Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19 Kwi 2024, 08:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:27 
Nowicjusz

Rejestracja: 31 Paź 2013, 10:41
Posty: 21
Jestem starym kibicem i dłużej kibicuję Stali, niż większość dzisiejszych "widzów z sektorów AB" ma lat. Nie chcę wylewać wiadra pomyj na młyn za dzisiejszą "akcję", choć nie mogę zrozumieć tych, którzy nazywają się wiernymi kibicami Stali i jednocześnie szkodzą drużynie, bo brak dopingu choćby tylko w II połowie był nieakceptowalny. Znam powody z jakich protestowaliście, lecz nie akceptuję formy protestu.
Dlatego ja również w ramach protestu zawieszam do końca rundy wpłaty na oprawy do czego namawiam i innych.

Wielkie brawa dla reszty stadionu za doping...to był chyba klucz do wyszarpania tego remisu. Dzięki za wspólne kibicowanie.

_________________
FKS * STAL * Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:30 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Zero wsparcia drużyny brawo dla Was ważniejsze pseldo akcje niż dobro drużyny można prowadzić protest przez nawet jedną połowę ale gdy drużyna gra w osłabieniu wesprzeć w drogiej połowie . De..ile i tyle dzięki za dzisiaj


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:36 
Uczestnik

Rejestracja: 18 Lis 2013, 22:22
Posty: 302
Zero wsparcia dla Was choć zawszę dawałem 5zl dzisiaj pokazaliście jacy jesteście wierni i oddani


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:38 
Zaawansowany

Rejestracja: 07 Sty 2018, 18:58
Posty: 631
Dziś drużyna pokazała pierwszy raz od dawna charakter. Takimi meczami buduje sie drużynę. Brawa dla chłopaków


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Kwi 2018, 23:42 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Ultrasi pokazali dzisiaj klase... cala Polska sie z nas posmieje ... z tych co sie dzisiaj obrazili na pały... czy jest tam chociaz jeden z myslacy?

Zamiast robic pokazowke odbijcie "5".


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 00:05 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
Opisałem się dziś o stadionie, biletach a zapomniałem o najważniejszym.
O tym, że najmniej mam szacunku dla tej gówniarskiej hołoty co z meczu Stali robi sobie antypolicyjny piknik.
Nie macie gówniarze za grosz szacunku dla tych barw, gdy ze święta jakim jest dla prawdziwych kibiców każdy mecz Stali, robicie taki kabaret na całą Polskę.
Czy wam się wydaje, że takie mecze w TV oglądają tylko takie przypały jak Wy?
Nie, oglądają was normalni ludzie którzy w ogóle nie wiedza o co Wam w tej pojebanej akcji chodzi.
Jakbyście byli bardziej ogarnięci napisalibyście lepiej "Wenger out" i poszli do baru.
Byłoby przynajmniej śmiesznie a tak tylko został wstyd.

Dno i kij wam w nos.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 00:39 
Uczestnik

Rejestracja: 01 Kwi 2012, 16:25
Posty: 277
lms napisał(a):
Jestem starym kibicem i dłużej kibicuję Stali, niż większość dzisiejszych "widzów z sektorów AB" ma lat. Nie chcę wylewać wiadra pomyj na młyn za dzisiejszą "akcję", choć nie mogę zrozumieć tych, którzy nazywają się wiernymi kibicami Stali i jednocześnie szkodzą drużynie, bo brak dopingu choćby tylko w II połowie był nieakceptowalny. Znam powody z jakich protestowaliście, lecz nie akceptuję formy protestu.
Dlatego ja również w ramach protestu zawieszam do końca rundy wpłaty na oprawy do czego namawiam i innych.

Wielkie brawa dla reszty stadionu za doping...to był chyba klucz do wyszarpania tego remisu. Dzięki za wspólne kibicowanie.

Dużo racji, rozumiem , że była krzywa akcja ze strony policji, każdy myslal pewnie ze z 30 min, może do przerwy cisza i tyle. Co ta cisza i brak dopingu cały mecz daje? Piłkarze grają kolejny ważny mecz, grają w 10tke potrzebują wsparcia.
Galileusz nic nie mam do Ciebie, ale nowy102 dobrze napisal, bez jaj , ktoś ma przychodzic na mecz ?czy dla Bóg wie czego?,Nie róbmy jaj, może konkurs recytatorski lub taniec z gwiazdami zróbmy, żeby przyciągnąć, sorry za ironię.
Powtarzam, wszystko kapuję, porazkowa akcja policji, lecz wydaje mi się, że nie jesteśmy brygada banici, teddy boys czy np.jude gang, a czasem wrażenie jest, że robimy się na mega bandę .


Ostatnio edytowany przez Celtic1982, 21 Kwi 2018, 00:47, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 00:44 
Początkujący

Rejestracja: 16 Paź 2013, 09:56
Posty: 248
galileusz napisał(a):
Opisałem się dziś o stadionie, biletach a zapomniałem o najważniejszym.
O tym, że najmniej mam szacunku dla tej gówniarskiej hołoty co z meczu Stali robi sobie antypolicyjny piknik.
Nie macie gówniarze za grosz szacunku dla tych barw, gdy ze święta jakim jest dla prawdziwych kibiców każdy mecz Stali, robicie taki kabaret na całą Polskę.
Czy wam się wydaje, że takie mecze w TV oglądają tylko takie przypały jak Wy?
Nie, oglądają was normalni ludzie którzy w ogóle nie wiedza o co Wam w tej pojebanej akcji chodzi.
Jakbyście byli bardziej ogarnięci napisalibyście lepiej "Wenger out" i poszli do baru.
Byłoby przynajmniej śmiesznie a tak tylko został wstyd.

Dno i kij wam w nos.


To ty jesteś ten od wyjazdów z zakwaterowaniem, nagrodami itp. No to krótko - wypierdalaj stąd, może jeszcze są do odkrycia jakieś księżyce Jowisza?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 00:50 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Sie 2010, 17:26
Posty: 307
S5 napisał(a):
galileusz napisał(a):
Opisałem się dziś o stadionie, biletach a zapomniałem o najważniejszym.
O tym, że najmniej mam szacunku dla tej gówniarskiej hołoty co z meczu Stali robi sobie antypolicyjny piknik.
Nie macie gówniarze za grosz szacunku dla tych barw, gdy ze święta jakim jest dla prawdziwych kibiców każdy mecz Stali, robicie taki kabaret na całą Polskę.
Czy wam się wydaje, że takie mecze w TV oglądają tylko takie przypały jak Wy?
Nie, oglądają was normalni ludzie którzy w ogóle nie wiedza o co Wam w tej pojebanej akcji chodzi.
Jakbyście byli bardziej ogarnięci napisalibyście lepiej "Wenger out" i poszli do baru.
Byłoby przynajmniej śmiesznie a tak tylko został wstyd.

Dno i kij wam w nos.


To ty jesteś ten od wyjazdów z zakwaterowaniem, nagrodami itp. No to krótko - wypierdalaj stąd, może jeszcze są do odkrycia jakieś księżyce Jowisza?


z Kańczugi jest, to co się spodziewasz po nim :lol:


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 21 Kwi 2018, 00:53 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1048
S5 napisał(a):
galileusz napisał(a):
Opisałem się dziś o stadionie, biletach a zapomniałem o najważniejszym.
O tym, że najmniej mam szacunku dla tej gówniarskiej hołoty co z meczu Stali robi sobie antypolicyjny piknik.
Nie macie gówniarze za grosz szacunku dla tych barw, gdy ze święta jakim jest dla prawdziwych kibiców każdy mecz Stali, robicie taki kabaret na całą Polskę.
Czy wam się wydaje, że takie mecze w TV oglądają tylko takie przypały jak Wy?
Nie, oglądają was normalni ludzie którzy w ogóle nie wiedza o co Wam w tej pojebanej akcji chodzi.
Jakbyście byli bardziej ogarnięci napisalibyście lepiej "Wenger out" i poszli do baru.
Byłoby przynajmniej śmiesznie a tak tylko został wstyd.

Dno i kij wam w nos.


To ty jesteś ten od wyjazdów z zakwaterowaniem, nagrodami itp. No to krótko - wypierdalaj stąd, może jeszcze są do odkrycia jakieś księżyce Jowisza?


Ty jesteś pewnie od tego dłubania paluchem w kluku.
To jak jeszcze nie wiesz to Polsat zrobił dziś z Ciebie gwiazdę.
Jak tyle potrafisz w temacie tej dyskusji to Ty i Twoi pożal się boże "rycerze" z młyna to nie boję się o przyszłość frekwencji na meczach. Za każdego takiego ChWDP ziomka wejdzie 3 nowych Januszów i przynajmniej posadzka nie będzie spluta.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u