Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:01


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 25 Lip 2017, 23:08 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
To może być decydujące w kontekście piątkowego meczu
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ozwiazanie

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 26 Lip 2017, 20:55 
Nowicjusz

Rejestracja: 13 Wrz 2015, 07:26
Posty: 4
To w takim razie Nowak nie będzie mógł zagrać prawda? Był na wypożyczeniu w poprzednim sezonie ale wykupili go tego lata. Tak apropo kto pozwala klubowi zadłużonemu na miliony robić transfery gotówkowe...


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 26 Lip 2017, 21:37 
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016, 08:48
Posty: 216
Miejscowość: Mielec
Ile biletów było dla niebieskich ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 27 Lip 2017, 13:40 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
zwazywszy na wiadomosci jakie docieraja z obozu chorzowskiego tak sie zastanawiam czy warto postawic wieksza sume na Stal do wygrania.
wydaje sie ze zakaz transferowy jaki obowiazuje chorzowski klub i trudnosci z skompletowaniem skladu powinny wyraznie dzialac na nasza korzysc.
co sadzicie?

mowi sie ze wiara w ukochany klub czyni cuda wiec obstawilem dwie z trzech mozliwych opcji meczowych:

Image




Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 27 Lip 2017, 14:28 
Uczestnik

Rejestracja: 26 Wrz 2013, 17:52
Posty: 289
Piłka nożna wykracza poza prosty rachunek prawdopodobieństwa. Pomyliłeś fora gościu skoro się pytasz czy warto stawiać na STAL.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2017, 00:56 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Zacznę od plusów ,w końcu mamy ( choć tylko na pół roku) bramkarza.Z plusów to tyle.Minusy -jezeli odpowiednikiem Nowaka zRuchu ma być Waldek Gancarczyk to życzę powodzenia i przepraszam Kamila Radulji.Getinger porazka( i nie chodzi o karnego) Sadzawicki podobnie.Cala linia pomocy słabo ,najlepszy Bernhard schodzi w 54min.Druga sprawa to doping jeżeli młyn jest na sektorach A B C to nie róbmy z siebie pośmiewiska na całą Polskę bo N-ka pod przewodnictwem jakiegoś brudasa śpiewa jedno a młyn ,drugie w tym samym czasie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2017, 08:55 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Ja się spodziewałem że ta drużyna będzie się zgrywac do połowy rundy. Widać to było szczególnie na początku meczu gdzie nie mogliśmy wymienić kiedy kilku podań w środku boiska. Na szczęście linia obrony dosyć solidnie się broniła. Faktycznie trochę fizycznie słabo wygladslismy choć głównie chodzi o szybkość. Ale druga połowa była już trochę lepsza nie wiem czego szedł Bernhard? Wydaje mi się że ta drużyna ma potencjał ale kiedy go objawia to nie wiem. Jest jeszcze Śmietanow jest Leandro może być tylko lepiej. W tym meczu dobrze zaprezentował się Bernhard dowodził cała linia obrony Marciniec schodził niżej po piłkę ale też pozytywnie. Kiercz miał ze dwie dobre interwencję nie wiem czy tylko ja tak mam że gdy dochodzi do piłki to drże ze strachu? Gancarczyk w pierwszej połowie nie istniał w drugiej miał kilka dobrych akcji. Sadzawickiego nie zauważyłem wogole na boisku. Na plus Wroński i myślę że z Banaszewskiego będzie pożytek dobry technik a w Polsce to zadkosc. Czy tylko mi się wydaje że Dorianowi zdało by się schudnąć z 5 kg?
Podsumowując nie było tak źle ale na tle Ruchu z juniorami w składzie. Jak to wyjdzie w spotkaniu ze wzmocnionymi Tychami? Nie wiem to dopiero będzie test. Ja jestem optymistą w każdym bądź razie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2017, 13:43 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Leandro został uprawniony na kilka godzin przed meczem także pewnie w następnym meczu będzie albo 1 skład albo wejdzie z ławki.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2017, 13:48 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Yelon09 napisał(a):
Leandro został uprawniony na kilka godzin przed meczem także pewnie w następnym meczu będzie albo 1 skład albo wejdzie z ławki.

Po tym co pokazał Getinger ,jestem pewien że wyjdzie w pierwszym składzie .


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 29 Lip 2017, 14:50 
Uczestnik

Rejestracja: 26 Wrz 2013, 17:52
Posty: 289
W meczu ciary, dobrze że kibice gości byli, bo to zupełnie innego formatu spotkania niż piknik ktory niestety zbyt często ostatnio miał miejsce...Świetna frekwencja, oby tak częściej...
A co do samego dopingu młyna, to jest dobrze, ale mamy taki fajny repertuar, a tak rzadko go używamy w pełnej krasie- wczoraj ani razu nie było "firmóweczki"- naszym klubem...biel i błękit to chyba ostatnio jeszcze w 2 lidze było intonowane....dzisiaj na solskiego....
Z Olimpią dajemy popis! :D


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u