Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:35


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 14:22 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
galileusz napisał(a):
Xan napisał(a):
Bardzo słabo jest promowana akcja z karnetami. Wynik sprzedaży jest naprawdę kiepski. Na wiosnę 80 lecie klubu. Nie spodziewam się 1939 karnetów, ale jakieś działania klub mógłby podjąć żeby zachęcić kibiców. Chociażby info że kupując karnet dostajesz kartę na efortuna.pl na 30 zł. Cokolwiek. Może jakiś filmik od piłkarzy z przesłaniem do kibiców. Może jakiś konkurs, np. losowanie jakiś gadżetów dla karnetowiczów. Opcji jest naprawdę wiele.


No i jest odpowiedź sponsora.
Takie akcje to ja lubię.

https://lvbet.pl/pl/promocje/promocja-d ... li-mielec/


Kurcze karnet mam z sezonu 16/17 stałe miejsce ,a harmonogram z tego roku wyrzuciłem .Niestety nie dostane promocyjnych 50zl :( ,bo musi być jakieś potwierdzenie ze karnet jest aktualny
ps. znacie jakieś metody żeby potwierdzi aktualność karnetu ?


Ostatnio edytowany przez lats, 15 Sty 2019, 17:43, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 16:43 
Nowicjusz

Rejestracja: 21 Lis 2013, 09:34
Posty: 21
Do kolegi Lats: myślałem, że takie pytania już tu nie padną. Najlepszą opcją potwierdzenia karnetu jest zakup nowego, a nie szukanie machlojek. To tak jakbyś przychodził na mecz, ale oglądasz go przez dziurę w płocie. I jeszcze pytasz na forum, gdzie jest najlepsza dziura do oglądania. Trochę wstyd. Z pozdrowieniem!


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 17:01 
Nowicjusz

Rejestracja: 23 Sty 2014, 13:57
Posty: 21
Miejscowość: Mielec
Jak odnawiasz karnet to doladowuja Ci stara karte... Wiec ciezko jest udowodnic ze karnet jest kupiony skoro karta jest z sezonu 2016. Jedynym potwierdzeniem doladowania karty jest paragon. Wyszlo wlasnie kto tu karnetow nie kupuje i nie zna procedury.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 17:35 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Trochę złe napisałem . Dotyczy to promocji LV Bet .dają bonus za zdjęcie karnetu . Ja zawsze doładowuje teraz też w grudniu kupiłem by zachować miejsce tylko ze z racji tego że zawsze mam to samo miejsce to wyrzuciłem harmonogram . Żeby dostać bonus 50 zł musi być potwierdzenie bo na zdjęciu jest 2016 . Pytanie jak to potwierdzić czy w klubie się da że mam aktualny karnet


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 18:43 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
lats napisał(a):
Trochę złe napisałem . Dotyczy to promocji LV Bet .dają bonus za zdjęcie karnetu . Ja zawsze doładowuje teraz też w grudniu kupiłem by zachować miejsce tylko ze z racji tego że zawsze mam to samo miejsce to wyrzuciłem harmonogram . Żeby dostać bonus 50 zł musi być potwierdzenie bo na zdjęciu jest 2016 . Pytanie jak to potwierdzić czy w klubie się da że mam aktualny karnet

Próbuj może w biurze popytać. Moim zdaniem powinni mieć jakieś możliwości sprawdzenia kto i kiedy kupował. Potem to tylko druk.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 20:51 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Spelnione zostalo zyczenie wielu forumowiczow, ktorzy przez ostatnie kilka lat psioczyli tutaj na jakosc polityki informacyjnej oraz klubowy marketing.
Miejmy nadzieje, ze klub znajdzie na ta funkcje kozaka, ktory pomoze w promocji najlepszego klubu na Podkarpaciu - moze ktos z nas zna kompetenta osobe na to stanowisko? A moze ta osoba jest wsrod nas?
Moze tutaj jest odpowiednie gremium aby zrobic "burze mozgow", coby rzucic garsc pomyslow, z ktorych moglby czerpac nowy pracownik? Zapraszam do dyskusji!

Artur
SMNY




Hadus napisał(a):
galileusz napisał(a):
Xan napisał(a):
Akcja bardzo fajna, szkoda tylko że klubowe social media milczą.


Soszal co?
Podali tweeta telefonem i czekają na rozwój wydarzeń.
Najwyraźniej łedaktoł po weekendzie jeszcze nie WOŚPany.


No i jest ogłoszenie ("pewnie ktoś forum czyta"), specjaliści zgłaszajcie się ;)
http://stalmielec.com/?p=56087&fbclid=I ... YPxJ1wzWPU


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 21:01 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Jak zobaczyłem to ogłoszenie to pomyślałem sobie, że to robota marzenie ;P ale gdyby ograniczyć to do social media, strony internetowej, youtube, komunikacji z mediami, chętnie bym coś takiego robił ;) natomiast jeśli chodzi o marketing, rozmowy ze sponsorami i inne kontakty biznesowe to jednak doświadczenia brak. Poza tym dla klubu najlepiej byłoby gdyby zajął się tym ktoś kto wie jak się do tego dobrze zabrać, więc miejmy nadzieje, że Klub znajdzie kogoś takiego ;)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 15 Sty 2019, 22:55 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Przy takich wymaganiach jak w ogłoszeniu to musi być osoba która już pracowała na podobnym stanowisku w innym profesjonalnym klubie.
Szukanie potencjalnego sponsora i prowadzenie negocjacji wymaga doświadczenia. Trzeba brać przykład z Rakowa, oni na podobne stanowiska zatrudniają osoby tylko z doświadczeniem z klubów z ekstraklasy. Chyba nie chcemy na tym stanowisku figuranta, jak przykładowe tzw. aniołki w NBP.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 16 Sty 2019, 01:27 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Orientuje się ktoś na którym boisku będzie sparing ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 16 Sty 2019, 11:27 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Artur1939 napisał(a):
Miejmy nadzieje, ze klub znajdzie na ta funkcje kozaka, ktory pomoze w promocji najlepszego klubu na Podkarpaciu - moze ktos z nas zna kompetenta osobe na to stanowisko? A moze ta osoba jest wsrod nas?



znamy te osobe wszyscy doskonale.
to ta osoba która zawsze podkresla ze wszystko wie bo inni nic nie wiedza.
zaczyna sie na litere L a konczy na K :lol:


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u