Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18 Kwi 2024, 19:43


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Lip 2020, 12:35 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Urbańczyk słaby? Robi to co do niego należy od niego akurat piłka meczowa poszła.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Lip 2020, 12:57 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Ważne 3 punkty, wiem że można już powoli uderzać w historyczne peany, bo zwycięstwo zostało wyszarpane i ekstraklasa jest już na wyciągnięcie ręki ale .......
Powiem tak Jastrzębie nie postawiło nam w pierwszej połowie dużego oporu, po stracie gola w drugiej połowie podeszli wyżej i powinniśmy to wykorzystać ale brakowało nam skuteczności. Takie drużyny jak Jastrzębie powinny lecieć z ligi bo po przerwie pandemicznej nic nie grają.
Wiem że wielu kibiców jest zadowolonych z wyniku i tyle im wystarcza, ja się do nich nie zaliczam. Patrzę na nasz zespół pod kątem gry w ekstraklasie, rok temu ŁKS też wszystko wygrywał, jak idzie w 1 lidze a potem spotkała go ciężka weryfikacja.
Podoba mi się nasza gra do przodu, ale brakuje mi dalej jakości - dlaczego każde 3 lub 4 podanie na połowie przeciwnika w 80% kończy się stratą, w takim przypadku lepsza drużyna nas kontruje i mamy problem.
Wczoraj bardzo mnie irytował najlepszy zawodnik pierwszej ligi Pan Nowak, co kopnął to trafiało do przeciwnika, nie wiem czy to jest zmęczenie czy nasz zespól jest już myślami w ekstraklasie.
Nie może tak być że wiele kluczowych ostatnich podań w fazie ataku kończy się stratą. Trenerze Marzec trzeba wypracować jakieś schematy w ataku z ustawieniami poszczególnych formacji, żeby takie mecze kończyć szybciej bez nerwówki.
Co do straconego gola panie Getinger wiem że ma Pan swoje lata ale nie wolno łamać linii spalonego, trzeba szybciej biegać, dobrze że Pan odkupił swoje winy strzelonym golem.

Mecz z Odrą dla mnie zapowiada się na niezłe widowisko, zespól ten gra wysoko z dobrym przeglądem pola gry i zabezpieczeniem tyłów. Na pewno mają więcej jakości od zespołu GKS-u Jastrzębie i trzeba będzie zagrać o wiele lepiej niż ostatnio.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Lip 2020, 13:07 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Matti napisał(a):
Urbańczyk słaby? Robi to co do niego należy od niego akurat piłka meczowa poszła.

Po Urbanczyku ta pilke meczowa dotykali jeszcze Nowak,Prokic i Mak.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 01 Lip 2020, 13:10 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
shelby3001 napisał(a):
nowy102 napisał(a):
To mamy calkowicie inna percepcję.Nie moge sobie przypomniec sytuacji w ktorej Domański byl blisko zdobycia gola.


ogladnij powtorke a nastepnym razem nie pij.

Minuta?Czy tylko Ci sie pomyliło?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Lip 2020, 20:57 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
W drodze po dawny blask – final countdown! Five!

W piatej kolejce objętej symulacją trafilem tylko 1 z 3 wyników (zwycięstwo Stali). Szokuje fatalna postawa Warty, ktora po przerwie wywolanej pandemia wyraznie slabuje.

Nic to – symulacji/zabawy ciąg dalszy – biorąc poprawkę na wyniki/formę poszczególnych zespołów zmieniłem kilka rozstrzygnięć w poszczególnych kolejkach. Aktualna symulacja wykazuje, ze ligę wygra Stal Mielec z 68 punktami. Na drugim miejscu rozgrywki skończy Podbeskidzie z 67 punktami, brąz przypadnie Warcie Poznań - 64 pkt. Ba, symulacja wskazuje, ze Stal moze cieszyc sie z awansu na 2 kolejki przed koncem!

Notacja: 1 – zwycięstwo gospodarzy, X – remis, 2 – zwycięstwo gości

Kolejka 30
Warta – Puszcza X
Podbeskidzie – Radomiak 1
Stal – Odra 1
Po 30 kolejce na czele Stal Mielec z 60 punktami, na drugim miejscu Podbeskidzie - 59 punkty, trzecia Warta – 54 pkt

Kolejka 31
Sandecja – Stal X
Jastrzebie – Podbeskidzie X
Sosnowiec – Warta X
Po 31 kolejce na czele Stal Mielec z 61 punktami, na drugim miejscu Podbeskidzie z 60 punktami, trzecie miejsce Warta – 55 pkt

Kolejka 32
Stal – Chrobry 1
Podbeskidzie – Odra 1
Warta – Tychy 1
Po 32 kolejce na czele Stal z 64 punktami, na drugim miejscu Podbeskidzie z 63 punktami, trzecie miejsce Warta – 58 punkty

Kolejka 33
Sosnowiec – Stal X
Sandecja – Podbeskidzie X
Chojnice - Warta 2
Po 33 kolejce na czele Stal Mielec z 65 punktami, na drugim miejscu Podbeskidzie z 64 punktami, trzecia Warta 61 punkty

Kolejka 34
Warta – Stomil 1
Stal – Chojnice 1
Podbeskidzie – Chrobry 1
Po 34 kolejce na czele Stal Mielec z 68 punktami, na drugim miejscu Podbeskidzie z 67, trzecia Warta z 64 punktami…


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 02 Lip 2020, 21:10 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
FeniR napisał(a):
Podoba mi się nasza gra do przodu, ale brakuje mi dalej jakości - dlaczego każde 3 lub 4 podanie na połowie przeciwnika w 80% kończy się stratą, w takim przypadku lepsza drużyna nas kontruje i mamy problem.


Ale też jest tak, że w naszej eklapie więcej niż 5 celnych podań zdarza się bardzo rzadko. A jeśli już, to najczęściej są to podania między obrońcami na własnej połowie - pamiętacie Stal za czasów Skowronka ? 15 podań i laga do własnego bramkarza z połowy przeciwnika ? Może dlatego Marzec oddaje piłkę przeciwnikom, bo wie, że i tak niewiele mogą zrobić ?

nowy - zostaw już Urbańczyka, on miał naprawdę fajne staty za pierwszą rundę, myślę, ze teraz jest nawet lepiej. Taki Gattuso trafia się raz na 100 lat ...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 03 Lip 2020, 13:33 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Cytuj:
Ale też jest tak, że w naszej eklapie więcej niż 5 celnych podań zdarza się bardzo rzadko. A jeśli już, to najczęściej są to podania między obrońcami na własnej połowie - pamiętacie Stal za czasów Skowronka ? 15 podań i laga do własnego bramkarza z połowy przeciwnika ? Może dlatego Marzec oddaje piłkę przeciwnikom, bo wie, że i tak niewiele mogą zrobić ?


Dlatego ważne będzie najbliższe okienko transferowe, dobrze że w przyszłym roku spada z ekstraklapy tylko 1 drużyna. Bodzio W. tylko nie rób transferów tak jak w Koronie, bo tam paru serbów więcej imprezowało niż grało w piłkę.
Bardziej mi się podoba polityka transferowa Górnika Zabrze, no ale nie wiem czy było nas stać na takich piłkarzy jak ci grecy co tam grają.
Bodzio nic się nie wypowiada w mediach, może i dobrze, że zrobił embargo na wywiady. Zobaczymy jakie, po ewentualnym awansie zrobi transfery.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 03 Lip 2020, 13:54 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Walczyć o spadkowiczów. Spychała, Żubrowski i Kozioł w przypadku gdy nie uda się zatrzymać Wrąbla.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lip 2020, 17:09 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Dobry punkt,przypomne ze Odra to druga druzyna po wznowieniu rozgrywek.Postawie smiala teze ze w nastepnym meczu Nowak i Zyro powinni odpocząć a Nowak to wręcz przymusowo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 04 Lip 2020, 17:39 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 07:03
Posty: 1019
Te mecze co 3 dni to nie na tą lige widać :roll:

_________________
Tylko FKS Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u