Ostatnia wizyta: Obecny czas: 22 Cze 2017, 14:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 561 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 06 Maj 2017, 17:00 
Uczestnik

Panie Smółka,włącz pan Polsat bo być może z poziomu murawy nie widzi pan dobrze.Radulji w składzie -gramy w 10.Recznik w bramce który ma w ostatnich meczach 100 % przepuszczalność strzałów które lecą w światło bramki ,czyli już na starcie wychodzimy w 9.ale z tego wszystkiego najgorsze jest to że najwięcej (jedyni)ambicji i woli walki wykazują blugarzy.

PostWysłany: 06 Maj 2017, 17:36 
Nowicjusz

Jedynym plusem jest to że chyba właśnie skauci wymazują nazwiska naszych graczy z notesow. Nie da się wygrać meczu grając 20 minut. Tak słabej połowy jak dziś 1 nie widziałem dawno. I to całą drużyna zagrała słabo. Chyba jest to czego sie obawiałem szczyt formy mial nastąpić na początku rundy a teraz widać że jest juz coraz gorzej. Coraz słabiej wygląda temat utrzymania.

PostWysłany: 06 Maj 2017, 21:21 
Uczestnik

Libera w bramce przypomina mi Daniela który bronił u nas.Jak ma łapać piłke to serce mam w gardle bo nie wiadomo co sie wydarzy albo ją wypluwa przed siebie bez sensu albo piąstkuje do rywala lub kiwki jkieś dziwne w polu karnym urządza:( a i jego podanie czy wykopywanie woła o pomste niemal wszystkie przechwytują rywale.Bramkarza to my nie mamy praktycznie

PostWysłany: 07 Maj 2017, 10:54 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Birmingham/Mielec
Mnie trochę irytuje fakt że po meczu wszyscy zawodnicy wkurwieni a Kamil Radulj chodzi uśmiechnięty. Tomek pod formą, ale Marek Kozioł odchodzi ponoć po sezonie, może dlatego nie gra.

PostWysłany: 07 Maj 2017, 11:46 
Nowicjusz

Co niektórzy myśleli chyba że wszystkie mecze będziemy wygrywać

PostWysłany: 07 Maj 2017, 12:25 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Birmingham/Mielec
Tu się zgadzam z kolegą wyżej. Choć serce boli, następnego dnia emocje opadają, mamy dobrą sytuację, wszystko w swoich rękach. Z Puławami wraca Zalepa, myślę, że i Cholewka, i uważam, że będzie dobrze. wygląda to coraz lepiej. Choć ewidentnie ci dwaj których wymieniłem, słabo wyglądają. Potrafią grać lepiej.

PostWysłany: 07 Maj 2017, 12:51 
Uczestnik

Swoją drogą to boczny kalosz wczoraj też się skompromitował bramka padła po rogu którego defakto nie było a i przy bramce na1:1 spalonego raczej nie było

PostWysłany: 07 Maj 2017, 15:13 
Nowicjusz

Ja się zastanawiam z czego bierze się to że wychodzimy ofensywnym ustawieniem z 3 prawie że napastnikami (Kolev, Drzazga+ Sobczak) jednym defensywnym pomocnikiem (Marciniec) 2 rozgrywajacych ofensywnych graczy Panajotow i Radulj i w 1 polowie od początku cofamy się na 40 metr i wybijamy a nasze akcje ograniczają sie do wybijania piłki byle dalej! Czy to tak wyśmienici gracze przyjezdni niczym Barcelona nas zdominowali? Czy takie były założenia trenera? Bo co mecz sytuacja się powtarza (oprócz 1 meczu rundy w ktorym zagralismy futbol) że od pierwszych minut spychaja nas do narożnika a przecież to my gramy u siebie pilkarze i ustawienie jest na grę piłka a my niestety kopiemy piłkę bo grą tego nie mozna nazwać.
Jeśli mamy grać taktykę defensywną to nie takimi graczami i nie tym ustawieniem. Niech wpuści zamiast Radujla Lecha i zagra z jednym napastnikiem wtedy to bedzie miało sens. Piłkarze ofensywni słabo spisuja2sie w defensywie nie wiem czy Smolka taką taktyke ustala czy nasi pilkarze nie są w stanie narzucić przeciwnikowi gry ofensywnej.
Na miejscu Koziola też bym stąd uciekł zagrał dobrą rundę Libera się skompromitował a na nową rundę wychodzi Libera jako pierwszy. Wali takie babole ani na linii ani w przed polu nie jest pewny. Zobaczcie jak wybronił bramkarz Podbeskidzia strzał Panajotowa z 1 połowy a co zrobił Libera przy straconej bramce. Bramkarz z BB z 10 15 cm niższy od Libery..
Podziwiam wasz optymizm i obyscie mieli calkowitą rację.

PostWysłany: 07 Maj 2017, 15:48 
Uczestnik

Miro1 napisał(a):
Ja się zastanawiam z czego bierze się to że wychodzimy ofensywnym ustawieniem z 3 prawie że napastnikami (Kolev, Drzazga+ Sobczak) jednym defensywnym pomocnikiem (Marciniec) 2 rozgrywajacych ofensywnych graczy Panajotow i Radulj i w 1 polowie od początku cofamy się na 40 metr i wybijamy a nasze akcje ograniczają sie do wybijania piłki byle dalej! Czy to tak wyśmienici gracze przyjezdni niczym Barcelona nas zdominowali? Czy takie były założenia trenera? Bo co mecz sytuacja się powtarza (oprócz 1 meczu rundy w ktorym zagralismy futbol) że od pierwszych minut spychaja nas do narożnika a przecież to my gramy u siebie pilkarze i ustawienie jest na grę piłka a my niestety kopiemy piłkę bo grą tego nie mozna nazwać.
Jeśli mamy grać taktykę defensywną to nie takimi graczami i nie tym ustawieniem. Niech wpuści zamiast Radujla Lecha i zagra z jednym napastnikiem wtedy to bedzie miało sens. Piłkarze ofensywni słabo spisuja2sie w defensywie nie wiem czy Smolka taką taktyke ustala czy nasi pilkarze nie są w stanie narzucić przeciwnikowi gry ofensywnej.
Na miejscu Koziola też bym stąd uciekł zagrał dobrą rundę Libera się skompromitował a na nową rundę wychodzi Libera jako pierwszy. Wali takie babole ani na linii ani w przed polu nie jest pewny. Zobaczcie jak wybronił bramkarz Podbeskidzia strzał Panajotowa z 1 połowy a co zrobił Libera przy straconej bramce. Bramkarz z BB z 10 15 cm niższy od Libery..
Podziwiam wasz optymizm i obyscie mieli calkowitą rację.

Panajotov jest defensywnym pomocnikiem, ale widząc co wyprawia Radulji musi zapierdalać za dwóch czego efektem jest to ,że po godzinie gość ma dechy.Dac szansę Straczkowi gorzej nie bedzie.Na ta chwile Libera jest zdecydowanie najgorszym bramkarzem w lidze.

PostWysłany: 08 Maj 2017, 21:32 
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec
WSZYSCY DO PUŁAW wspierać naszą STAL
111111111111111
zobaczymy komu zależy...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 561 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ttt555oo oraz 2 gości