Ostatnia wizyta: Obecny czas: 10 Sie 2020, 20:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 11 Lip 2020, 17:56 
Uczestnik
Awatar użytkownika

naprawde ciezko zebrac mysli po takim meczu jak wczoraj
wybaczcie ale nawet Marzec na konferencji prasowej sprawial wrazenie wkurwionego
ale tylko sprawial, taka byla moja refleksja

kunktatorska gra? pewni awansu? pomoc Sandecji? czyzby?
a czy Sandecja pomogla nam rok temu na Solskiego kiedy Koziol bronil jak natchniony?

zbierzmy mysli..

Tychy jada do Grodziska wkurwione po utracie punktow przeciwko fenomenalnej druzynie Tulacza
do nas przyjezdza Chrobry ktory niemal zapewnia sobie utrzymanie a o ekstraklasowa licencje nawet sie nie stara hmm nawet wiemy juz ze bedzie gral oslabiony w Mielcu

biorac pod uwage bezwzgledna punktacje w rywalizacji ze Stala Warta musi nadrobic 3 punkty bedac na fali wznoszacej ale czy zrobi to?
czy Mielec wkoncu pokaze pazur tak jak chocby na Tychach??
miejsca na potkniecie juz nie ma,
historyczny moment na wyciagniecie reki, spierdolimy to?

Warta vs Tychy
Chojnice vs Warta
Warta vs Stomil

Mielec vs Chrobry
Sosnowiec vs Mielec
Mielec vs Chojnice

PostWysłany: 11 Lip 2020, 18:20 
Początkujący

Sądny dzień we wtorek ,prawdopodobnie rozczygnie się czy awansujemy czy zostaniemy frajerami roku . Jeżeli nawet zremisujemy przy wygranej warty to awansu nie będzie . Odwrotnością będzie nasza wygraną i porażka warty wtedy awans pewny. Także we wtorek na pełnej kurwi.. od pierwszej minuty na trybunach . Za Stal za Fks

PostWysłany: 11 Lip 2020, 18:23 
Specjalista

Mimo ze ten mecz tak wyglądał nie jestem w stanie uwierzyć że mogliby specjalnie odpuścić mecz Sandecji,trzeba by byc totalnym kretynem robiac to w sytuacji w ktorej nie ma sie jeszcze zapewnionego awansu.Samej Sandecji zostaje jeszcze 3 mecze ktore prawdopodobnie i tak przejebia bo nie oszukujmy sie sa w chuj słabi.

PostWysłany: 11 Lip 2020, 21:45 
Początkujący

lats napisał(a):
Sądny dzień we wtorek ,prawdopodobnie rozczygnie się czy awansujemy czy zostaniemy frajerami roku . Jeżeli nawet zremisujemy przy wygranej warty to awansu nie będzie . Odwrotnością będzie nasza wygraną i porażka warty wtedy awans pewny. Także we wtorek na pełnej kurwi.. od pierwszej minuty na trybunach . Za Stal za Fks

My możemy być na pełnej kurwi...od początku ale czy nasze „PANIENKI” chcą dać coś z wątroby od siebie czy maja wyjebane jak ostatnio kilka razy z rzędu, nie oszukujmy się jak nie wybiegasz meczu jak nie będziesz zapierdalał min 95 min to zostaniesz na koniec największym frajerem roku, szkoda tylko ze pod szyldem ‚FKS Stał Mielec’ - kur..... my wyglądamy słabo fizycznie od bardzo dawna na czym w takim razie budować optymizm, czy ten zaciąg myśli ze w Ekstraklapie nie pogra bo jest zasłaby i woli bujać się po 1 lidze? Przepraszam ale nie chce się utożsamiać z tymi nieudacznikami! Dopóki piłka w grze, ja już dziś to pierdole, jak można być takimi imbecylami

PostWysłany: 11 Lip 2020, 22:36 
Uczestnik

Daleki jestem od stwierdzenia, że im się nie chce, bo to by oznaczało że coś tu kurwa stoi na głowie. Z chęcią natomiast bym sobie popatrzył na statystyki, których nikt na tym poziomie nie prowadzi, tzn kto ile przebiegł, bo już to raz pisałem i powtórzę - od meczu z Tychami, gdzie zwycięstwo wybiegaliśmy, wyglądamy fizycznie fatalnie i to na tle każdego zespołu. Nie wiem co ten magik od przygotowania fizycznego odpierdolił, ale to wygląda jak dywersja.

PostWysłany: 11 Lip 2020, 23:18 
Specjalista

jaet napisał(a):
Daleki jestem od stwierdzenia, że im się nie chce, bo to by oznaczało że coś tu kurwa stoi na głowie. Z chęcią natomiast bym sobie popatrzył na statystyki, których nikt na tym poziomie nie prowadzi, tzn kto ile przebiegł, bo już to raz pisałem i powtórzę - od meczu z Tychami, gdzie zwycięstwo wybiegaliśmy, wyglądamy fizycznie fatalnie i to na tle każdego zespołu. Nie wiem co ten magik od przygotowania fizycznego odpierdolił, ale to wygląda jak dywersja.

Prowadzą takie statystyki ,kazdy ma gps na garba zalozonego.

PostWysłany: 11 Lip 2020, 23:59 
Uczestnik

Relax panowie. Po Belchatowie nasi zareagowali odpowiadajac odowiednio - wyjasniajac Radomiaka, licze ze teraz bedzie podobnie.
Jesli nie - to bedziemy Widzewem poludnia ;-)

Artur
SMNY

PostWysłany: 12 Lip 2020, 17:54 
Uczestnik

W drodze po dawny blask – final countdown! Three!

W ósmej kolejce objętej symulacją po raz pierwszy nie trafiłem nawet jednego wyniku…
Aktualna symulacja wykazuje, ze ligę wygra Podbeskidzie z 69 punktami. Na drugim miejscu rozgrywki skończy Stal i Warta z 65 punktami na koncie. O awansie biało-niebieskich przesądzi bezpośredni bilans, który oczywiście jest na korzyść Stali.

Notacja: 1 – zwycięstwo gospodarzy, X – remis, 2 – zwycięstwo gości

Kolejka 32
Stal – Chrobry 1
Podbeskidzie – Odra 1
Warta – Tychy 1
Po 32 kolejce na czele Podbeskidzie z 65 punktami, na drugim miejscu Stal z 61 punktami, trzecie miejsce Warta – 59 punkty

Kolejka 33
Sosnowiec – Stal X
Sandecja – Podbeskidzie X
Chojniczanka - Warta 2
Po 33 kolejce na czele Podbeskidzie z 66 punktami, na drugim miejscu Stal z 62 punktami, trzecia Warta 62 punkty

Kolejka 34
Warta – Stomil 1
Stal – Chojnice 1
Podbeskidzie – Chrobry 1
Po 34 kolejce na czele Podbeskidzie z 69 punktami, na drugim miejscu Stal z 65, trzecia Warta z 65 punktami…

Artur
SMNY

PostWysłany: 12 Lip 2020, 18:24 
Specjalista

Artur1939 napisał(a):
W drodze po dawny blask – final countdown! Three!

W ósmej kolejce objętej symulacją po raz pierwszy nie trafiłem nawet jednego wyniku…
Aktualna symulacja wykazuje, ze ligę wygra Podbeskidzie z 69 punktami. Na drugim miejscu rozgrywki skończy Stal i Warta z 65 punktami na koncie. O awansie biało-niebieskich przesądzi bezpośredni bilans, który oczywiście jest na korzyść Stali.

Notacja: 1 – zwycięstwo gospodarzy, X – remis, 2 – zwycięstwo gości

Kolejka 32
Stal – Chrobry 1
Podbeskidzie – Odra 1
Warta – Tychy 1
Po 32 kolejce na czele Podbeskidzie z 65 punktami, na drugim miejscu Stal z 61 punktami, trzecie miejsce Warta – 59 punkty

Kolejka 33
Sosnowiec – Stal X
Sandecja – Podbeskidzie X
Chojniczanka - Warta 2
Po 33 kolejce na czele Podbeskidzie z 66 punktami, na drugim miejscu Stal z 62 punktami, trzecia Warta 62 punkty

Kolejka 34
Warta – Stomil 1
Stal – Chojnice 1
Podbeskidzie – Chrobry 1
Po 34 kolejce na czele Podbeskidzie z 69 punktami, na drugim miejscu Stal z 65, trzecia Warta z 65 punktami…

Artur
SMNY

Podziwiam Cię za wytrwałość,skuteczność masz niską ale się nie poddajesz i co kolejke fundujesz nam "final countdown"

PostWysłany: 12 Lip 2020, 18:58 
Początkujący

Dwie ostatnie kolejki raczej Podbeskidzie odpuści bo będzie już po awansie, więc mecz z Sandecją zagrają rezerwą to na remis nie masz co liczyć.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jeras oraz 31 gości