Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Sie 2018, 16:48 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
Też mi się Daniel przypomniał wczoraj, ja nie lubię takiego stylu wśród bramkarzy tzn. takiego pajacowania i stwarzanie nerwowych sytuacji. Dlatego im bramkarz starszy tym lepszy. Kielpin ma wg. mnie za niski wzrost, widać to przy wolnych jak się zginą wpół to wygląda strasznie mizenie na tle bramki.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Sie 2018, 16:57 
Początkujący

Rejestracja: 14 Sie 2016, 12:44
Posty: 63
Jakby nie miał takich głupich zagrań to podejrzewam że grałby już w jakimś zagranicznym klubie
bo tak poza tym to dobry bramkarz i potrafi nie raz obronić beznadziejną sytuację


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 18 Sie 2018, 17:23 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Kiełpin to dobry bramkarz, troche niski ale o duzych umiejetnosciach.Hiszpan pare bramek strzeli jestem tego pewien.Wkurwia to kombinowanie jakies klepki ala tika-taka dla ubogich(pamietajmy ze jestesmy zapleczem najgorszej ligi europy) i tu trzeba grac prosta pilke.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Sie 2018, 10:33 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
Dobry bramkarz? Szkoda ze siedza po knajpach do pozna a Kielpin bez skrepowania jara na calego.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Sie 2018, 11:23 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
nowy102 napisał(a):
Wkurwia to kombinowanie jakies klepki ala tika-taka dla ubogich(pamietajmy ze jestesmy zapleczem najgorszej ligi europy) i tu trzeba grac prosta pilke.

Dokładnie, dobrze, że Skowronek zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie piłki dla samego posiadania nic nie daje i musimy być bardziej konkretni z przodu (mówił o tym na konferencji po meczu). Także diagnoza poprawna, pytanie czy będzie potrafił zastosować właściwą kurację na tę bramkową "impotencję". Tymczasem ta liga cały czas udowadnia, że każdy może wygrać z każdym, a o porażce czy zwycięstwie decyduje zazwyczaj lepsza skuteczność, determinacja, zimna głowa pod bramką przeciwnika. Na dowód tego, oprócz naszej porażki z TSP, wczorajsza wygrana Garbarni z ŁKS, czyli naszym najbliższym rywalem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Sie 2018, 11:37 
Początkujący

Rejestracja: 18 Paź 2016, 22:04
Posty: 235
shelby3001 napisał(a):
Dobry bramkarz? Szkoda ze siedza po knajpach do pozna a Kielpin bez skrepowania jara na calego.

Może trzeba im zwrócić uwagę, w Stali trzeba zapierdalać na całego a jak im nie pasuje to droga otwarta.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 19 Sie 2018, 13:27 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
Nie chce się wypowiadać o warsztacie trenerskim naszego wcześniejszego trenera, ale Zbychu miał szerokie kontakty w środowisku i potrafił ściągnąć do Stali dobrych zawodników (Arak, Janota, Banaszewski, Nowak itp.).
Transfery Skowronka na tą chwilę nie są wzmocnieniem pierwszej drużyny, tylko uzupełnieniem. Oglądałem ostatni wygrany mecz Arki i dużą robotę w tym zwycięstwie zrobił Janota. Niestety Tomasiewicz nawet w połowie nie dorównuje Janocie, mam tylko nadzieję ze kogość wartościowego ściągną do Stali do końca sierpnia.
Co do trenera Skowronka to dalej mi się podoba jego metodyczna praca na treningach, która w końcu musi przynieść skutek.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Sie 2018, 09:12 
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2018, 22:25
Posty: 71
Czy ktos mi jest w stanie wyjasnic, dlaczego Leo nie gra w 1 składzie?
Kto ustala skład , Skowronek czy ktos inny?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Sie 2018, 09:52 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
ebenezer napisał(a):
Czy ktos mi jest w stanie wyjasnic, dlaczego Leo nie gra w 1 składzie?
Kto ustala skład , Skowronek czy ktos inny?

Bo jest kompletnie bez formy.Wystarczy pojsc na trening.Lub ogladnac mecz z Warta(zmieniony w przerwie)Pozatym nie bardzo rozumie tych wielbicieli jego talentu ,ktorzy krzyczeli na ostatnim meczu "Leandro,Leandro" jakby on mial byc zbawca a tak prawde mowiac to odkad jest w Stalii nie widzialem ani jednego meczu w jego wykonaniu po ktorym moglbym powiedziec WOW swietny mecz. Gosc juz jest stary i lepszy na pewno nie bedzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 20 Sie 2018, 10:11 
Początkujący

Rejestracja: 15 Sty 2014, 08:52
Posty: 209
nowy102 napisał(a):
ebenezer napisał(a):
Czy ktos mi jest w stanie wyjasnic, dlaczego Leo nie gra w 1 składzie?
Kto ustala skład , Skowronek czy ktos inny?

Bo jest kompletnie bez formy.Wystarczy pojsc na trening.Lub ogladnac mecz z Warta(zmieniony w przerwie)Pozatym nie bardzo rozumie tych wielbicieli jego talentu ,ktorzy krzyczeli na ostatnim meczu "Leandro,Leandro" jakby on mial byc zbawca a tak prawde mowiac to odkad jest w Stalii nie widzialem ani jednego meczu w jego wykonaniu po ktorym moglbym powiedziec WOW swietny mecz. Gosc juz jest stary i lepszy na pewno nie bedzie.


Może i lepszy nie będzie, techniką również nie grzeszy, ale prześledź sobie mecze tamtego sezonu i ile nam meczy uratował. Jako jedyny potrafił dognić napastników wychodzących sam na sam z naszym bramkarzem, gdy reszta naszych tylko patrzyła. Może końcówkę sezonu miał słabą, ale wcześniej mało która akcja przeciwnika przszła lewą stroną jak grał Leo.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u