Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:57


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Sie 2017, 06:30 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
W ostatnich 4 meczach(Cracovia,KSZO,Ruch,Tychy) 9 celnych strzałów na bramkę.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Sie 2017, 10:02 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
nowy102 napisał(a):
W ostatnich 4 meczach(Cracovia,KSZO,Ruch,Tychy) 9 celnych strzałów na bramkę.


Może to koneserów gry taktycznej i obronnej zaboli ale gorsze dla kibiców jest to, że przestało być przyjemne oglądanie tej drużyny w organizacji szybkiego ataku.
Ilość indywidualnych strat w meczu z Tychami była ponadprzeciętna.
Jedyne z czego można czerpać coś w rodzaju satysfakcji to oglądanie gry Majeckiego.
Jego pewność siebie i dobre bramkarskie decyzje jak na gracza w tym wieku robią naprawdę duże wrażenie.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Sie 2017, 11:25 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
A czego tu się spodziewać po drużynie która poznała się miesiąc temu. W dodatku połowa była w formie weselnej. Jak pisałem że polityka kadrowa naszego zarządu to porażka to się na ustawki chcieli ze mną umówić bo jak to żeby tak pisać. I nie jest to wina trenera ani piłkarzy dlatego buraczane wycieczki pod ich adresem są nie są na miejscu (jak na 90 minut) . Trzeba dać im czas z 3 miesiące i na pewno będzie lepiej. Pewnie nie tak dobrze jak w poprzedniej rundzie gdzie udało się zorganizować solidną drużynę. Ale taka polityka naszego zarządu, ja nazwałem ją strefową bo zarząd to nasi przedsiębiorcy i z piłkarzami postępują jak ze swoimi pracownikami. Jaki efekt? każdy widzi na codzień, niestety trener Smolka też się z tym zapoznał i mam nie tylko nadzieję ale jestem przekonany że sobie poradzi.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Sie 2017, 14:23 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
nowy102 napisał(a):
W ostatnich 4 meczach(Cracovia,KSZO,Ruch,Tychy) 9 celnych strzałów na bramkę.


A skąd to wiesz ?

Jeden przegrany mecz, nota bene z kandydatem do awansu, i odezwała się socjalistyczna brygada malkontentów. Smółka mówił w wywiadzie, że dostał z transferów zawodników nieprzygotowanych fizycznie i musi minąć trochę czasu (Tsvetanov, Gancarczyki, ktoś tam jeszcze). Transfery były takie na jakie nas stać. Majecki, Wroński, Leandro - ma ktoś jakieś uwagi ? Djermanovic musi dostawać coś na nogę, raz dostał w Ostrowcu i wykorzystał. Granchov - mimo wszystko solidny, choć jeszcze mało zwrotny. Gancarczyk (10) faktycznie słabo, ale dajmy mu czas. Tez przyznam, że brakuje mi Zalepy, bo jednak kilka ważnych bramek po rożnych strzelił. Pytanie o Getka, mam nadzieję że to tylko jakiś drobny uraz, bo mimo słabszego meczu z Ruchem to jednak walczak.
Dajcie tej drużynie trochę czasu, na tym poziomie zgranie jest mega ważne. Co potwierdza Odra Opole.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 07 Sie 2017, 20:00 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
S5 napisał(a):
nowy102 napisał(a):
W ostatnich 4 meczach(Cracovia,KSZO,Ruch,Tychy) 9 celnych strzałów na bramkę.


A skąd to wiesz ?

Jeden przegrany mecz, nota bene z kandydatem do awansu, i odezwała się socjalistyczna brygada malkontentów. Smółka mówił w wywiadzie, że dostał z transferów zawodników nieprzygotowanych fizycznie i musi minąć trochę czasu (Tsvetanov, Gancarczyki, ktoś tam jeszcze). Transfery były takie na jakie nas stać. Majecki, Wroński, Leandro - ma ktoś jakieś uwagi ? Djermanovic musi dostawać coś na nogę, raz dostał w Ostrowcu i wykorzystał. Granchov - mimo wszystko solidny, choć jeszcze mało zwrotny. Gancarczyk (10) faktycznie słabo, ale dajmy mu czas. Tez przyznam, że brakuje mi Zalepy, bo jednak kilka ważnych bramek po rożnych strzelił. Pytanie o Getka, mam nadzieję że to tylko jakiś drobny uraz, bo mimo słabszego meczu z Ruchem to jednak walczak.
Dajcie tej drużynie trochę czasu, na tym poziomie zgranie jest mega ważne. Co potwierdza Odra Opole.

Suchy fakt statystyczny a gość robi wywód na całą stronę.Gancarczyk jest słaby i nic tego nie zmieni.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Sie 2017, 20:55 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Żeby nie było że narzekam ,czy ktoś może bardziej optymistyczny mógłby wskazać jakieś pozytywy po tym meczu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Sie 2017, 21:40 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Leandro.... i długo nic


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Sie 2017, 22:27 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Przystalski chyba trochę za dużo waży :) ponawiam pytanie do Pana Smolki co z Zalepa? Jest dwa razy lepszy od Przystalskiego i Kiercza dlaczego został odsunięty od drużyny? Bez niego zostaje nam 6 obrońców. Lech na prawej obronie to przegięcie niedźwiedzia przysługa od trenera. Chyba najlepiej obok Leandro zagrał Banaszewski jeśli chodzi o te plusy. Poza tym skład w polowie rezerwowy. Ci znajomi trenera z Opola raczej nie nadają się na ten poziom rozgrywek, nie rozumie więc po co pozbył się Radulija? Poprzednia rundę nie miał zbyt udaną ale i tak lepszy od Opolskiego desantu. Bernhardt kiepsko spodziewałem się po nim więcej ale chyba już nie te lata. Śmietanow nawet przyzwoicie na pewno lepiej niż Cholewiak. Na szczęście w bramce mamy jasność.
Można się pocieszać że przegraliśmy z ekstraklasowcem i z najhujowszym składem sedziowskim w tym roku. Poczekamy do niedzieli może lekka zmiana składu i coś dygnie. Skład na Olimpie typuje :
Majecki Zalepa Granchov Leandro Getinger (Sadzawicki) Śmietanow Marciniec Bernhardt Banaszewski Wroński Djermanovic.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 08 Sie 2017, 23:16 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sie 2010, 01:35
Posty: 371
Śmietanov? Jesteś żałosny kolego i jesteś pewnie jednym z tych "gwizdaczy" z trybun i szyderców. Jak Ci coś nie odpowiada to po co chodzisz na mecze? Nie podoba się? To nie chodź. Takich bezczelnych ludzi na forum tutaj nie potrzeba bo nie do tego służy forum. PS do Admina. Zbanuj gościa jak nie ma nic konkretnego do.napisania tylko szydzi. Pozdro dla normalnych. Oby w niedzielę było lepiej

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 09 Sie 2017, 09:11 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Spolszczyłem żartobliwie jego nazwisko nie ma w tym nic z prześmiewczości, w szczególności że napisałem że całkiem dobrze się zaprezentował. Może moje oceny na gorąco po przegranym meczu są trochę za ostre ale forum służy też do wyrażania swoich spostrzeżeń. Jeśli kogoś uraziłem zbyt dosadnym stwierdzeniem to przepraszam ale na pewno nie jestem gwizdaczem i nie huju... na swoich zawodników! co innego na sędziego to przyznaje zdarza się.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u