Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:52


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 431  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 17:08 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Wyraziłem tylko swoją opinię i mam do niej prawo poto jest to forum. Szanuję europosła za to co robi dla klubu i oby robił to jak najdłużej. Na temat sponsora pogadamy w czerwcu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 17:19 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
Ja wiem jedno że jeśli w tym sezonie nie zrobimy awansu to za rok najdalej dwa będziemy tułać się po łąkach okolicznych miasteczek i wsi. Kto nie wierzy ten nie musi. Jest jeszcze jedna osoba na tym forum która też to wie i to na pewno.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 18:01 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Nie twierdzę że ktoś ma tajne konta chłopie ochłoń. Tak się składa że tych małych inwestorów jest jak garstka. Dlaczego nie ma mowy o spółce znów będzie wszystko na szybko i mega zamieszanie. Byłeś na spotkaniu z Prezesem i gdzie mają odzwierciedlenie jego słowa. Każdy ma jakiś interes w klubie a Orłowski nie ma wykształcenia żeby być prezesem klubu przy spółce. Mam wrażenie że według was droga jest jedna i tylko ta słuszna oby. Jednak weź pod uwagę że nie każdy w nowej rzeczywistości się odnajdzie.
Klub skazany na sponsora z polecenia przetrwa tyle ile Poręba na stanowisku i jeżeli nie będzie alternatywy to może być różnie za 2-3 lata.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 18:07 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
fanatyk napisał(a):
Nie twierdzę że ktoś ma tajne konta chłopie ochłoń. Tak się składa że tych małych inwestorów jest jak garstka. Dlaczego nie ma mowy o spółce znów będzie wszystko na szybko i mega zamieszanie. Byłeś na spotkaniu z Prezesem i gdzie mają odzwierciedlenie jego słowa. Każdy ma jakiś interes w klubie a Orłowski nie ma wykształcenia żeby być prezesem klubu przy spółce. Mam wrażenie że według was droga jest jedna i tylko ta słuszna oby. Jednak weź pod uwagę że nie każdy w nowej rzeczywistości się odnajdzie.
Klub skazany na sponsora z polecenia przetrwa tyle ile Poręba na stanowisku i jeżeli nie będzie alternatywy to może być różnie za 2-3 lata.

Zrozum czlowieczku ze nie ma alternatywy i nigdy nie bedzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 18:09 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Niby dlaczego bo ty tak powiedziałeś czy masz jakieś inne zdanie i twoje jest ważniejsze.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 18:27 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Spolka będzie "trenerze" wiec sie tym nie przejmuj.Wtedy pogadamy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 19:06 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Cieszę się że będzie a jeszcze bardziej ucieszy mnie awans na który czekam od bardzo dawna. Daruj sobie żałosne zagrywki z trenerem bo poza karnetem i stałym miejscem na stadionie nic personalnie mnie nie łączy. Śmiać mi się chce jak ktoś napisze coś innego niż ty i tobie podobni to już jest hariaszem, bratem Gawła, siostrą indyka lub szlak wie kim jeszcze.
Czy w Mielcu można mieć inne zdanie chyba już nie a później jest jazda na 90 minut bo się kopią wyznawcy teorii i pół Polski się śmieje.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 19:13 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
fanatyk napisał(a):
Cieszę się że będzie a jeszcze bardziej ucieszy mnie awans na który czekam od bardzo dawna. Daruj sobie żałosne zagrywki z trenerem bo poza karnetem i stałym miejscem na stadionie nic personalnie mnie nie łączy. Śmiać mi się chce jak ktoś napisze coś innego niż ty i tobie podobni to już jest hariaszem, bratem Gawła, siostrą indyka lub szlak wie kim jeszcze.
Czy w Mielcu można mieć inne zdanie chyba już nie a później jest jazda na 90 minut bo się kopią wyznawcy teorii i pół Polski się śmieje.

Oczywiscie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 19:18 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
nowy102 napisał(a):
fanatyk napisał(a):
Nie twierdzę że ktoś ma tajne konta chłopie ochłoń. Tak się składa że tych małych inwestorów jest jak garstka. Dlaczego nie ma mowy o spółce znów będzie wszystko na szybko i mega zamieszanie. Byłeś na spotkaniu z Prezesem i gdzie mają odzwierciedlenie jego słowa. Każdy ma jakiś interes w klubie a Orłowski nie ma wykształcenia żeby być prezesem klubu przy spółce. Mam wrażenie że według was droga jest jedna i tylko ta słuszna oby. Jednak weź pod uwagę że nie każdy w nowej rzeczywistości się odnajdzie.
Klub skazany na sponsora z polecenia przetrwa tyle ile Poręba na stanowisku i jeżeli nie będzie alternatywy to może być różnie za 2-3 lata.

Zrozum czlowieczku ze nie ma alternatywy i nigdy nie bedzie.
jeśli nie ma alternatywy i nigdy nie będzie to nie ma przyszłości klubu. Jeśli się komuś wydaje że pan Poręba będzie ciągnął stal za uszy wieki to jest w błędzie. Polityka to qurwa i klub w pełni od niej zależny nie ma szans.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: STAL MIELEC 1 LIGA
PostWysłany: 28 Gru 2018, 19:24 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Spokojnie zaraz nowy wytłumaczy ci jak to jest lub uzna cię za kolejnego hariasza

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 431  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 83 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u