Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:01


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Mar 2020, 15:55 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Szkoda ze Domański się podpalil, bo bramka by podsumował dobra grę. Żyro jeśli będzie zdrowy będzie wzmocnieniem i ważnym punktem zespolu. Stasik jednak.odstaje, ale musi grać bo mlodziezowiec. Chyba ze z czasem postawią na Seweryna. Fajnie to się momentami oglądało jak potrafią wyprowadzić i rozegrać piłkę.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Mar 2020, 22:35 
Początkujący

Rejestracja: 11 Wrz 2010, 21:32
Posty: 237
Takiego startu sezonu to jeszcze nie było.... :o . Oby tak do końca i awans jest nasz!

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Mar 2020, 23:07 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Z pewnością trener zastanowi się czy nie wymienić Stasiaka na Seweryna. Stasik strasznie nerwowy nie po raz pierwszy, zdecydowanie najsłabszy punkt w drużynie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Mar 2020, 23:16 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
gawron211 napisał(a):
Z pewnością trener zastanowi się czy nie wymienić Stasiaka na Seweryna. Stasik strasznie nerwowy nie po raz pierwszy, zdecydowanie najsłabszy punkt w drużynie.


A propos zmian. Przypominam, że Stasik bije podwójnie punkty w Pro Junior System.
Przy 3:0 i kompletnej dominacji na całej rozciagłości na placu trzeba wprowadzać młodzieżowców do zbijania punktów dlatego zmiana Seweryna za późno. Ryzykuję stwierdzeniem, że można było jeszcze pójść dalej i wpuścić Skrzyniaka zamiast Paluchowskiego skoro nie było miejsca w kadrze dla Sadłochy.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 12:24 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
galileusz napisał(a):
..., że można było jeszcze pójść dalej i wpuścić Skrzyniaka zamiast Paluchowskiego skoro nie było miejsca w kadrze dla Sadłochy.

Dokładnie to samo pomyślałem. Nie wiem po co była ta zmiana na Paluchowskiego chyba tylko po to żeby nie czuł się pominięty, ale najważniejsza powinna być drużyna i w takich sytuacjach powinni wchodzić juniorzy i to najlepiej wychowankowie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 12:36 
Nowicjusz

Rejestracja: 05 Lut 2019, 23:01
Posty: 47
Legrand napisał(a):
jaet napisał(a):
Jakieś newsy z walnego?
W nieistotnych tematach zawsze 3 strony srania po gaciach, a w kluczowych cisza.
Ponoć pojawił się temat nowego dużego sponsora, ktoś coś?



Nie ma nowego sponsora i na chwilę obecną nie ma mowy :!: PGE daje tyle co na wypłaty . Reszta wykupuje tylko miejsce na koszulkach! Spółka w tej w tej chwili nie ma prawa bytu bo......


Coś Ci się chyba w głowie poprzestawiało z tymi wyzwiskami, nie jesteś u siebie w domu żeby tak się zwracać do innych to po raz, po dwa nowy zarząd będzie ogłoszony w marcu, spółka będzie działała od czerwca, po trzecie czytając niektóre wypociny osób z forum to odnoszę wrażenie że niektórym z forum zależy żeby nie było spółki, awansu itp, żeby dalej można było wylewać żale.

Ja po pierwszym meczu włożyłem szampana do lodówki i mam nadzieje, że za 4 kolejki będę mógł go przełożyć do zamrażalnika a w maju otworzyć na fecie :D


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 13:42 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Cytuj:
Ja po pierwszym meczu włożyłem szampana do lodówki i mam nadzieje, że za 4 kolejki będę mógł go przełożyć do zamrażalnika a w maju otworzyć na fecie :D


Cieszy okazałe zwycięstwo naszej drużyny na wyjeździe, ale bądźmy szczerzy to jest pierwszy mecz rundy rewanżowej i do końca pozostało jeszcze 13 meczy o życie.
Akurat jestem zadowolony z czego innego, że trener Marzec znalazł odpowiedni balans w przygotowaniu drużyny do sezonu między szybkością a wytrzymałością.
W poprzedniej rundzie bazował na przygotowaniach trenera Skowronka, które było gorsze ze względu na większą ilość starszych zawodników w kadrze zespołu. Zresztą widać jak słabo zaprezentowali się Solijic i Dobrotka w nowych zespołach.
W końcu w klubie poszli po rozum do głowy że trzeba stawiać na młodych polaków z akademii lub szukać transferów wyróżniających się zawodników poniżej 30-stki.
Co do Stasika no cóż jest on najsłabszym elementem naszej układanki, i pewnie większość ataków Termaliki czy Miedzi będzie po prawej stronie naszej obrony na niego. Nasz sztab musi zwrócić na to uwagę w przygotowaniach do najbliższych meczów.
Jest rywalizacja w zespole na każdej pozycji, widać że zespół jest dobrze przygotowany. Mam nadzieję że ta runda będzie w końcu tą w której wywalczymy upragniony awans do ekstraklasy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 16:40 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Ciezko cokolwiek krytykowac po tak efektownym zwyciestwie, ale niestety trudno sie nie powielac. Kolejny slaby mecz Stasika, zarowno w defensywie jak i w ofensywie. Niestety, nie mamy tutaj za bardzo alernatywy....
Rozumiem, ze podczas przerwy zimowej Lisowski wygral rywalizacje z Bodziochem, ale zupelnie mnie nie przekonal. Jako saper myli sie stanowczo za czesto (2 kiksy - na szczescie bez konsekwencji).
Natomiast Primel zagral bardzo solidnie, choc akurat walili prosto w niego. Ja jakos nie widzialem tej "elektrycznosci", ale latwiej sie broni gdy ma sie wysoki wynik.

Z przodu zas naprawde trudno sie do czegos przyczepic. Zyro kilka razy fajnie zastawil, odegral, fajnie poklepal z Nowakiem...jakby gral w tej druzynie kilka lat. Na pewno debiut na plus.
Jedyne co do czego mozna sie przyczepic to....rzut karny. Kuleje to u nas juz od kilku lat! Nawet te karne co nasi strzelali podczas sparingow (Nowak, Domanski) to plakaly jak wpadaly. Wczorajsze pudlo bylo bez konsekwencji, ale musimy miec jakiego pewnego egzekutora, bo nie mamy juz miejsca/czasu na bledy.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 17:02 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Juz chuj z tym Stasikiem cienki jest ale moze jakies pieniądze będą na koniec sezonu za te jego wypociny.Podziwoam Marca za cierpliwosc do Stasika ale ze wytrzymuje to co wyprawia Prokic to juz mistrzostwo swiata.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Mar 2020, 18:00 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
ja chcialbym zwrocic uwage jeszcze na cos innego.
Mak swoje 45 minut zagral koncertowo, byl zaangazowany w kazda akcje zaczepna.
Zreszta Tomasiewicz tez ale to Mak zaimponowal mi najbardziej.
Jego 7 bramek w tym sezonie stosunku do ilosci minut na murawie robi wrazenie.
Przed transferem Zyro na forum wiele osob wypowiadalo sie na jego temat bardzo krytycznie.
Okazuje sie ze mamy u siebie niezla dziewiatke i to kandydata do miana najlepszego transferu zimy.
Smieszny jest fakt jak ewoluowala opinia na temat Stali w mediach rownolegle do spekulacji w którym ekstraklasowym klubie bedzie gral Nowak.
Jeszcze z poczatkiem stycznia malo kto dawal nam mozliwosc szans na bezposredni awans.
Jeszcze jedno Tomasz Wlodarczyk glowny komentator meczow Fortuna I Liga podczas rozpoczecia meczu Miedzi z Sosnowcem przy okazji prezentacji Soljica mówi tak:
"(...) przychodzi ze Stali Mielec, Stali Mielec która jest wciaz jeszcze na pozycji wicelidera ligi"
slowa "wciaz" i "jeszcze" otwieraja scyzoryki w kieszeniach...
Na szczescie wierze ze od nowego sezonu z Polsatem nie bedziemy miec wkoncu nic wspolnego...


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u