Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 09:58


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Sie 2017, 09:49 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Po badaniach krwi 7 zawodników nie nadaje się do grania.Szacun.Plus to napewno to że odpadliśmy bo jakby mieli zagrać jeszcze raz w odstępie 3 dni to nie miałby kto wyjść na ligę.Wydaje mi się że sytuacja jest zła żeby nie powiedzieć że krytyczna i nie chodzi już o te dwie porażki ale o styl jaki prezentuje drużyna . Żadnych schematów jak przytrafia się jakaś akcja to w większości przypadkowa.Srodek nie istnieje.Kiercz po wmiare dobrej końcówce poprzedniego sezonu wygląda tak jak na początku jego przygody ze Stala.Wronskiego w Tychach goście na odcinku 10 metrów wyprzedzali o 5.Bedzie ciężej niż w poprzednim sezonie bo nie wierzę że to może odpalić, przynajmniej na tą chwilę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Sie 2017, 10:13 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Bronek1939 chłopie ochłoń po to jest forum żeby dyskutować a nie tylko temu czy tamtemu bana i na forum dwa tygodnie nic się nie dzieje. Gwizdy na chłopaków to hujnia tylko pamiętaj że cześć ludzi to kibice sukcesu więc tak będzie zawsze po przegranym meczu.
Co do zawodników faktycznie paru nie wygląda dobrze i jest dużo do poprawy. Musimy dać im trochę czasu.
Dyskutujemy tutaj a nie ba 90 minut bo szkoda karmić trolli.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 10 Sie 2017, 17:46 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
Miro1 napisał(a):
Spolszczyłem żartobliwie jego nazwisko nie ma w tym nic z prześmiewczości, w szczególności że napisałem że całkiem dobrze się zaprezentował.



Miro1 myślę że ty też byś nie chciał żeby ktoś przekręcał twoje nazwisko
nie można napisać normalnie

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 13 Sie 2017, 21:56 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Okno transferowe jest jeszcze otwarte , jeżeli trener nie zdecyduje się na ściągnięcie kogoś na rozgrywającego to będzie lipa Waldek nie daje rady! Na bohatera wyrasta za to drugi z Gancarczykow o ile w Tychach jego dobry występ można było uznać za przypadkowy to dzisiaj rozwiał wszelkie wątpliwości i na tą chwilę to on powinien być pierwszym wyborem na prawą obronę.Ogolnie cieszą punkty ale gra takich zawodników jak Waldek Gancarczyk czy Cholewiak to jest tragedia.Co nie zmienia faktu że było lepiej niż z Ruchem i Tychami.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Sie 2017, 08:22 
Nowicjusz

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 21:47
Posty: 37
Czy ktoś wie co dzieje się z E.Bernhadrtem? Wczoraj nie było go nawet w kadrze meczowej, ostatnio również nie grał. Uważam, że w sparingach wyglądał zdecydowanie lepiej niż "wczorajszy" W. Gancarczyk. Mam wrażenie, że dawno nie mieliśmy tak słabej "10".

Równie tajemnicza historia z N.Zulciakiem?

Tradycyjnie stalmielec.com milczy, tragedia u nas z oficjalną stroną. Jak zwykle nigdy nic nie wiadomo. Kozioł, Zalepa, Zulciak, Bernhardt?

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Sie 2017, 12:59 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Cholewiak zagrał dobry mecz widać że łapie wiatr w żagle nie jest to jeszcze najwyższa forma ale weź pod uwagę że sam stworzył sobie z 5 sytuacji po których mogła paść bramka. Nie padła ale było blisko kilka razy mógł lepiej zagrać zamiast strzelać ale moim zdaniem na tle drużyny wygląda już dobrze. Obrona dosyć dobrze sobie radzi wkomponowali się Granchov Leandro i Gancarczyk. Moim zdaniem brakuje nam dwóch zawodników na pozycję 10 i na środek do Marcinca taki Panajotow by się zdał dobry w defensywie i kreatywny w rozprowadzeniu. Numer z Getingerem już był przerabiany jako defensywny pomocnik jest ok ale ze słabszym przeciwnikiem ktoś bardziej ofensywny by się przydał. Narazie nie widzę tam kogoś trener musi znaleźć kogoś w szeregach. Na poz. 10 prędzej bym kogoś wytypował np. Banaszewski albo Tsvetanov albo Wroński.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Sie 2017, 13:54 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Miro1 napisał(a):
Cholewiak zagrał dobry mecz widać że łapie wiatr w żagle nie jest to jeszcze najwyższa forma ale weź pod uwagę że sam stworzył sobie z 5 sytuacji po których mogła paść bramka. Nie padła ale było blisko kilka razy mógł lepiej zagrać zamiast strzelać ale moim zdaniem na tle drużyny wygląda już dobrze. Obrona dosyć dobrze sobie radzi wkomponowali się Granchov Leandro i Gancarczyk. Moim zdaniem brakuje nam dwóch zawodników na pozycję 10 i na środek do Marcinca taki Panajotow by się zdał dobry w defensywie i kreatywny w rozprowadzeniu. Numer z Getingerem już był przerabiany jako defensywny pomocnik jest ok ale ze słabszym przeciwnikiem ktoś bardziej ofensywny by się przydał. Narazie nie widzę tam kogoś trener musi znaleźć kogoś w szeregach. Na poz. 10 prędzej bym kogoś wytypował np. Banaszewski albo Tsvetanov albo Wroński.

Tsvetanov lub Wroński na pozycji nr10? I to że Cholewiak zagrał dobry mecz ,uznaje za żart.Cholewiak od bardzo dawna nie zagrał dobrego meczu, nadrabia braki techniczne wolą walki i zaangażowaniem a to się Smolce podoba ale jego statystyki są kiepskie żeby nie powiedzieć fatalne a ten jego strzał w pierwszej połowie z pola karnego WTF.Zapomnialem pochwalić jeszcze Grynchova zagrał dobry mecz i myślę że w defensywie jest zdecydowanie lepszy od Zalepy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 14 Sie 2017, 14:49 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Ja nie pisze ze ten czy tamten będzie super po prostu sprawdził bym każdego z nich. Wydaje mi się że wszyscy by mogli sobie poradzić bo na tyle ile ich widziałem maja takie predyspozycje. A z Cholewiakiem nie żartuję poprzednie mecze miał słabsze to fakt ale wczoraj widać było duży postęp. Myślę że w przyszłym meczu coś strzeli.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sie 2017, 09:14 
Uczestnik

Rejestracja: 06 Sty 2011, 17:22
Posty: 259
To jak to jest ? Cholewiak niby był taki słaby w tym meczu ,a wg. Piłki Nożnej znalazł się w 11-ce kolejki ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sie 2017, 09:22 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Grzesiek napisał(a):
To jak to jest ? Cholewiak niby był taki słaby w tym meczu ,a wg. Piłki Nożnej znalazł się w 11-ce kolejki ?

W meczu z Ruchem znalazł się Marciniec.Oni chyba losują .


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u