Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:51


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Gru 2019, 11:23 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 947
Galileusz w II druzynie by sie pewnie przydal :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Gru 2019, 11:32 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
galileusz napisał(a):
Rozśmieszyło mnie jednak najbardziej to, że w dobie przepływu wszelakich danych o zawodnikach na pewnym poziomie są jeszcze takie perełki jak testy zawodników po 30 tce.
Skoro Dobrotkę (lat 34) testuje klub ze Słowacji i będzie to robił do świąt, czyli 2 tygodnie to nie wiem czy cokolwiek z chłopa po tym zostanie. Facet, który ma w CV mistrzostwo kraju i grał w europejskich pucharach jest testowany w ostatniej drużynie ligi? To jakiś kabaret.
To tak mniej więcej jakbyśmy my albo taka Termalica chcieli ogłosić, że mamy na testach Lewczuka albo Rzeźniczaka.


Mam nadzieję i wierzę, że chodzi im wyłącznie żeby sprawdzić aspekty zdrowotne u Martina. W sensie czy po kilku dniach treningów na pełnych obrotach nie odnowi się mu kontuzja.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Gru 2019, 11:34 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
KidMaN napisał(a):
Galileusz w II druzynie by sie pewnie przydal :)


Zgadza się. Po zaciągu juniorskim do pierwszej drużyny przyda się każdy :)
Ale wyobraź sobie, że wracasz z 4 drużyny 1 ligi słowackiej do 4. ligi polskiej.
Trochę zjazd.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 11 Gru 2019, 13:14 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 947
Wielka szkoda ze w Polsce nie praktykuje sie tego co np. w Niemczech I Anglii
Wiekowy I doswiadczony zawodnik dostaje kontrakt np. na 6 miesiecy albo rok I z automatu jest ustawiony do II druzyny oraz wsparcie w pierwszej
Na boisku daje od siebie kolejne 6-12 miesiecy I uczy wtedy mlodziez profesjonalizmu oraz boiskowego cwaniactwa
Martin Dobrotka bylby idealnym kandydatem


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 11:00 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
Czy słychać coś o jakichś transferach do klubu? Trzeba uzupełnić kadrę, a związku z tym dobrze byłoby mieć nowych graczy już na początku przygotowań.

Czy znów będzie łapanka graczy na wolnych transferach lub takich, którym nie uda się zahaczyć w żadnym innym klubie?

Chyba, że tak jak zwykle przyjdzie nam czekać do ostatniej chwili (w tamtym roku Ubrańczyk 31 stycznia, Janoszka 22 luty, Devi i Bajorek 28 luty)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 11:13 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
marcinekk napisał(a):
Czy słychać coś o jakichś transferach do klubu? Trzeba uzupełnić kadrę, a związku z tym dobrze byłoby mieć nowych graczy już na początku przygotowań.

Czy znów będzie łapanka graczy na wolnych transferach lub takich, którym nie uda się zahaczyć w żadnym innym klubie?

Chyba, że tak jak zwykle przyjdzie nam czekać do ostatniej chwili (w tamtym roku Ubrańczyk 31 stycznia, Janoszka 22 luty, Devi i Bajorek 28 luty)


To nie jest do końca tak, że jak jest cicho to nic się nie dzieje, to po pierwsze.
Po drugie wydaje się, że kalendarz działań jest taki że najpierw musi się zakończyć runda/rok w ekstraklasie. Ruszają wtedy roszady u zasobnych w młodzieżowców i wiosenne targi wypożyczeń. Nastepnie negocjacje kontraktów kończących się w lecie i wreszcie nasze ulubiony menedżerski bazar szrotu.
Wszędzie warto być bo zawsze coś się trafi i wierzę, że tam będziemy.
Póki co nie wiem jak sytuacja z Jackiem Kiełbem się ma.
Ograny gość i nagle odstawiony w TBB. Myślę, że jest temat bo poniżej naszej ligi zejść jeszcze mu nie wypada.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 12:33 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
galileusz napisał(a):
marcinekk napisał(a):

Póki co nie wiem jak sytuacja z Jackiem Kiełbem się ma.
Ograny gość i nagle odstawiony w TBB. Myślę, że jest temat bo poniżej naszej ligi zejść jeszcze mu nie wypada.

Oj tam, wypada. Widzew wszystko przytuli :lol:
A tak poważnie, to oby z daleka od takich grajków!


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 13:16 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
jaet napisał(a):
galileusz napisał(a):
marcinekk napisał(a):

Póki co nie wiem jak sytuacja z Jackiem Kiełbem się ma.
Ograny gość i nagle odstawiony w TBB. Myślę, że jest temat bo poniżej naszej ligi zejść jeszcze mu nie wypada.

Oj tam, wypada. Widzew wszystko przytuli :lol:
A tak poważnie, to oby z daleka od takich grajków!


Zgdzam się, że warto być wybrednym i liczyć tylko na angaże ludzi o jakich mówił dość życzeniowo trener w ostatnim wywiadzie ale nawiązując do postu marcinekk, widzimy jak wzmacnialiśmy się rok temu i nie chodzi mi o terminy ale co na dzień dzisiejszy z tego mamy.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 17:53 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Wszystko to sluszne co piszesz ponizej, ale prawda jest tez taka, ze jak sie nie ma miedzi to...Bedziemy madrzejsi za kilka dni, jak miasto przeglosuje "budzet" na sport. Z tego co slychac, nie wyglada to ciekawie.

Artur
SMNY


galileusz napisał(a):
Po drugie wydaje się, że kalendarz działań jest taki że najpierw musi się zakończyć runda/rok w ekstraklasie. Ruszają wtedy roszady u zasobnych w młodzieżowców i wiosenne targi wypożyczeń. Nastepnie negocjacje kontraktów kończących się w lecie i wreszcie nasze ulubiony menedżerski bazar szrotu.
Wszędzie warto być bo zawsze coś się trafi i wierzę, że tam będziemy.
Póki co nie wiem jak sytuacja z Jackiem Kiełbem się ma.
Ograny gość i nagle odstawiony w TBB. Myślę, że jest temat bo poniżej naszej ligi zejść jeszcze mu nie wypada.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 17 Gru 2019, 22:35 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1019
Artur1939 napisał(a):
Wszystko to sluszne co piszesz ponizej, ale prawda jest tez taka, ze jak sie nie ma miedzi to...Bedziemy madrzejsi za kilka dni, jak miasto przeglosuje "budzet" na sport. Z tego co slychac, nie wyglada to ciekawie.

Artur
SMNY


galileusz napisał(a):
Po drugie wydaje się, że kalendarz działań jest taki że najpierw musi się zakończyć runda/rok w ekstraklasie. Ruszają wtedy roszady u zasobnych w młodzieżowców i wiosenne targi wypożyczeń. Nastepnie negocjacje kontraktów kończących się w lecie i wreszcie nasze ulubiony menedżerski bazar szrotu.
Wszędzie warto być bo zawsze coś się trafi i wierzę, że tam będziemy.
Póki co nie wiem jak sytuacja z Jackiem Kiełbem się ma.
Ograny gość i nagle odstawiony w TBB. Myślę, że jest temat bo poniżej naszej ligi zejść jeszcze mu nie wypada.




I tak mogło być zdecydowanie gorzej na pewno chcieliby udupić sport w Mielcu na zero tylko boją sie reakcji dosyć dużej grupy ludzi,którym sport jawi sie z dobrą promocją miasta a i opozycji nie chcą zupełnie zrażać do siebie bo pewnie jeszcze nie raz sie im przyda ale tu już wchodze w polityke a nie chcę tego.Poczekajmy do głosowania w tej sprawie to niby tylko propozycje cięć i być może uda się coś uszczknąć z planowanych cięć...

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u