnij sobie Gorke w meczu z GKs Katowice ,z resztą Smolka postawil na Gorke.Trochę nie rozumiem tego przresadnego czepiania sie Djermanovica,fakt ze jego styl gry i sposob biegania czas irytuja ale gosc strzelil chyba 6 bramek z pucharem 7 wiec wcale taki slaby nie jest.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni to wg Cb wszyscy piłkarze zagrali dobrze jak tak mówisz... Ja bym postawił na Marcinca przypomnij sb jego tamten sezon jak chłopak zajebiscie grał teraz nie rozumiem czemu tak mało grał ale przecież musiał pupilka Waldka wystawiać do skladu Górka jest za wolny i mało zwrotny jak na tą lige


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 14:22 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Ty chyba sam nie wiesz co piszesz,jak musial wstawic "pupilka Waldusia" jak Waldus nie gral prawie cala runde z powodu kontuzji a Marciniec mimo to lawa.Pozatym on nie gra na pozycji Waldka(tam gra Janota,Swedrowski) Marciniec walczy o miejsce w skladzie z Getingerem,Gorka i Lechem i ta walke przegrywa, wedlug mnie slusznie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 15:39 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Nerg0 napisał(a):
Zalepa ponoć obstawiał u buka



za jego czerwona kartke a w konsekwencji przegrany mecz mozna byloby wyciagnac spora kase...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 15:40 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Ale Górka faktycznie miał lepszą rundę niż Marciniec i to są fakty, to raz. Dwa, co ma Waldek Gancarczyk do Marcińca, przecież to różne pozycje :shock: ? No i jeszcze Lech lepszy od Górki :lol:. Jak dla mnie wystarczy na jeden raz.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sty 2018, 20:12 
Początkujący

Rejestracja: 31 Paź 2013, 19:06
Posty: 60
Cytuj:
"Jakub Arak wypożyczony z Lechii Gdańsk do Stali Mielec, opcja transferu definitywnego w przypadku awansu."


Źródło: @Janekx89


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u