Ostatnia wizyta: Obecny czas: 25 Kwi 2024, 22:43


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 00:02 
Początkujący

Rejestracja: 21 Sie 2010, 15:08
Posty: 108
W mojej ocenie na sile szukacie powodu "niskiej" frekwencji. Proponuje przygotowac proporcje wielkosci miast do sr. ilosci kibicow na meczach E-klapy i Najs Ligi ;)

Ludzie maja inne atrakcje, a podane argumenty (sprzedaz internetowa, marketing) moga odstraszyc baaaardzo nie wielki procent ludzi.

Btw. Nie uwazam zeby marketing w Stali byl na niskim poziomie - tragedii nie ma, a i przy okazji warto mierzyc sily na zamiary. Nawet wybitny spec od marketingu nie przyciagnie tlumow na trybuny jesli miasto/region nie ma duzej liczby mieszkancow. Tak jest w naszym przypadku.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 10:18 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
OK sam zarzuciłem ten temat i wywołałem fajną dyskusję.
Siłą a zarazem słabością forum jest to, że anonimowość daje wolność w wyrażaniu skrajnych poglądów ale zarazem nie zwalnia od myślenia. Dobrze jest również jeśli zachowamy szacunek do faktów a tych z natury niepodważalnych, w przestrzeni tego problemu jest stosunkowo sporo żeby im bezsensownie zaprzeczać.
Odnosicie się do paru kwestii które wydają się być ważniejsze od innych wiec pozwolę sobie je wymienić i na tyle opisać żeby ktoś z klubu kto to będzie czytał miał podkładkę do dalszych działań.
Po pierwsze, dystrybucja biletów. Zdecydowanie najczęstszy temat.
Ogólne przepisy i regulaminy wewnętrzne postawiły wymagania przed organizatorem meczu by system biletowania opierał się na tych zasadach jakie obowiązują dość powszechnie na imprezach tego typu. Nie ma więc odwrotu od tych zasad i bilety sprzedawać się inaczej nie będą. Jednakże po prawie 5 latach funkcjonowania tego systemu wyraźnie widać, że wymaga on pewnej zmiany, więc jeśli jest potrzeba sprzedaży większej ilości wejściówek trzeba dystrybucję biletów wzmocnić przez wsparcie sprzedaży online bo tak czy siak prędzej czy później będzie to niezbędne. Przecież może być to tak zorganizowane, że np bilety on line można kupić do 72h przed meczem a potem tylko w kasie. Ludzie z osiedla, którzy do kasy mogą skoczyć przy okazji wypadu do kiosku po fajki, to nie jest jedyny target o jaki klub musi zawalczyć. Stal to marka, która ma dużo większy teren oddziaływania, bo na co najmniej kilka powiatów oraz mielczan mieszkających poza podkarpaciem. Dla tych ludzi musi być stworzona konkretna oferta z jaką klub musi wystąpić w ramach inwestycji na przyszłość. Ale to musi być już teraz i nie ważne czy będzie ekstraklasa czy nie.
Kolejna sprawa to kwestia "marketingu" o czym pojawiały się głosy.
Myślę, że zaskoczeniem dla wielu jest to że w klubie w tym kierunku działa wiele osób i swoją robotę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Wielu z was pewnie chętnie widziałoby w tym klubie struktury znane z dużych klubów gdzie każdy ma stanowisko, managera, dyrektora i auto służbowe. Mam nadzieję, że w Stali nigdy tak nie będzie i pomimo tego najważniejsze będą względy sportowe oraz ludzie dla których praca dla klubu to pasja a nie sposób na życie.

Na koniec kwestia stadionu, temat sprzed lat.
Po tym jak 5 lat temu zrealizowano ten projekt modernizacji obiektu, mierzyliśmy się z całym spektrum emocji i wniosków. Przeważały głosy, że stadion jest za mały co dziś się nie potwierdza.
Potwierdza się niestety fakt, że funkcjonalność wielu miejsc na stadionie i przydatność do obserwowania widowiska sportowego jest co najmniej kłopotliwa. Generalnie potwierdza to fakt, że nie liczy się pojemność ale jakość i pomysł. Co do jakości to pojawia się pytanie jak długo będziemy się jeszcze męczyć z tymi budżetowymi krzesełkami których już nawet nie da się domyć a co dopiero jeśli chodzi o ich zabrudzenia spowodowane innymi czynnikami. Myślę, że jak najszybciej klub powinien starać się w Urzędzie Miasta o wymianę krzesełek na składane, póki na tych istniejących można coś jeszcze zarobić.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 11:03 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Kwi 2018, 14:18
Posty: 7
Zgadzam się ! Nic dodać nic ująć

To nie jest trzepanie się o frekwencję tylko rzucamy pomysłami jak funkcjonować powinien profesjonalny klub. Dodałbym jeszcze że w Mielcu brakuje nam sklepiku Stali w Galerii, gdzie można by było sprzedawać bilety, ale i również gadżety.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 11:29 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
tomalek300 napisał(a):
Zgadzam się ! Nic dodać nic ująć

To nie jest trzepanie się o frekwencję tylko rzucamy pomysłami jak funkcjonować powinien profesjonalny klub. Dodałbym jeszcze że w Mielcu brakuje nam sklepiku Stali w Galerii, gdzie można by było sprzedawać bilety, ale i również gadżety.

Sklepik Stali w galeri?Swietny pomysl,moze sam go poprowadzisz?Wiesz ile kosztuje wynajecie metra kwadratowego w nawigatorze?Jestem w 100% przekonany ze nigdy by ten sklep na siebie nie zarobil.Kto mialby dokladac do tego,klub?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 12:53 
Nowicjusz

Rejestracja: 19 Kwi 2018, 14:18
Posty: 7
nowy102 napisał(a):
tomalek300 napisał(a):
Zgadzam się ! Nic dodać nic ująć

To nie jest trzepanie się o frekwencję tylko rzucamy pomysłami jak funkcjonować powinien profesjonalny klub. Dodałbym jeszcze że w Mielcu brakuje nam sklepiku Stali w Galerii, gdzie można by było sprzedawać bilety, ale i również gadżety.

Sklepik Stali w galeri?Swietny pomysl,moze sam go poprowadzisz?Wiesz ile kosztuje wynajecie metra kwadratowego w nawigatorze?Jestem w 100% przekonany ze nigdy by ten sklep na siebie nie zarobil.Kto mialby dokladac do tego,klub?



Czy ja napisałem że ten sklep znajdowałby się W Navigatorze ??? Mało jest mniejszych galerii w Mielcu ? Dodatkowo można by było połączyć sklep z gadżetami SPR z FKS żeby obniżyć koszty, zresztą w Mielcu posiadamy lokalnych sponsorów, którzy domyślam się że mogliby do tego sklepiku się dołożyć oferując swoje produkty, nie mówiąc już o wodzie Żywiec i Oshee.
Daleko nie trzeba szukać. Sklepik w Rzeszowie w Galerii !


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 22:25 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Jak to lecialo " najwierniejszych kibicow ma" brawo dla dzieci


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 22:53 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 16:16
Posty: 87
zaraz poleci na mnie fala krytyki. Czekam.

Kogo chcieliście ukarać? Naszych piłkarzy?
Dobrze, że N w drugiej połowie się obudziła. A w pierwszej połowie dzieci ratowały doping :)

Na sektorze B "piłka nożna bez policji", więc sektor pusty. Gdzie poszła?

Po tym, co sędiza dzisiaj prezentował, to na Wigrach zróbcie akcję "piłka nożna bez pzpn".

Dla piłkarzy z takim zaangażowaniem i sercem należy się wielki szacunek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:01 
Początkujący

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:48
Posty: 138
Gniazdo miałeś wolne :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:08 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1019
Szczech popisał sie po raz kolejny jak swego czasu na Puszczy:( brawo za walke do końca

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:25 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Piszesz że gniazdo było wolne . Ale to wszystkim powinno zależeć na walce o ekstraklasę a Wy dzisiaj udowodniliście jak wam zależy brawo dla was!


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u