Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:45


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Kwi 2018, 20:40 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 16:16
Posty: 87
W poprzednim sezonie na jeden mecz kupiłem bilet na kupbilet.pl. Rewelacja, bo nie jestem na stałe w Mielcu. Niestety potem się z tego wycofali. Nie udało mi się w klubie dowiedzieć dlaczego. Ja bym zawsze kupował pzez internet!

Macie różne pomysły marketingowe, więc może założyć temat MARKETING i tam wrzucać? Może coś klub podłapie i ruszy się.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Kwi 2018, 21:30 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
galileusz napisał(a):
Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale jeśli na meczu domowym losowana byłaby wycieczka w postaci przejazdu, zakwaterowania i pobytu z drużyną na następnym meczu wyjazdowym oraz na niego wstęp do loży VIP albo karnet VIP na następną rundę, to myślę że emocji każdy mógłby mieć więcej niż tylko te co jak widać nie przyciągają mas na stadion.



A w pakiecie dupa z roksy.

Jeśli ktoś twierdzi, że regularne 3k ludzi na meczu to mało, to nie zna realiów. Ta liczba i tak delikatnie zawyżona poprzez"sektor rodzinny" i wycieczki szkolne z województwa.
Żadnych nagród.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Kwi 2018, 21:46 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Wątpię u Nas marketing leży czekają aż sam sponsor przyjdzie . Dla gadżetów się nie chodzi na mecze jedynie dobra dostępność biletów w przystępnej cenie połączona z dobrą grą może przyciągnąć widzów . Oczywiście brak transmisji . Jedynie duża zachętą w postaci gadżetów i zabawy dla najmłodszych by wychować sobie przyszłych kibiców


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Kwi 2018, 22:36 
Początkujący

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 14:30
Posty: 187
Przydała by się możliwość kupowania biletów w internecie.


Ostatnio edytowany przez Borys125, 19 Kwi 2018, 11:38, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Kwi 2018, 22:38 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Pomysł ze sprzedażą internetową to oczywistość, ale klubem rządzą ludzie trochę oderwani od dzisiejszych realiów poza tym to byzsnes meani więc oni wiedzą najlepiej.
Ja myślę że wszystko w umysłach i nogach piłkarzy i ich przygotowaniu do meczu i sezonu. Umiejętności im obecnie nie brakuje ale często zdarza się że nie są przygotowani fizycznie do meczu. Sytuacja właściwie powtarza się cały czas gramy lepiej kilka meczy, idziemy w tabeli rośnie zainteresowanie. Na mecz przychodzi sporo kibiców sukcesu, i nagle jest totalna klapa piłkarze nie mają siły biegać po boisku i dostają oklep wydaje się takiemu że olali mecz albo co. A to poprostu jest kryzys formy z różnych powodów, które można wyeliminować. Niech oni zatrudnia fachowca od przygotowania fizycznego a nie jakiegoś cudo twórcę marketingowca z maskotka bo to gówno da.
Są kibice i kibice sukcesu i tego nikt nie zmieni.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Kwi 2018, 13:58 
Początkujący

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 14:30
Posty: 187
Właśnie byłem w kasach po bilety, o godzinie 13 już kolejki na dwie kasy, pół godziny w sumie stałem w kolejce. Po 15 myślę, że będzie więcej jeszcze ludzi. Klub powinien poważnie pomyśleć o internetowej sprzedaży.Pewnie sporo ludzi się zniechęca tymi kolejkami, stwierdzą, że wolą oglądnąć w TV


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Kwi 2018, 14:21 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Sie 2010, 17:26
Posty: 307
mecz z Zagłębiem prawdopodobnie w sobotę o 15, jutro decyzja


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Kwi 2018, 14:33 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Kwi 2018, 14:18
Posty: 7
Sprzedaż internetowa to jest podstawa sprzedaży jeśli chcemy mieć "dobrą frekwencję", nie każdy ma czas kupić bilet w godzinach od 13 do 17 od poniedziałku do piątku i w sobotę od 9 do 13. To jest jakaś kpina dla kibiców że tylko w tych godzinach można kupić bilet, nie mówiąc już o 2 otwartych kasach.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Kwi 2018, 19:23 
Początkujący

Rejestracja: 14 Sie 2016, 12:44
Posty: 63
byłoby dużo wygodniej nie jestem z Mielca i specjalnie muszę jechać żeby kupić bilet to zniechęca
a przed meczem średnio mi się uśmiecha stać w kolejce po bilet ,mam nadzieję że ktoś pujdzie w końcu po rozum do głowy ...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Kwi 2018, 20:41 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Sie 2010, 17:26
Posty: 307
ale płaczecie

jakbym nie był z Mielca to bym kupił karnet i po problemie
tym bardziej, że ceny karnetów bardzo niskie
zaoszczędzacie czas na dojazd po bilet i stanie w kolejce, a i wspomagacie klub przy okazji
nawet jeśli kogoś nie ma na 1-2 meczach w rundzie to i tak się opłaca wziąć karnet


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u