Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:22


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 24 Lip 2016, 21:46 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Grzesiek napisał(a):
Do prowadzącego stronę Stali Mielec :Nie stać Pana na podanie wyniku i składu Stali Mielec w meczu towarzyskim z Hetmanem Zamość? Na stronie Stali podaje Pan drogę drużyny od 4 ligi do 1 ligi. Kto jest kibicem Stali to nie potrzebuje takich informacji ,bo ich zna. Na stronie 90.minut podany był wynik ,że Stal przegrała 0:1,ale jak zaczęły pojawiać komentarze dziwnym trafem wszystko zniknęło. Co Białek wstydzi się wyniku sparingu ?



Faktycznie Pan łedaktor mogł by podać wynik bo sam jestem ciekaw. Ale bez przesady do Zamościa miała jechać sama młodzież , żaden wstyd przegrać.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 24 Lip 2016, 22:20 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Lepiej nie pytajcie na FB FKS bo was król Przemysław zablokuje.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 27 Lip 2016, 19:02 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Patrząc na skład z Pucharu Polski domniemam że na ligę wyjdziemy z Buczkiem zamiast Łętiego, jako że młodzieżowiec.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 27 Lip 2016, 21:33 
Początkujący

Rejestracja: 27 Gru 2010, 19:15
Posty: 122
Albo Marciniec za Lecha. Dość przytomnie dzisiaj Piotrek.

_________________
FKS STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Lip 2016, 08:43 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
po tym meczu to trener nie wiem czy zrezygnuje z Łętiego

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Lip 2016, 09:02 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Niestety nie jest mi dane być na meczach, stąd przypuszczenia. Z tego co piszą ludzie to raczej Marciniec za Lecha ale to takie ocenianie po jednym meczu. Nie ważne jakim składem ważne utrzymanie co najmniej :-)

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Lip 2016, 10:07 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
Marciniec nie naddaje się na defensywnego pomocnika. Ma za słabe warunki fizyczne, przy tych rosłych chłpoach z Wisły wyglądł jak dziecko, a na tej pozycji trzeba troche siły. Może powinien sie przekwalfikować grajac na skrzydle.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Lip 2016, 10:13 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
Łętocha nadzwyczaj dobrze. Lech hm.. nie wiem jak to oceni trener bo może ja się nie znam ale jak dla mnie słabo. Szczepański na początki strachliwie chociaż ja to miałem wrażenie tak przez cały mech że tak niepozornie sobie biegał po boisku jakby niezainteresowany piłką ale jak trzeba było to ładnie pociągnął z piłką no i podanie przy pierwszej bramce jego. W końcówce też miał ładne akcje. Marciniec ładnie, Radulj to samo. Jedynie co biło po oczach to braki kondycyjne ale to jeszcze okres przygotowawczy od 75 minut Sobczak już nie maił sił potem już nawet Getinger miał dość. Ogólnie zanosiło się na jakieś 5:0 albo i wyżej dla Wisły a zrobił się naprawdę fajny ciekawy mecz. Chociaż oglądnąłbym w powtórce czyja faktycznie była ręka przy 3:3.

gawron211 napisał(a):
Marciniec nie naddaje się na defensywnego pomocnika. Ma za słabe warunki fizyczne, przy tych rosłych chłpoach z Wisły wyglądł jak dziecko, a na tej pozycji trzeba troche siły. Może powinien sie przekwalfikować grajac na skrzydle.

Nie wiem o czym ty gadasz. Może wyglądał przy nich kiepsko ale zagrał bardzo dobrze i jakoś nie przeszkadzały mu te warunki fizyczne.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Lip 2016, 10:37 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sty 2013, 14:54
Posty: 346
Miejscowość: Mielec
Err44 napisał(a):
Chociaż oglądnąłbym w powtórce czyja faktycznie była ręka przy 3:3.


Nie wiem czyja, ale dam sobie uciąć swoją własną, że ręka była.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2016, 16:38 
Uczestnik

Rejestracja: 06 Sty 2011, 17:22
Posty: 259
Według "Skarbu Kibica" w Przeglądzie Sportowym to Stal M. wraz z Kluczborkiem już z góry jest przez tych ekspertów skazana na spadek.Ma /poza Kluczborkiem/najniższy budżet, najsłabszy atak, dość słabą obronę i bardzo słabych rezerwowych. Co prawda pieniądze nie grają na boisku ale wydaje się jednak, że umiejętność wyszukiwania i pozyskania zawodników jest w Mielcu na bardzo niskim poziomie. Nawet 2-ligowa Siarka nie mając pieniędzy bije Stal M.o głowę/młodzieżowcy/. .Miejmy nadzieję ,że obecni piłkarze Stali wykażą się charakterem i dużym zaangażowaniem ,bo na lepsze transfery nie ma chyba już teraz co liczyć.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u