Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27 Kwi 2024, 13:07


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Lip 2016, 21:24 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
A pomyślał, który że wcześniejszy termin się zbiegł się z kulminacją ŚDM w Krakowie?
Póki co nasz mecz z Sandecją to jedyny na tym poziomie w ten weekend na południu Polski.
Policja zakłada pewnie, że 100% sił z Podkarpacia i Małopolski ma być rzucone na odcinek papieski. Ma ponoć być 12 tysi zaangażowanych po stronie ŚDM.

Zresztą uzasadniający decyzję punkt regulaminu brzmi:
"W wyjątkowych sytuacjach, wynikających z decyzji organu administracyjnego, sądowego lub
związkowego, lub innych nadzwyczajnych okoliczności, Departament Rozgrywek Krajowych
PZPN może wyznaczyć obligatoryjny termin rozegrania zawodów."

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Lip 2016, 22:51 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
galileusz napisał(a):
A pomyślał, który że wcześniejszy termin się zbiegł się z kulminacją ŚDM w Krakowie?
Póki co nasz mecz z Sandecją to jedyny na tym poziomie w ten weekend na południu Polski.
Policja zakłada pewnie, że 100% sił z Podkarpacia i Małopolski ma być rzucone na odcinek papieski. Ma ponoć być 12 tysi zaangażowanych po stronie ŚDM.

Zresztą uzasadniający decyzję punkt regulaminu brzmi:
"W wyjątkowych sytuacjach, wynikających z decyzji organu administracyjnego, sądowego lub
związkowego, lub innych nadzwyczajnych okoliczności, Departament Rozgrywek Krajowych
PZPN może wyznaczyć obligatoryjny termin rozegrania zawodów."

Kolo chuja mi lata gdzie psy maja byc zaangazowane,dla mnie mecz moze zabezpieczyc nawet Osp Borowa ze straza miejska i ochrona z tesco.W poniedzialek odpadnie duzo ludzi niech pzpn zwroci kase za poniesione straty.ps.siara gra 30 lipca z radomiakiem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 07:52 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
nowy102 napisał(a):
Kolo chuja mi lata gdzie psy maja byc zaangazowane,dla mnie mecz moze zabezpieczyc nawet Osp Borowa ze straza miejska i ochrona z tesco.W poniedzialek odpadnie duzo ludzi niech pzpn zwroci kase za poniesione straty.ps.siara gra 30 lipca z radomiakiem.

Ale inteligentny jesteś. Tobie może koło ch... to latać, ale jest ustawa o zabezpieczeniu imprez masowych i muszą się do tego stosować. Poza tym termin ten jest korzystny dla klubu ze względu na Puchar Polski lepiej odpoczywac 2x po 5 dni jak raz 3 a drugi raz 7.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 08:57 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Err44 napisał(a):
nowy102 napisał(a):
Kolo chuja mi lata gdzie psy maja byc zaangazowane,dla mnie mecz moze zabezpieczyc nawet Osp Borowa ze straza miejska i ochrona z tesco.W poniedzialek odpadnie duzo ludzi niech pzpn zwroci kase za poniesione straty.ps.siara gra 30 lipca z radomiakiem.

Ale inteligentny jesteś. Tobie może koło ch... to latać, ale jest ustawa o zabezpieczeniu imprez masowych i muszą się do tego stosować. Poza tym termin ten jest korzystny dla klubu ze względu na Puchar Polski lepiej odpoczywac 2x po 5 dni jak raz 3 a drugi raz 7.

Nie odpowiadaj na moje posty. ta ustawe to wsadz sobie w dupe.Termin w poniedzialek jest korzysty tylko dla ciebie i twoich kolegow z komendy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 11:27 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Sie 2010, 17:26
Posty: 307
galileusz napisał(a):
A pomyślał, który że wcześniejszy termin się zbiegł się z kulminacją ŚDM w Krakowie?
Póki co nasz mecz z Sandecją to jedyny na tym poziomie w ten weekend na południu Polski.
[/i]


dziwne bo jeszcze bliżej Krakowa w ten weekend zostaną rozegrane 3 mecze na tym poziomie lub wyższym (Katowice, Tychy, Kielce) i nikt nie przekłada ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 11:28 
Uczestnik

Rejestracja: 26 Wrz 2013, 17:52
Posty: 289
Mecz zgodowy nie powinien angażować sił policji, to fakt. Ale ignorowanie poleceń policji i związku nie wyszłoby na dobre klubowi. A próby zwrócenia na to uwagi kwitowane przez Ciebie tekstami w takim stylu są po prostu idiotyczne.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 11:43 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Stal przesunęła mecz na niedziele ze względu na mecz pucharowy. Za przesunięcie meczu na poniedziałek pzpn powinien wypłacić pieniądze z tytułu utraconego zarobku. Nie ukrywajmy ze przyjdzie jak i przyjedzie mniej ludzi


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 13:50 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
nowy102 napisał(a):
Err44 napisał(a):
nowy102 napisał(a):
Kolo chuja mi lata gdzie psy maja byc zaangazowane,dla mnie mecz moze zabezpieczyc nawet Osp Borowa ze straza miejska i ochrona z tesco.W poniedzialek odpadnie duzo ludzi niech pzpn zwroci kase za poniesione straty.ps.siara gra 30 lipca z radomiakiem.

Ale inteligentny jesteś. Tobie może koło ch... to latać, ale jest ustawa o zabezpieczeniu imprez masowych i muszą się do tego stosować. Poza tym termin ten jest korzystny dla klubu ze względu na Puchar Polski lepiej odpoczywac 2x po 5 dni jak raz 3 a drugi raz 7.

Nie odpowiadaj na moje posty. ta ustawe to wsadz sobie w dupe.Termin w poniedzialek jest korzysty tylko dla ciebie i twoich kol
kol
egow z komendy.

No ograniczony. Ustawa obowiązuje czy nam się podoba czy nie. Termin jest dla mnie bardzo niekorzystny. Chuje i dupy zostaw dla siebie chociaż wiem że dla człowieka z ograniczonym słownictwem to może być trudne.

Co do odszkodowania to nie wiem czy takie coś funkcjonuje. Mogli by przynajmniej poinformować jakież to jest uzasadnienie policji zawarte w prośbie zmiany terminu i jak swoją decyzję uzasadnia PZPN


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 14:40 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Err44 mam coraz wieksza pewnosc ze na 90minut.pl poslugujesz sie pseudonimem Klops


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Lip 2016, 14:59 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Z tym że decyzja psiarni jest bezsensu i spowoduje straty przez niższą frekwencje jest chyba dla każdego zrozumiała. Zgadzam sie też z wypowiedzia że taki mecz mogła by zabezpieczyć moja babcia


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u