Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 16:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 16:30 
Początkujący

Rejestracja: 14 Sie 2016, 12:44
Posty: 63
Po to jest forum żeby kazdy od siebie dodał coś ciekawego nie ważne czy ojca miał araba czy baska ważne żeby strzelał bramy dla nas luuuz panowie :D


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 16:34 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Artur1939 napisał(a):
Wszystko git, tylko czy ty kolego wybierasz sie do Krakowa na mecz z Garbarnia?
Tak sie zyskuje szacunek a nie wywodami na temat etymologii nazwisk ;-)

Artur
SMNY

Nie, nie wybieram się. Nie jestem ultrasem, z kilku powodów, choć bardzo szanuję za oprawy, wyjazdy i wierne wspieranie klubu nawet w najniższych ligach. Bez ultras nie ma prawdziwego dopingu. Zawsze staram się wrzucić te parę złotych do puszki na oprawę, wszędzie gdzie tylko mogę bronię pirotechniki. Osobiście od kilku lat jestem na każdym meczu domowym, nieważne ziąb, wypizd, deszcz czy śnieg, zazwyczaj sporo śpiewam. Pewnie z tego powodu szacunku u ludzi z młyna miał nie będę, trudno. Ale czy domagam się jakiegoś szczególnego respektu? Nie, po prostu wyrażam swoją opinię i na tym mogłoby się zakończyć, ale ktoś ją kwestionuje, więc staram się wykazać, że jednak nie pie****e głupot. Tyle. Od tego chyba jest to forum, żeby móc wyrazić swoją opinię, dodać coś ze swojego punktu widzenia i skonfrontować to z opinią innych kibiców Stali, ultrasów czy też nie. Nie szukam żadnej spiny, ale widzę, że ciężko coś tu napisać tak żeby nikt się nie przyj***ł.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 17:14 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
W porzadku, kibice w kapciach tez sa potrzebni. A ogolnie to dramatyzujesz, zaczynajac od twojego wejscia smoka na forum, konczac na ponizszym tekscie.
Pisz wiecej o Stali, mniej o sobie i bedzie OK.

Artur
SMNY


Nie, nie wybieram się. Nie jestem ultrasem, z kilku powodów, choć bardzo szanuję za oprawy, wyjazdy i wierne wspieranie klubu nawet w najniższych ligach. Bez ultras nie ma prawdziwego dopingu. Zawsze staram się wrzucić te parę złotych do puszki na oprawę, wszędzie gdzie tylko mogę bronię pirotechniki. Osobiście od kilku lat jestem na każdym meczu domowym, nieważne ziąb, wypizd, deszcz czy śnieg, zazwyczaj sporo śpiewam. Pewnie z tego powodu szacunku u ludzi z młyna miał nie będę, trudno. Ale czy domagam się jakiegoś szczególnego respektu? Nie, po prostu wyrażam swoją opinię i na tym mogłoby się zakończyć, ale ktoś ją kwestionuje, więc staram się wykazać, że jednak nie pie****e głupot. Tyle. Od tego chyba jest to forum, żeby móc wyrazić swoją opinię, dodać coś ze swojego punktu widzenia i skonfrontować to z opinią innych kibiców Stali, ultrasów czy też nie. Nie szukam żadnej spiny, ale widzę, że ciężko coś tu napisać tak żeby nikt się nie przyj***ł.[/quote]


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 17:29 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Bez sensu ta spina i obrażanie. Ci kibice w kapciach to 90% stadionu, i bez tych tzw Januszy nie było by takiej frekwencji. A czasem dają radę bardziej niż młyn.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 17:42 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Artur1939 napisał(a):
W porzadku, kibice w kapciach tez sa potrzebni. A ogolnie to dramatyzujesz, zaczynajac od twojego wejscia smoka na forum, konczac na ponizszym tekscie.
Pisz wiecej o Stali, mniej o sobie i bedzie OK.

Artur
SMNY

Nie dramatyzuję, po prostu lubię się szerzej wypowiedzieć i uzasadnić swoją opinię. A o sobie pisałem tylko w 4 pierwszych postach (na 30, tak wiem, i tak za dużo) i w ostatnim, w którym odpowiedziałem na Twoje pytanie o wyjazd do Krakowa. Niemniej cieszę się, że się z grubsza rozumiemy. Koniec tematu.

Przechodząc do Stali - wygląda na to, że kadra jest już niemal zamknięta, Skowronek wspominał, że będziemy szukać jeszcze tylko młodzieżowców. Cały czas jednak liczę po cichu, że - może nawet w trakcie rundy - dołączy do nas jakiś solidny obrońca. Niepokoi mnie ten Grodzicki na środku.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 18 Lip 2018, 17:52 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Mylisz pojecia - forum i mlyn to dwa rozne podmioty.
Zreszta skonczmy te bezsensowna licytacje. W piatek mecz, i skoro wielu z nas nie moze byc wtedy w Krakowie, spotykamy sie przed TV. Kibicujemy jednej druzynie.

Artur
SMNY

gawron211 napisał(a):
Bez sensu ta spina i obrażanie. Ci kibice w kapciach to 90% stadionu, i bez tych tzw Januszy nie było by takiej frekwencji. A czasem dają radę bardziej niż młyn.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 19 Lip 2018, 20:03 
Początkujący

Rejestracja: 23 Cze 2013, 14:50
Posty: 129
Jak wygląda sprawa z przyznaniem obywatelstwa Leandro? Ponoć dokumenty składał w podobnym czasie co Prokic i mówiono, że obaj są blisko uzyskania polskiego paszportu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 27 Lip 2018, 15:03 
Początkujący

Rejestracja: 23 Cze 2013, 14:50
Posty: 129
Sobczak i Kiercz wylecieli z klubu? Na treningach ich nie widziałem, na mszy też na video ich nie widać.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sie 2018, 13:28 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Deja w Stali i podobno Arak.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Transfery
PostWysłany: 10 Sie 2018, 16:54 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
nowy102 napisał(a):
Deja w Stali i podobno Arak.

Tak przynajmniej twierdzi janekx89. Wg niego Deja pewny, a jeśli chodzi o Araka to wszystko na to wskazuje. Arak spoko, może w końcu ktoś będzie strzelał dla nas bramki. O Dei fani Cracovii i Podbeskidzia wypowiadają się raczej niepochlebnie, ale trochę w tej ekstraklasie pograł, głównie na defensywnym pomocniku, choć na środku obrony też grywał. Widział go ktoś w meczach ekstraklasy?


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6621 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u