Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:21


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 19:48 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Skonczcie ta bzdurna dyskusje odnosnie sponsorow. Cieszmy sie, ze europosel zaklepuje kolejnego sponsora, nie zagladajmy mu w zeby, bo to....niepolityczne.
Zreszta, jesli Stal awansuje do ekstraklasy to automatycznie nastapi dywersyfikacja przychodow (dojdzie chocby potezny zastrzyk w postaci kasy od TVP, etc).
Zreszta Szylu sugeruje tutaj jeszcze jedno zrodlo przychodu - Akademia pana Kle...tzn Bodzia ;-)
Pozwolcie ze zacytuje:

Poza tym wychowanek nasz bedzie transferowany do serie A za rekordowe pieniadze...

Wiec trzeba patrzec [b]optymistycznie
na wszystko... dobre zaplecze sponsorskie ... jeden transfer wychowanka na rok i mozemy siedziec w ekstraklasie dlugie lata...
[/b]

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 20:09 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Dwoch gimbusow bedzie pierdolic o sponsorach prywatnych.Kurwa zrozumcie cymbaly ze ten klub nie dziala od dwoch lat,bylo juz kilkunastu prezesow i co siedzieli i nie szukali sponsorow?kazdy szukal ale ich nie znalazl.Nie ma najmniejszej szansy zeby bez wsparcia miasta i sponsorow nagranych przez Porebe moglo to dalej funkcjonowac.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 20:21 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Widzisz jednak ciśnienie nie trzymasz. Jedyne co potrafisz to kogoś obrażać a nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie kabla. To że masz naście lat i nie rozumiesz pewnych spraw to może poczytaj lub zasięgnij informacji. Do póki klub nie będzie spółką nikt już nie da dużych pieniędzy po tym jak zakończyła się poprzednia współpraca obecnego zarządu i w jakim stylu się rozstali.
Liczenie na to że Poręba będzie wiecznie to chyba lekko cię ponosi. Oby był jak najdłużej ale nie można patrzyć tylko na niego niestety.
Jak następnym postem nadal będziesz mnie obrażał nie licz na kolejną odpowiedź bo szkoda czasu i nie zrozumiesz tego co chcę Ci powiedzieć.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 20:38 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
fanatyk napisał(a):
Widzisz jednak ciśnienie nie trzymasz. Jedyne co potrafisz to kogoś obrażać a nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie kabla. To że masz naście lat i nie rozumiesz pewnych spraw to może poczytaj lub zasięgnij informacji. Do póki klub nie będzie spółką nikt już nie da dużych pieniędzy po tym jak zakończyła się poprzednia współpraca obecnego zarządu i w jakim stylu się rozstali.
Liczenie na to że Poręba będzie wiecznie to chyba lekko cię ponosi. Oby był jak najdłużej ale nie można patrzyć tylko na niego niestety.
Jak następnym postem nadal będziesz mnie obrażał nie licz na kolejną odpowiedź bo szkoda czasu i nie zrozumiesz tego co chcę Ci powiedzieć.
kurtyna!!!!!!!!! Brawo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 20:39 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
fanatyk napisał(a):
Widzisz jednak ciśnienie nie trzymasz. Jedyne co potrafisz to kogoś obrażać a nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie kabla. To że masz naście lat i nie rozumiesz pewnych spraw to może poczytaj lub zasięgnij informacji. Do póki klub nie będzie spółką nikt już nie da dużych pieniędzy po tym jak zakończyła się poprzednia współpraca obecnego zarządu i w jakim stylu się rozstali.
Liczenie na to że Poręba będzie wiecznie to chyba lekko cię ponosi. Oby był jak najdłużej ale nie można patrzyć tylko na niego niestety.
Jak następnym postem nadal będziesz mnie obrażał nie licz na kolejną odpowiedź bo szkoda czasu i nie zrozumiesz tego co chcę Ci powiedzieć.

Musze przyznac ze udalo ci sie mnie wyprowadzic z rownowagi ,dlatego odpuszcze sobie dalsza konwersacje.Na prywatnego sponsora czekam dluzej niz ty zyjesz i pewnie do konca zycia sie nie doczekam.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 20:51 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
nowy102 napisał(a):
fanatyk napisał(a):
Widzisz jednak ciśnienie nie trzymasz. Jedyne co potrafisz to kogoś obrażać a nie mając pojęcia kto jest po drugiej stronie kabla. To że masz naście lat i nie rozumiesz pewnych spraw to może poczytaj lub zasięgnij informacji. Do póki klub nie będzie spółką nikt już nie da dużych pieniędzy po tym jak zakończyła się poprzednia współpraca obecnego zarządu i w jakim stylu się rozstali.
Liczenie na to że Poręba będzie wiecznie to chyba lekko cię ponosi. Oby był jak najdłużej ale nie można patrzyć tylko na niego niestety.
Jak następnym postem nadal będziesz mnie obrażał nie licz na kolejną odpowiedź bo szkoda czasu i nie zrozumiesz tego co chcę Ci powiedzieć.

Musze przyznac ze udalo ci sie mnie wyprowadzic z rownowagi ,dlatego odpuszcze sobie dalsza konwersacje.Na prywatnego sponsora czekam dluzej niz ty zyjesz i pewnie do konca zycia sie nie doczekam.
nikomu tu nie zależy na wqurwianiu ciebie czy innych tyko na wielkości Stali. To że sponsora nigdy nie było to nie znaczy że go nie powinno być, a ja odnoszę wrażenie że wam na tym zależy żeby go nie było. Zrozum kolego to że co będzie jak zabraknie Poręby? Każdy tu marzy żeby był wiecznie ok ja też ale qurwa twardo chodzę po ziemi i wiem że tak nie będzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Gru 2018, 14:25 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Z tego co wiem nowy, dodatkowy sponsor będzie firmą prywatną, działającą na terenie całego kraju. Kokosów co prawda spodziewać się nie należy, ale to zawsze krok w dobrym kierunku i coś co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia. Powstanie spółki też dużo zmieni w kwestii zainteresowania sponsorów. Ale i tak kluczowy jest awans i utrzymanie się w ekstraklasie, bo kasa z transmisji to raz, a dwa jeśli pogramy tam kilka sezonów i odbudujemy markę to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał reklamować się na najwyższym poziomie w Polsce.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Sty 2019, 18:34 
Początkujący

Rejestracja: 28 Paź 2013, 21:35
Posty: 54
coś wam napisze na temat sponsorów
1 klub musi być medialny +
2 sponsor musi mieć miejsce w zarządzie -
3 liczba widzów na meczu ponad 3 000 nie powala dla sponsora a wiec -
wiec jedyne co mamy medialność i jeśli by kibiców jeszcze uznać za to niestety brak miejsca w zarządzie a wiec decydowania o wydawaniu pieniędzy lub kontrolowaniu ich wydawania dlatego brak sponsora nikt nie da 4 milionów za free niech się chłopaki bawią
i nie ma tu znaczenia czy spółka czy towarzystwo czy spółdzielnia


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Sty 2019, 23:26 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Bardzo słabo jest promowana akcja z karnetami. Wynik sprzedaży jest naprawdę kiepski. Na wiosnę 80 lecie klubu. Nie spodziewam się 1939 karnetów, ale jakieś działania klub mógłby podjąć żeby zachęcić kibiców. Chociażby info że kupując karnet dostajesz kartę na efortuna.pl na 30 zł. Cokolwiek. Może jakiś filmik od piłkarzy z przesłaniem do kibiców. Może jakiś konkurs, np. losowanie jakiś gadżetów dla karnetowiczów. Opcji jest naprawdę wiele.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Sty 2019, 23:41 
Xan napisał(a):
Bardzo słabo jest promowana akcja z karnetami. Wynik sprzedaży jest naprawdę kiepski. Na wiosnę 80 lecie klubu. Nie spodziewam się 1939 karnetów, ale jakieś działania klub mógłby podjąć żeby zachęcić kibiców. Chociażby info że kupując karnet dostajesz kartę na efortuna.pl na 30 zł. Cokolwiek. Może jakiś filmik od piłkarzy z przesłaniem do kibiców. Może jakiś konkurs, np. losowanie jakiś gadżetów dla karnetowiczów. Opcji jest naprawdę wiele.

Dziecko strzel sobie kupkę bo o jakiej ty promocji mówisz ! Prawdziwy kibic idzie i kupuje karnet tym bardziej że awans jest blisko....Mielec nie zasługuje na ekstraklasę !


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u