Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 31 Lip 2020, 11:11 
Początkujący

Rejestracja: 19 Lip 2020, 20:19
Posty: 68
http://beniaminek.org/2020/07/30/kamil- ... li-mielec/


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 09:26 
Nowicjusz

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:42
Posty: 36
Taka ciekawostka:
https://rakow.com/aktualnosci/nowe-osro ... lnych-8409

Panowie Chamielec i Białek to firmują...

_________________
-STAL MIELEC-


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 09:51 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
maciek81 napisał(a):
Taka ciekawostka:
https://rakow.com/aktualnosci/nowe-osro ... lnych-8409

Panowie Chamielec i Białek to firmują...


No to lokalne derby szkółek będą już na poziomie ekstraklasowym.
Daję im rok na pójście po rozum do głowy i dogadanie się bo to zakrawa o paranoję.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 10:18 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
galileusz napisał(a):

No to lokalne derby szkółek będą już na poziomie ekstraklasowym.
Daję im rok na pójście po rozum do głowy i dogadanie się bo to zakrawa o paranoję.


Wypadało by tego SMS-a pozwać za wprowadzanie w błąd konsumentów przez używanie nazwy "STAL". Sprawa absolutnie do wygrania, bo w grę wchodzi również kwestia bezprawności używania nazwy "STAL" od samego początku istnienia akademii. Jednocześnie spadłby ich prestiż, bo zostaloby samo UKS SMS Mielec, część ludzi posyłających swoje dzieciaki do tejże akademii robi to pozostając w błędnym przeświadczeniu o chociażby powiązaniach z naszą Stalą. Trzeba coś z tym zrobić, bo na dogadanie się już minął czas.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 11:07 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
veynev94 napisał(a):
galileusz napisał(a):

No to lokalne derby szkółek będą już na poziomie ekstraklasowym.
Daję im rok na pójście po rozum do głowy i dogadanie się bo to zakrawa o paranoję.


Wypadało by tego SMS-a pozwać za wprowadzanie w błąd konsumentów przez używanie nazwy "STAL". Sprawa absolutnie do wygrania, bo w grę wchodzi również kwestia bezprawności używania nazwy "STAL" od samego początku istnienia akademii. Jednocześnie spadłby ich prestiż, bo zostaloby samo UKS SMS Mielec, część ludzi posyłających swoje dzieciaki do tejże akademii robi to pozostając w błędnym przeświadczeniu o chociażby powiązaniach z naszą Stalą. Trzeba coś z tym zrobić, bo na dogadanie się już minął czas.


nie jest do wygrania, niestety, zastrzezony jest herb i nazwa Fks Stal Mielec, a nie samo Stal Mielec.

Uzywaja nazwy Stal Mielec jak inne sekcje...

a czy rodzic, ktory mysli iz jego dziecko trenujace w SMS, bedzie kiedys zawodnikiem FKS, nie jest do konca w bledzie, jedyna przeszkoda, poza umiejetnosciami ktora moze miec wplyw na przyszlosc dziecka w FKS bedzie kwota odstepnego jaka trzeba bedzie zaplacic SMS za wyszkolenie..
no ale moze za to bedzie mógl grac w Rakowie...

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 11:24 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2019, 20:48
Posty: 557
Patrząc na system transferów i możliwości to Stal będzie więcej stawiać na młodzież. Raków idzie w kierunku zagranicznych zawodników i u nich nie będzie dużych szans na grę


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 11:41 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
szylu napisał(a):

nie jest do wygrania, niestety, zastrzezony jest herb i nazwa Fks Stal Mielec, a nie samo Stal Mielec.

Uzywaja nazwy Stal Mielec jak inne sekcje...



Część nazwy, która w powszechnym rozumieniu jest tożsama- a tak jest w przypadku "STAL MIELEC" i "FKS STAL MIELEC"- też podlega ochronie prawnej. A kto używa pełnej nazwy? W powszechnym obiegu funkcjonuje "STAL MIELEC" i tą nazwę zawłaszczył SMS. To jest kwestia ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, a dokładniej art. 24 który zakazuje praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów, m.in nieuczciwe praktyki rynkowe- a za taką można uznać powołanie się na nazwę klubu, z którym nie ma się nic wspólnego prócz miasta ;) Poza tym katalog potencjalnych naruszeń jest otwarty, co poszerza możliwość włączenia do niego w realiach danej sprawy- czytaj Stal vs SMS- całokształtu zachowań SMS-u.

Swoją drogą pamiętacie jak firma Bodzio przyczepiła się do naszego Bodzia że używa nazwy "Akademia Bodzia.W" i zagroziła mu sądem? Uznał, że warto się wycofać, mimo że w tej sprawie na 99% by się obronił- działalność jego była zupełnie odmienna niż tej firmy produkującej meble, więc o żadnej konkurencji nie może być mowa. Tymczasem zarówno STAL jak i SMS mają zbieżne pole działalności- w zakresie szkolenia młodzieży. I dlatego też uważam, że to jest sprawa absolutnie do wygrania.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 13:05 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
veynev94 napisał(a):
szylu napisał(a):

nie jest do wygrania, niestety, zastrzezony jest herb i nazwa Fks Stal Mielec, a nie samo Stal Mielec.

Uzywaja nazwy Stal Mielec jak inne sekcje...



Część nazwy, która w powszechnym rozumieniu jest tożsama- a tak jest w przypadku "STAL MIELEC" i "FKS STAL MIELEC"- też podlega ochronie prawnej. A kto używa pełnej nazwy? W powszechnym obiegu funkcjonuje "STAL MIELEC" i tą nazwę zawłaszczył SMS. To jest kwestia ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, a dokładniej art. 24 który zakazuje praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów, m.in nieuczciwe praktyki rynkowe- a za taką można uznać powołanie się na nazwę klubu, z którym nie ma się nic wspólnego prócz miasta ;) Poza tym katalog potencjalnych naruszeń jest otwarty, co poszerza możliwość włączenia do niego w realiach danej sprawy- czytaj Stal vs SMS- całokształtu zachowań SMS-u.

Swoją drogą pamiętacie jak firma Bodzio przyczepiła się do naszego Bodzia że używa nazwy "Akademia Bodzia.W" i zagroziła mu sądem? Uznał, że warto się wycofać, mimo że w tej sprawie na 99% by się obronił- działalność jego była zupełnie odmienna niż tej firmy produkującej meble, więc o żadnej konkurencji nie może być mowa. Tymczasem zarówno STAL jak i SMS mają zbieżne pole działalności- w zakresie szkolenia młodzieży. I dlatego też uważam, że to jest sprawa absolutnie do wygrania.


powtarzam Ci nie jest... nie pisze tego bo mi sie tak wydaje, tylko na podstawie tego co wiem..

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 04 Wrz 2020, 14:21 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
szylu napisał(a):

powtarzam Ci nie jest... nie pisze tego bo mi sie tak wydaje, tylko na podstawie tego co wiem..


Nie neguję tego, że masz sporą wiedzę w zakresie tego co dzieje się w klubie, nie chcę też drążyć bo wiem że o pewnych rzeczach nie możesz mówić publicznie. Więc zapytam krótko: było to przedmiotem decyzji UOKIK-u czy wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów? Bo tylko decyzje/ orzeczenia w/w są wiążące.

Kwestia bezprawności używania nazwy choć nie bez znaczenia, jest w tym przypadku nieco na uboczu, bo tam już sąd cywilny jest właściwy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Nasi juniorzy
PostWysłany: 19 Paź 2020, 08:24 
Początkujący

Rejestracja: 15 Paź 2020, 08:03
Posty: 69
Czy leci z nami pilot ? Pogrzebałem w necie i poszukałem wyników ostatnich meczy naszych 3 najstarszych grup juniorskich i byłem w szoku...

1. 1-8 z Wisłą Kraków - junior
2. Junior- 3 miejsce od końca przed nami takie potęgi jak Przełom Besko, Wólczanka czy wisłoka...
3. Trampkarz starszy - ostatnie miejsce w tabeli, ostatni mecz 0-9 z Orlikiem Przemyśl

Ja wiem, że wyniki nie są najważniejsze, a wychowanie piłkarza, który zagra w ESA, no ale szanujmy się... :shock:


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u