Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:53


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 22 Wrz 2018, 22:51 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 276
Miro1 napisał(a):
Jaki awans?! Skonczcie już bo osmieszacie nasz klub powtarzając hasła awans! Pierwszy wypalił prezes, żeby mieć awans trzeba mieć dobrą drużynę lepszą niż przed rokiem a co on zrobił żeby tak było?
Sprowadzili przeciętnych grajkow za których płacimy krocie, pozbyli się ludzi grających na tym samym poziomie ale zarabiających dwa trzy cztery razy mniej.
Gadanie o awansie w tej sytuacji jest nieodpowiedzialne. Będziemy teraz mieli problem z pozbycie się tych pseudo gwiazd z dużymi gazami typu Kuswik.
Stal to drużyna grająca bez pomysłu bez zaangażowania, bez jakości. Skowronek nie ma żadnego pomysłu na grę nie potrafi zmotywować piłkarzy i przygotować ich porządnie. Gra jest wolna jak ketchup, nie ma szybkiego wyjścia z kontra, jest tak przewidywalna że głupi by się nie przygotował. Najlepsi piłkarze bez formy Nowak Banaszewski Wroński Leandro.
Skowronek niech doga tą rundę i się pakuje bo już nic się po nim nie spodziewam. Nasprowadzal przecietniakow na drugą ligę i ich promuje mam go dość.


To czy będzie awans czy nie, to jedna sprawa, a cel to druga sprawa.
Myślisz, że T.Poręba, po to się stara, sprowadza sponsorow, podgrzewaja murawę itd. żeby sobie grać o nic, najlepiej o środek tabeli? Cel jest jasny chyba dla prawie wszystkich, nie chcę nawet słuchać głupot ,ze to czysta polityka i dla głosów itp.
Pamiętam, za czasów 4 ligi juz coś tam się angażował, na tyle ile mogl .
Tak jak ufalem sw.pamieci prezydentowi Kozdebie, tak ufam T.Porębie.
Mecz dzisiejszy koszmar . Ogolnie na tą chwile bardzo wartościowi Prokic, Sojlic, de Amo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 22 Wrz 2018, 23:13 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Ja nie umiejszam zasług Porębie ale trzeba mierzyć siły na zamiary, skoro w tamtym sezonie nie awansowalismy a ci co awansowali na koniec pokazali nam miejsce w szeregu to jak teraz ze słabszą drużyną mamy awansować? Nie będę się pastwil nad Skowronkiem bo wyżej ktoś już podsumował zmiany itd. Na dziś ratuje go obrona z Dobrotka i de Amo i Solijc (o ironio).
Gdyby Smolka miał takiego de Amo zamiast Grodka byli byśmy w extra klapie.
Podgrzewana płyta i kasa nic nie daje jak nie ma rozumu w zarządzie. Jak ktoś myślał że dostanie parę milionów to może ogłosić awans to jest śmieszne. Cała polityka się sypie jak nie ma przemyślanej strategii. Nasza polityka transferowa to haos tak samo decyzje trenera z oceną piłkarzy. W czym Gąsior jest lepszy od Marcinca? Tomasiewicz od Swedrowskiego Getinger od Leandro? Spychala od Sadzawickiego?
Kto to jest Mendi i z kim sypia żeby mieć miejsce w składzie? Dlaczego drużyna nie ma sił zagrać trzech meczy po przerwie dwu tygodniowej?
Nie graliśmy tak źle od czasu obozu w Stanach za Białka.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 22 Wrz 2018, 23:25 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Miro1 napisał(a):
Ja nie umiejszam zasług Porębie ale trzeba mierzyć siły na zamiary, skoro w tamtym sezonie nie awansowalismy a ci co awansowali na koniec pokazali nam miejsce w szeregu to jak teraz ze słabszą drużyną mamy awansować? Nie będę się pastwil nad Skowronkiem bo wyżej ktoś już podsumował zmiany itd. Na dziś ratuje go obrona z Dobrotka i de Amo i Solijc (o ironio).
Gdyby Smolka miał takiego de Amo zamiast Grodka byli byśmy w extra klapie.
Podgrzewana płyta i kasa nic nie daje jak nie ma rozumu w zarządzie. Jak ktoś myślał że dostanie parę milionów to może ogłosić awans to jest śmieszne. Cała polityka się sypie jak nie ma przemyślanej strategii. Nasza polityka transferowa to haos tak samo decyzje trenera z oceną piłkarzy. W czym Gąsior jest lepszy od Marcinca? Tomasiewicz od Swedrowskiego Getinger od Leandro? Spychala od Sadzawickiego?
Kto to jest Mendi i z kim sypia żeby mieć miejsce w składzie? Dlaczego drużyna nie ma sił zagrać trzech meczy po przerwie dwu tygodniowej?
Nie graliśmy tak źle od czasu obozu w Stanach za Białka.

Jestes pierdolniety.Myslisz ze Arak odszedl bo go w Mielcu nie chcieli,Marciniec nie lapie sie w drugiej lidze do skladu.Typowa Januszowa pyto dzisiaj takich baranów bylo mnóstwo na stadionie , ktorzy zamiast dopingowac to gwizdali, chuj wam w ryj.Dzisiaj zagrali slabo ale to co sie dzialo na trybunach to kurwa gruba przesada.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 22 Wrz 2018, 23:57 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Miro1 napisał(a):
Ja nie umiejszam zasług Porębie ale trzeba mierzyć siły na zamiary, skoro w tamtym sezonie nie awansowalismy a ci co awansowali na koniec pokazali nam miejsce w szeregu to jak teraz ze słabszą drużyną mamy awansować? Nie będę się pastwil nad Skowronkiem bo wyżej ktoś już podsumował zmiany itd. Na dziś ratuje go obrona z Dobrotka i de Amo i Solijc (o ironio).
Gdyby Smolka miał takiego de Amo zamiast Grodka byli byśmy w extra klapie.
Podgrzewana płyta i kasa nic nie daje jak nie ma rozumu w zarządzie. Jak ktoś myślał że dostanie parę milionów to może ogłosić awans to jest śmieszne. Cała polityka się sypie jak nie ma przemyślanej strategii. Nasza polityka transferowa to haos tak samo decyzje trenera z oceną piłkarzy. W czym Gąsior jest lepszy od Marcinca? Tomasiewicz od Swedrowskiego Getinger od Leandro? Spychala od Sadzawickiego?
Kto to jest Mendi i z kim sypia żeby mieć miejsce w składzie? Dlaczego drużyna nie ma sił zagrać trzech meczy po przerwie dwu tygodniowej?
Nie graliśmy tak źle od czasu obozu w Stanach za Białka.
g gówno z Ciebie nie kibic . Jak wejdą chłopakom ze dwa mecze to co skowronkowi do buzi z radości weźmiesz a jak nie idzie to wypad z klubu ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 01:58 
Nowicjusz

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 23:18
Posty: 20
Pierdolone janusze eksperty, idzcie sobie na smoczanke kibicować bo nie zasługujecie chodzić na STAL. Pisze to do tych co już zwalniają trenera i tych co gwizdali na meczu.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 12:27 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Słaby nasz mecz, duzo chaosu i pytanie co jeszcze musi sie wydarzyć żeby zacząć punktować ?!

Jesteśmy z Wami !

STAL FKS


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 13:01 
Taki kibic jak miro i pisze takie głupoty to nich wypiepsza ze stadionu. On chyba ogląda inne mecze! Może smoczanka albo to jest cieć pana H......Wstyd za was i tyle w tym temacie.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 13:28 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
No pokazaliscie klasę takimi wpisami sami, niektórzy z zapedami homoseksulanymi. Jeździłem za tą drużyna jak grała w 5 i 4 lidze po największych wichurach, Boguchwała Sarzyna Jedlicze Jarosław Wojkow itd.
Jak mi się nie podoba to pisze i uj wam do tego nikogo nie obrażam. Ciekawe ilu z was by kibicowalo w 4 lidze, podejrzewam że najwięksi napinacze z tego forum przenieśli by się na Barcelonę.
Ja nie gwizdrze ani nie dre japy na moich piłkarzy bo już nie taka padake widziałem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 13:32 
Co z tego że jezdziłes a pisząc takie głupoty to się ośmieszasz!


Góra
  
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 23 Wrz 2018, 13:34 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Kto z Was był na ostatnim meczu w 2 lidze z Cracovia, kto był w Boguchwale jak dostali największy oklep w historii? Ja byłem i nie gwizdkiem nawet wtedy także proszę mi tu nie imputowac czegoś i nie robić że mnie Janusza...
Może i głupoty napisałem ale się zdenerwowałem, dziś już bym tak nie napisał...


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u