Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:36


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 28 Cze 2017, 21:48 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
A którzy to z Zabrza oferty mają? Ponoć Sulewski, kto jeszcze?

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 30 Cze 2017, 10:12 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
Troche z innej beczki. Ponayatov zagral wczoraj caly mecz w Lewskim w LE


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 30 Cze 2017, 10:28 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Plus asysta


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 01 Lip 2017, 18:28 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
Szymon Sobczak odejdzie do Podbeskidzia niestety

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 01 Lip 2017, 20:38 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Super kolejna podpora drużyny, pozostajemy bez rasowego napastnika i jeszcze najlepszy ofensywny pomocnik odchodzi. Musi być katastrofa finansowa skoro cały skład się rozleciał inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.
Na 90 minut pisze ze Drzazga do Chojnic może przejść.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 01 Lip 2017, 20:52 
Uczestnik

Rejestracja: 06 Sty 2011, 17:22
Posty: 259
Przestań lamentować ,bo okres transferowy dopiero się zaczyna. Już w przyszłym tygodniu mają pojawić się napastnicy. A Sobczak to znowu żadna rewelacja i nie jest niezastąpiony.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 02 Lip 2017, 11:09 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Kolego Miro1z tym, że Sobczak to podpora drużyny to chyba Cie ponioslo ... bardziej obawiam sie o bramkostrzelnego napadziora.

Karuzela trwa...


FKS STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 02 Lip 2017, 11:38 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Sobczak był podporą drużyny w drugiej lidze jak graliśmy z ogórkami to jeździł jak chciał. W 1 lidze było dużo gorzej chociaż końcówkę miał już w miarę. Myślę że akurat on nie będzie największym osłabieniem. Jak Ci co przyszli się zagrają to myślę że powinno być dobrze. Poczekamy na to co przyniosą kolejne dni i kto przyjedzie na testy.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 02 Lip 2017, 12:51 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
Miro1 napisał(a):
Super kolejna podpora drużyny, pozostajemy bez rasowego napastnika i jeszcze najlepszy ofensywny pomocnik odchodzi. Musi być katastrofa finansowa skoro cały skład się rozleciał inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.
Na 90 minut pisze ze Drzazga do Chojnic może przejść.

Co do Sobczaka to z pewnością nie podpora drużyny. Fakt gość szybki nie raz miał dobre akcje ale ile dobrych akcji zepsuł poprzez swoje samolubstwo, a jeżeli już pomyślał, że pasowałoby do kogoś odegrać to najczęściej w sytuacji kiedy to właśnie on powinien strzelać. Tak, że gość z bardzo zmienną formą raz bardzo dobry występ raz totalna klapa. Poza tym z Kolevem gra im się zupełnie nie kleiła.
Bardziej mnie zastanawia sytuacja z Drzazgą, bo o ile to że braknie dla niego miejsca w Krakowie to mnie nie dziwi to to że w pierwszej kolejności jedzie do Chojnic na testy. Tak sobie myślę, albo ma stamtąd bardzo dobrą ofertę której my nie jesteśmy w stanie przebić albo naszemu trenerowi nie specjalnie na nim zależy. Nie wiem co o tym sądzić


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 02 Lip 2017, 18:12 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Err44 napisał(a):
Miro1 napisał(a):
Super kolejna podpora drużyny, pozostajemy bez rasowego napastnika i jeszcze najlepszy ofensywny pomocnik odchodzi. Musi być katastrofa finansowa skoro cały skład się rozleciał inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć.
Na 90 minut pisze ze Drzazga do Chojnic może przejść.

Co do Sobczaka to z pewnością nie podpora drużyny. Fakt gość szybki nie raz miał dobre akcje ale ile dobrych akcji zepsuł poprzez swoje samolubstwo, a jeżeli już pomyślał, że pasowałoby do kogoś odegrać to najczęściej w sytuacji kiedy to właśnie on powinien strzelać. Tak, że gość z bardzo zmienną formą raz bardzo dobry występ raz totalna klapa. Poza tym z Kolevem gra im się zupełnie nie kleiła.
Bardziej mnie zastanawia sytuacja z Drzazgą, bo o ile to że braknie dla niego miejsca w Krakowie to mnie nie dziwi to to że w pierwszej kolejności jedzie do Chojnic na testy. Tak sobie myślę, albo ma stamtąd bardzo dobrą ofertę której my nie jesteśmy w stanie przebić albo naszemu trenerowi nie specjalnie na nim zależy. Nie wiem co o tym sądzić

Drzazga chce grać w ataku na 9,Smółka chce tam gościa który będzie w stanie wygrać górna piłkę i potrafi grać tyłem do bramki .


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u